مسئولیت روحانیت معامله با و خدمت اصولاً به مردمان است


رئیس وسط فقهی ائمه اطهار تاکید کرد: در شرایطی کدام ممکن است مردمان همراه خود مشکلات فراوان مالی، اخلاقی و اجتماعی مواجه هستند، مسئولیت روحانیون برای معامله با و خدمت به مردمان بیش اجتناب کرده اند پیش شده است، امام زمان (عج) خواهد کرد. قطعا موضوع را میل بندی کنید.

آیت الله فاضل لنکرانی در آستانه نیمه شعبان در دیدار جمعی اجتناب کرده اند علما و علما و خطبه های استانداری مرکزی همراه خود تبریک ولادت حضرت ولی عصر (عج) همراه خود ردیابی به این موضوع روایت مرحوم صدوق. وی در ذیل آیه اول سوره نحل افزود: جبرئیل همراه خود امام زمان (عج) بیعت کرد. چرا او اولین کسی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند جبرئیل پیروی کرد؟ به این رویداد کدام ممکن است تمام سیگنال های خداوند بر پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم اجتناب کرده اند طریق جبرئیل {بوده است} و در زمان مقدمه پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم گویا باید همین مسئولیت را اجتناب کرده اند جانب خداوند انجام دهد. و همراه خود فینال ولی بیعت کن. و شناخته شده به عنوان هدف بر واقعیت مشخص شده همه انبیا و اولیا.

وی شکسته نشده داد: بر این مقدمه، مقدمه حضرت حجه (علیه السلام) «فرمان خداوند» است و فرمان خداوند در قرآن معنای خاصی دارد، یعنی آنچه را کدام ممکن است آرزو مستقیم خداوند در آن وارد تبدیل می شود و قطعاً محقق احتمالاً وجود خواهد داشت. ” اجتناب کرده اند جمله اسبابک ها فرمان خداوند در قرآن قیامت است و یکی اجتناب کرده اند اسبابک ها مقدمه حضرت حجه (علیه السلام) است. همین آیه کفایت می تدریجی کدام ممکن است زمان مقدمه قابل مقایسه با قیامت پنهان باشد، در برخی اجتناب کرده اند روایات آمده است کدام ممکن است مقدمه ناگهانی و ناگهانی قابل مقایسه با قیامت در حال وقوع است، ما اجتناب کرده اند همین آیه استفاده می کنیم و هیچکس در موقعیت به تصمیم گیری زمان مقدمه نیست. مطمئنا، اتفاقاتی در این کره خاکی رخ می دهد و انسان طبق یکی اجتناب کرده اند شواهد، این حوادث {به آرامی} به مقدمه می رسد. ما معتقدیم آخرالزمان اجتناب کرده اند زمان مقدمه اسلام و بعثت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم تحریک کردن شده است. این تصور غلطی است کدام ممکن است در برخی اذهان موجود است کدام ممکن است نوک دنیا بعد اجتناب کرده اند انقلاب آغاز شد هر دو در صد هر دو ده سال فعلی پس اجتناب کرده اند نوک جهان.
آیت‌الله فاضل لنکرانی {تأکید کرد}: یکی اجتناب کرده اند خطاها عظیم اینجا است کدام ممکن است به مردمان قول می‌دهیم کدام ممکن است بازگشت نزدیک است، باید در ترکیبی منتظران باشیم و استقامت کنیم یعنی منتظر بمانیم و قابل انجام است حالا هر دو بعد این {اتفاق بیفتد}، با این حال این مناسب نیست. هر دو کمتر نفی و مبالغه.

وی افزود: باید به مردمان بگوییم این سرکوب ها و نبرد هایی کدام ممکن است در دنیا تبدیل می شود ممکن است زمینه ساز مقدمه باشد با این حال نمی توان ذکر شد کدام ممکن است مقدمه نزدیک است. وقتی مقدمه را «امر خدا» توضیح دادن می‌کنند یعنی می‌توانیم بگوییم کدام ممکن است جز خدا کسی اجتناب کرده اند آن خبر ندارد، از حکومت امر خدا توسط دست خداوند متعال است.

رئیس وسط فقهی ائمه اطهار شکسته نشده داد: باید مردمان را به آنچه کدام ممکن است حضرت حجه (سلام الله علیها) اجتناب کرده اند ما شناخته شده به عنوان خوب شیعه هر دو مسلمان و حتی خوب انسان پیش بینی دارد دعوت کنیم، باید بگوییم کدام ممکن است وظیفه افرادی که هستند چیست. در غیاب منتظر هستند؟ چرا مؤمنان به امامت حجة (علیه السلام) متدینانی را کدام ممکن است در محضر رسول خدا و ائمه معصومین بودند ترجیح می دهند؟

فرمود: همراه خود اینکه توفیق نداشتیم امام معصوم را اجتناب کرده اند نزدیک ببینیم، با این حال به او و ظاهرش ایمان داریم و این است اجتناب کرده اند نعمت های خداوند است، پس حرکت به اصل آن حضرت اجباری است. چیزی کدام ممکن است ائمه ما دوست دارند که ممکن نیست کدام ممکن است آدم وارد چمباتمه شود. اگر چه حج و دیدار امام جزء آمال و آرزوهای ماست، با این حال این کجاست و {در این} زمان چه مسئولیت ای دارد؟
آیت الله فاضل لنکرانی همراه خود ردیابی به شرایط دردسرساز مالی مردمان، ادای احترام به شد: الان {کسی که} تمایل دارد دخترش را عروسی تدریجی مهریه ندارد، یکی دو نفر اجتناب کرده اند کودک هایش {در خانه} لوفر هستند، خودش سفره ای ندارد کدام ممکن است دخترش فرصتی داشته باشد. کودک هاش بعد اجتناب کرده اند انجام وظایف این می تواند دغدغه مشکلات و امتیازات مردمان باشه معامله با به مردمان اجتناب کرده اند همه عامل مهمتره.
وی افزود: خدمت احیای عتبات عالیات این دلیل است است کدام ممکن است درمورد به مردمان است و خدمت در عتبات به این معناست کدام ممکن است برای هرکسی کدام ممکن است تمایل دارد همراه خود زیارت حرم به خدا نزدیک شود، پایین و پایین را فراهم کنید. پتانسیل ها.” این می تواند یک قدم فوق العاده عظیم است.”

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر