مشکل جابجایی منازل نفتی مسجدسلیمان حل شد


به گزارش مهر، احمد وحیدی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در مسجدسلیمان درباره تصمیمات اتخاذ شده در سفر یک روزه خود به خوزستان اظهار داشت: صبح امروز از مناطق زلزله زده اندیکا و 980 واحد مسکونی که قرار بود ساخته شود بازدید کرد. در این مناطق پس از زلزله.

وی با اشاره به پیشرفت ساخت مسکن در مناطق زلزله زده اندیکا گفت: ساخت و ساز در مناطق بازدید شده در مراحل پایانی کار است و مشکل جدی وجود ندارد. پرونده های جدیدی برای احداث هزاران واحد مسکونی و دامداری درخواست شده است که بررسی خواهد شد.

وحیدی در خصوص درخواست آبرسانی به مناطق زلزله زده گفت: فعالیت های خوبی برای بحث عواقب و پیامدهای زلزله آغاز شده است که باید پیگیری شود.

وزیر کشور در خصوص موضوع فرودگاه مسجدسلیمان و تردد مردم از مناطق نفتی به نقطه ای دیگر تصریح کرد: فرودگاه مسجدسلیمان باید تکمیل شود تا به سرعت شاهد راه اندازی آن باشیم. مشکل اسکان بخشی از ساکنان آلوده نفت و گاز مسجدسلیمان نیز حل شد و وزیر نفت قول ساخت سالانه 500 واحد برای 1000 واحد باقی مانده را داد.

وحیدی در خصوص مسائل مربوط به شهرداری ها گفت: در این جلسه موضوعات مربوط به بدهی شهرداری ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای رفع مشکلات شهرداری ها اتخاذ خواهد شد.

در این جلسه همچنین وضعیت راه ها، کشاورزی، انتقال آب به زمین و…