منتظر پاسخ صحیح واشنگتن در وین هستیم/ آزادسازی دارایی ها ایران ربطی به آمریکا ندارد


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان صبح همانطور که صحبت می کنیم دوشنبه در نشست هفتگی شخصی همراه خود خبرنگاران در {پاسخ به} سوالی مبنی بر اینکه یکی اجتناب کرده اند وزرای مقامات در گذشته مشاوره بود در مذاکرات زودتر روحانی مقامات عالی گروه تروریستی خارجی بود (فهرست گروه های تروریستی خارجی) دانستن درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی “خواه یا نه موضوع رفع شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید صحت دارد؟” وی افزود: امتیازات باقی مانده در مذاکرات وین برای همه روشن شده است.

وی افزود: {در این} 11 ماه مذاکره در همه زمان ها مشاوره ایم به همان اندازه روزی کدام ممکن است همه عامل به هماهنگی نرسد هیچ توافقی صورت نمی گیرد، همانطور که صحبت می کنیم توافقی نداریم کدام ممکن است با اشاره به هماهنگی صحبت کنیم، بقیه موضوعات بعد اجتناب کرده اند اتمام می توان اظهار داشت. کدام ممکن است کل محتوای متنی مورد هماهنگی قرار گرفته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی امروزه هر نیمه اجتناب کرده اند این مقاله خواهد آمد ممکن است بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرین اسکرول تدریجی.

الخطیب زاده در {پاسخ به} پرس و جو عکس مبنی بر هتک حرمت مسجدالاقصی توسط رژیم صهیونیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکوت مجامع جهانی {در این} زمینه افزود: متاسفانه بار تولید دیگری شاهد هتک حرمت مسجدالاقصی بودیم. رژیم جامد نژادپرست صهیونیستی همراه خود حمله به نمازگزاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزه داران تعداد اندکی اجتناب کرده اند فلسطینی ها را مجروح کرد.

وی همراه خود ردیابی به شکسته نشده جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردمان فلسطین اظهار داشت: این حوادث در جاری شیوع است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاهد سکوت مجامع جهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی کشورهای اسلامی {در این} زمینه هستیم. متأسفانه توسعه روال سازی روابط برخی کشورهای عربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلامی همراه خود رژیم اشغالگر قدس، آسیب این رژیم به افزایش جنایات شخصی را افزایش می دهد.

وی همراه خود دقیق اینکه این جنایات اجتناب کرده اند سوی جمهوری اسلامی ایران محکوم است، تصریح کرد: {در این} زمینه اقداماتی را در درجه گروه همکاری های اسلامی، وزرای خارجه کشورهای اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در درجه گروه های در سراسر جهان انجام داده ایم. آقای امیر عبداللهیان روز جمعه همراه خود کشتی نامه ای به دبیرکل گروه همکاری اسلامی همراه خود آقای اسماعیل هنیه گفتگوی تفصیلی داشت. امتحان شده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیگیری های وی همراه خود افسران سایر کشورهای اسلامی {در این} زمینه شکسته نشده دارد. ما این توسعه را در روزهای بلند مدت شکسته نشده خواهیم داد از رژیم صهیونیستی با بیرون پاسخ قاطع جلوی این اقدامات را نخواهد گرفت.

وی علاوه بر این در {پاسخ به} پرس و جو عکس مبنی بر تخلیه بخشی اجتناب کرده اند وجوه ایران در موسسه مالی خارجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار تذکر افسران وزارت خارجه آمریکا اجتناب کرده اند جمله سخنگوی وزارت امور خارجه همراه خود موضوع: دارایی ها ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت وجوه اجتناب کرده اند موسسه مالی. صادرات کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکت ها اجتناب کرده اند ایران به کشورهای تولید دیگری ربطی به هیچ ملت ثالثی ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه مقامات آمریکا در امتحان شده است در هر موضوعی کدام ممکن است درمورد به ایران باشد مداخله تدریجی نماد می دهد کدام ممکن است چقدر این رفتارها همراه خود ادعاها همخوانی دارد. در اطراف اجتناب کرده اند مقامات بایدن

خطیب زاده شکسته نشده داد: کاری کدام ممکن است ما انجام می دهیم در چارچوب مزیت خاص ملت ایران است. ما سعی می کنیم برای هر چیزی کدام ممکن است به ملت صادر می کنیم پول را برگردانیم. کما اینکه این اقدامات تاکنون {انجام شده} است.

وی علاوه بر این دانستن درباره آزادسازی این پول را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید هیئتی اجتناب کرده اند یکی اجتناب کرده اند کشورهای جهان {در این} زمینه اظهار داشت: آن یک است پیگیری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید چون آن است قبلا هم گفتم این موضوع درمورد به آمریکا نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما نداریم. اجازه بده آمریکایی ها وارد عمیق می شوند.

سخنگوی وزارت امور خارجه در {پاسخ به} پرس و جو عکس مبنی بر اظهارات فرستاده اوکراین در اظهار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو همراه خود روزنامه ایران، علاوه بر این اظهار داشت: در زمان حمله روسیه به اوکراین متعدد اجتناب کرده اند ملت ها کمک کردند با این حال ایران تاکنون هیچ کمکی نکرده است. موضع جمهوری اسلامی ایران در قبال درگیری اوکراین روشن را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تداوم خاص است. ما ضمن تاکید بر لزوم ملاحظه انتقادی به پایه های این فاجعه، دکترین درگیری را تکرار کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود آن مخالفت کرده ایم. پایبندی به قانون اساسی گروه ملل متحد، کار صادقانه روی توافقات در سراسر جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید گفتگو راه رفع فاجعه همانطور که صحبت می کنیم اوکراین است.

وی شکسته نشده داد: بیشتر است فرستاده اوکراین پس اجتناب کرده اند گفتگوی تلفنی همراه خود آقای امیر عبداللهیان، توئیت وزیر امور خارجه اوکراین را مجدداً بررسی تدریجی به همان اندازه متوجه مواضع مقامات وی شود.

خطیب زاده اظهار داشت: زمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید استراحت ملت ایران بر همگان روشن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچکس {نمی تواند} اجتناب کرده اند این موضوع برای نیازها سیاسی شخصی استفاده تدریجی.

سخنگوی وزارت امور خارجه در {پاسخ به} پرس و جو عکس در خصوص مذاکرات وین-پرجام اظهار داشت: آنچه در وین مطرح تبدیل می شود همراه خود تمام مفاد برگام تکامل دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پرگام تغییری تحمیل نشده است. تصمیم های شورای ایمنی گروه ملل متحد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصمیم 2231 شورای ایمنی گروه ملل متحد معیارهای ما اجتناب کرده اند جمله زمان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان های خاص شده {در این} قرارداد بود.

وی در {پاسخ به} پرس و جو خبرنگار سی ان ان کدام ممکن است خواه یا نه ایران برای انتقام خون سردار سلیمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصونیت افرادی مشابه پمپئو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترامپ در مذاکرات وین تقاضا تضمین داده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه ایران توجه شخصی را بر روی این موضوع می بندد، اظهار داشت: پس اجتناب کرده اند ترور ناجوانمردانه سردار شهید قاسم سلیمانی، ایران سردار رشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلام، دستور اساسی در پوشش خارجی جمهوری اسلامی ایران را تشکیل داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقدامات عاملان، عاملان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستشاران این اقدام بزدلانه با بیرون مجازات نخواهد ماند. . یکی اجتناب کرده اند قوانین تصمیم گیری کننده پوشش خارجی جمهوری اسلامی ایران اینجا است کدام ممکن است این اشخاص حقیقی باید محاکمه شوند.

سخنگوی وزارت امور خارجه در مخلوط خبرنگاران دانستن درباره روابط ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختلافات 2 ملت بر اوج سوریه اظهار داشت: روابط ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه عالی اتصال راهبردی، تعدادی از لایه، فوق العاده ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاریخی {بوده است}. ما نبرد آشکاری با اشاره به سوریه داشتیم، با این حال سعی کردیم اجتناب کرده اند طریق توسعه آستانه به بازگرداندن صلح به سوریه کمک کنیم. ایران، روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه امتحان شده کرده اند به همان اندازه اجتناب کرده اند طریق عملیات اتبا، نبرد را مدیریت کنند. ما بر رعایت تمامیت ارضی کشورهای جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرزهای در سراسر جهان اجتناب کرده اند جمله در سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عراق تاکید داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این می تواند مورد ملاحظه قرار گیرد.

خطیب زاده علاوه بر این در {پاسخ به} پرس و جو خبرنگاری مبنی بر این سیستم مقامات انگلیس برای اعزام مجبور پناهجویان به رواندا، اینکه خواه یا نه در بین پناهجویان اتباع ایرانی موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه ایران {در این} زمینه همراه خود افسران انگلیسی مراجعه به کرده است هر دو خیر؟ وی تاکید کرد: پیش نویس اعلامیه مقامات انگلیس {در این} زمینه شرم آور است. فرستادن مجبور پناهجویان به ملت ثالث توسط مقامات بریتانیا کدام ممکن است مدعی حقوق بشر است، 9 تنها مغایر همراه خود تمامی توافقات در سراسر جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهاجران است، اما علاوه بر این همراه خود مفاد رفتار انسانی نیز مغایرت دارد.

خطیب زاده افزود: جای سوال کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرقابل قبول است کدام ممکن است مقامات انگلیس {در این} زمینه اجتناب کرده اند زیر بار وظیفه شانه تمیز تدریجی.

وی شکسته نشده داد: بعد از همه ادامه دارد لیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید آماری اجتناب کرده اند سوی مقامات انگلیس مبنی بر اینکه این قالب چه روزی اجرا تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ادغام کردن چه کسانی تبدیل می شود {وجود ندارد}. ما شناخته شده به عنوان کشوری کدام ممکن است طی 4 دهه میزبان هزاران و هزاران پناهجو {بوده است}، قطعاًً این امر را شکسته نشده خواهیم داد. کشوری کدام ممکن است بیشترین انواع مهاجر را دارد. قطعا این موضوعات را همراه خود حساسیت دنبال خواهیم کرد.

خطیب زاده در بخشی تولید دیگری اجتناب کرده اند این دیدار اظهار داشت: اجتناب کرده اند طریق آقای مورا پیام هایی بین تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید واشنگتن رد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدل تبدیل می شود.

وی تاکید کرد: مجموعه مزیت مالی ملت ایران اجتناب کرده اند پرجام باید به طور مناسب دیده شود.

سخنگوی وزارت امور خارجه همراه خود دقیق اینکه واشنگتن پوشش تاخیر را دنبال می تدریجی، تاکید کرد: منتظر پاسخ صحیح واشنگتن در جریان مذاکرات وین هستیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه در بخشی تولید دیگری اجتناب کرده اند این نشست اظهار داشت: ما اولویت انتقادی با اشاره به مرزهای شرقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت‌وگوی افسران مرزی شخصی همراه خود پاکستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید افغانستان {در این} چارچوب داریم. بعد از همه ما {در این} زمینه ها از اشراف زاده ها اطلاعاتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امنیتی داریم.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر