من با خانم معروف عامر نسبتی ندارم ولی همه حامیان حجاب فرزندان من هستند


سردار سید علیرضا ربیعة هاشمی از فرماندهان ارشد سابق سپاه در گفت وگو با فارس، در گفت وگو با فارس، در خصوص شایعاتی که اخیراً در مورد رابطه خانوادگی وی با دختر عامر به معروف در حادثه ای خبرساز شده است، اظهار داشت. در اتوبوس بی آر تی تهران که چند روز پیش خبری از آن منتشر شد. منتشر شده بود که دختر عامر در اتوبوس بی آر تی با من فامیل است در حالی که فقط یک شباهت اسمی به من دارد.

وی افزود: خانواده خانم عامر به ربیعی معروف بودند و نام کامل من سید علیرضا ربیعی هاشمی و نام ایشان رایحه ربیعی است.

خاخام گفت: دو دختر و دو پسر دارم. خوشبختانه دخترانم تحصیلکرده دانشگاه هستند، هر دو پزشک، با حجاب کامل و با این حجاب در جامعه فعال هستند.

وی افزود: دشمنان خارجی ما با حمایت و هماهنگی داخلی موضوع حجاب را مطرح کرده اند. این یک بحث فرهنگی است اما دشمنان ما می خواهند بحث فرهنگی را به یک بحث امنیتی و اجتماعی تبدیل کنند.

این فرمانده سپاه در پایان تاکید کرد: همه دخترانی که حامی قانون حجاب و ارزش‌های سیستمی در جامعه هستند برای من مانند دختر هستند.

به تازگی ویدئویی در اینترنت منتشر شده است که از واکنش خشونت آمیز یک زن بی حجاب به یک دختر به اصطلاح محجبه در اتوبوس یکی از خطوط بی آر تی تهران خبر می دهد.

مجری یکی از شبکه های فارسی زبان مرتبط با دولت انگلیس پس از انتشار این کلیپ، نام دختر معروف عامر رایحه ربیع را فاش کرد و پس از آن شایعاتی مبنی بر رابطه او با سردار علیرضا ربیعه منتشر شد.