“من در حال حاضر برای این کار آموزش ندیده ام”: کارکنان وزارت آموزش و پرورش به مدارس کم کارکنان نیویورک اعزام شدند


وقتی شهردار بیل دی بلاسیو دستور واکسن کووید -19 را برای همه کارکنان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد ، بارها به خانواده ها اطمینان داد که جای خالی باقی مانده در 1800 مدرسه دولتی در شهر را بدون واکسیناسیون پر کنند. شهر منابع زیادی برای این امر دارد.

بخشی از این برنامه استقرار کارکنان مرکزی – کارکنان DOE که در ادارات اداری کار می کنند – در مدارس با هزاران معلم جایگزین بود.

دی بلاسیو گفت که کارکنان مرکزی استخدام شده تجربه کار در کلاسهای درس با دانش آموزان را دارند و دارای مجوزهای آموزشی هستند.

“ما هزاران و هزاران واکسیناسیون داریم ، معلمان جایگزین با تجربه آماده کار هستند. بدیهی است که این کار ابتدا انجام می شود ، اما این واقعیت نیز وجود دارد که هزاران مربی مربی مرکزی ، مربیان معتبر وجود دارند که در صورت نیاز می توانند نقش های متفاوتی را بر عهده بگیرند. “

با این حال ، برخی از کارکنان مرکزی خود را بدون هیچ گونه تجربه آموزشی در کلاس درس می بینند. ارین کوتر ، کارمند اداری فدرال ، روز دوشنبه به جای دفتر معمول خود در نزدیکی دفتر آموزش و پرورش در منهتن ، دادگاه تویید ، به یک مرکز آموزشی در بروکلین مامور شد.

کوچر ، که نقش اداری به عنوان مدیر آموزش های ویژه در مدارس دولتی دارد و هرگز در کلاس درس کار نکرده است ، می گوید: “من مجوز کار با کودکان را ندارم ، من واقعاً هیچ تجربه ای در کار با کودکان ندارم.”

کوچر می گوید: “بنابراین وقتی من روز دوشنبه در مرکز Pre-K حاضر شدم ، قطعاً فکر کردم که احتمالاً یک میز درب برای نگهبانان آماده خواهم کرد ، یا شاید در آشپزخانه یا چیزهای دیگر کمک کنم.” او می گوید: “و اساساً ، من در بسیاری از کلاس های درس حرفه ای بودم ، بیشتر با بچه های سه ساله کار می کردم.”

کوچر با سه نفر از اعضای تیم کوچک خود تا 15 اکتبر در مدارس مستقر شده بود ، گفت که دو هم تیمی دیگر در تلاش بودند تا حجم کار کل تیم را تحمل کنند.

سخنگوی DOE گفت که حدود 1000 کارمند مرکزی در این هفته در مدارس مستقر شده اند.

کتی اوهانلون ، سخنگوی DOE روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “اکثر آنها دارای مجوز ، عنوان و تجربه آموزشی هستند.” “برای کسانی که این کار را نمی کنند ، آنها پشتیبانی اداری ، نظارت مکمل و موارد دیگر را ارائه می دهند.”

کارکنان باید حداقل یک دوز واکسن را قبل از شروع روز مدرسه در 4 اکتبر دریافت کنند تا توسط DOE واکسینه شوند ، یا با بیمه درمانی با مرخصی بدون حقوق مواجه شوند ، یا استعفا دهند. این فتوای این هفته پس از چندین چالش حقوقی و اتحادیه ها که شهر را مجبور به اعطای معافیت های پزشکی و مذهبی کرد ، به اجرا درآمد.

اوهانلون از DOE گفت که از روز چهارشنبه ، 95 درصد از تقریباً 148،000 کارمند این بخش واکسیناسیون را انتخاب کرده اند. از 78،600 معلم DOE ، 96 or یا 75،500 واکسینه شدند. از 23400 نفر از متخصصان حرفه ای که با دانش آموزان نیازمند ویژه کار می کنند ، 93 or یا 21600 نفر واکسینه شده اند.

با این حال ، این فتوا به این معنا بود که هزاران معلم و متخصصان غیر واکسیناسیون این هفته گزارش کار ندادند ، غیبت هایی که می تواند دانش آموزان با نیازهای ویژه را تحت تأثیر قرار دهد.

پائولت هیلی ، یکی از اعضای شورای شهر برای آموزش های ویژه ، که پسرش لوکاس قرار است از DOE حرفه و گفتار درمانی دریافت کند ، گفت این خدمات ناگهان این هفته لغو شد.

هیلی گفت: “او از طریق Google Classroom ایمیلی ارسال کرد مبنی بر اینکه تحت پوشش دیگر سایت ها و کلاس های دیگر قرار گرفته است و نمی تواند این هفته درمان کند.”

ویورکا گفت یک متخصص حرفه ای که با پسر هفت ساله جسیکا واوارکا ، تئو در مدرسه بروکلین کار می کرد ، به او گفت که این هفته به سر کار بر نمی گردد.

پسرش سرانجام روز پنجشنبه به عنوان یک متخصص حرفه ای جدید منصوب شد ، اما این آشفتگی به این معنا بود که تئو ، که نیازهای ویژه زیادی دارد ، روزها از کمک مناسب برخوردار نمی شود – از جمله دسترسی منظم به غذا به دلیل مشکلات خوردن. ویورکا به جای او او را در خانه نگه داشت.

واورکا گفت: “چیزهای کوچک (غیرحرفه ای) به هیچ کس گفته نشد تا زندگی کودک درست کار کند و به آموزش دسترسی پیدا کند.” “و چگونه می تواند چنین باشد؟ مخصوصاً وقتی کارکنان مرکزی شما پایین می آیند؟ چگونه می توانستند با بچه ها آشنا شوند؟ ”

کمبود کارکنان مدرسه همچنین به معنای تغییرات لحظه آخری برای معلمان DOE است که خود را برای همکاران مجدد یا غایب تحت پوشش قرار می دهند.

کری مک کورمک ، که در کالج کلاس های یازدهم و دوازدهم و سمینارهای شغلی در آکادمی شرق برانکس برای آینده تدریس می کند ، می گوید: “ما روزانه افراد زیادی بیرون می آییم و افراد به دنبال پوشش هستند.” “ما یک معلم داشتیم که فقط در یک محل اقامت پزشکی نگهداری می شد – تعداد بسیار کمی و دیگران – و بنابراین ما اکنون دو معلم داریم که کلاس های او را پوشش می دهند. او معلم ریاضی است و بنابراین کلاسهای اضافی را گذرانده است. ”

مک کورمک افزود: “همه تازه خشک شده اند.”

وی گفت که مرکز اطلاع رسانی چهار نفر از کارکنان خود را به دلیل دستور واکسیناسیون از دست داده است.

وی گفت: “معلمان قطعاً به کمک نیاز دارند ، فقط در کلاسها دست های اضافی دارند.” “اما این خیلی زیاد است زیرا … من می خواهم اطمینان حاصل کنم که هیچ کودکی آسیب نبیند. برخی از بچه ها هستند که نیاز به توجه زیادی دارند و من برای این کار آموزش ندیده ام. ”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *