“من فکر نمی کنم رمزنگاری یک مد است”


جیمز گورمن ، مدیر اجرایی مورگان استنلی روز پنجشنبه از این ارز رمزنگاری شده دفاع کرد و تضادی آشکار با مدیرعامل JPMorgan داشت که در ابتدای این هفته بیت کوین را “بی فایده” نامید.

این بانک پس از گزارش بهترین سه ماهه سوم پس از افزایش شدید معاملات ، در مورد سود خود صحبت کرد. در آن سواری بلند ، او به نفع گوشه جدیدی از بازار صحبت کرد – جایی که بانک او پا گذاشته است.

گورمن به سرمایه گذاران گفت: “من فکر نمی کنم ارز رمزنگاری شده یک مد باشد ، من فکر نمی کنم که از بین برود.”

وی گفت: “من نمی دانم قیمت بیت کوین باید چقدر باشد یا نباید باشد ، اما این موارد از بین نمی روند و فناوری بلاک چین که از آن پشتیبانی می کند به وضوح بسیار واقعی و قدرتمند است.”

اظهارات مورگان استنلی هونچو یک شبه در مقایسه با مدیر اجرایی JPMorgan ، جیمی دیمون ، که در طول سالها – و حتی هفته گذشته – به خاطر کشتن رمزنگاری خود خبرساز شده بود ، ارائه شد.

روز دوشنبه ، دیمون بیت کوین را “بی فایده” خواند و گفت که دولتها به زودی سکه های دیجیتال را تنظیم می کنند. وی این فناوری جدید را “کلاهبرداری” و “طلای احمقان” نامید.

دیمون به گروهی از رهبران تجاری و سیاسی پیوست که ارز دیجیتال را محکوم کردند. رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در ماه آگوست به ارزهای رمزنگاری شده حمله کرد – جان پلسون ، مدیر صندوق سرمایه گذاری ، که پیش بینی کرد ارزهای رمزنگاری شده “به صفر برسد”.

جیمی دیمون
جیمی دیمون بیت کوین را “بیهوده” ، “کلاهبردار” و “طلای احمق” نامید.
استخر / خبرگزاری فرانسه توسط گتی ایماژ

با وجود رویکردهای متفاوت دیمون و گورمن در زمینه فناوری ، هر دو JPMorgan و Morgan Stanley شروع به ارائه طیف وسیعی از محصولات مرتبط با رمزنگاری به مشتریان کرده اند.

مورگان استنلی اولین بانکی بود که به مشتریان اجازه دسترسی به ارزهای رمزنگاری شده را داد و اکنون پول خود را در شرط بندی روی سکه ها سرمایه گذاری می کند. JPMorgan به مشتریان امکان دسترسی به شش محصول ارز رمزنگاری شده را می دهد.

سایر سازمان های تأسیس شده ، از جمله گلدمن ساکس و سیتی گروپ ، به دنبال گسترش جای پای خود در فضا بوده اند. گلدمن به برخی از مشتریان اجازه می دهد تا ارزهای رمزپایه خود را از طریق یک محصول مشتق شده معامله کنند و Citigroup در تلاش است تا تجارت ارزهای رمزپایه را از طریق صندوق شروع کند.

گورمن ممکن است پس از برطرف شدن انتظارات تحلیلگران در صبح روز پنجشنبه ، در دنیای بحث برانگیز ارزهای رمزپایه اطمینان داشته باشد.

سکه های ارز رمزنگاری شده
بیت کوین در روز پنجشنبه صعود کرد و تقریباً 5 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافت.
گتی ایماژ

مورگان استنلی گفت که چانه زنی قوی و درآمد مدیریت ثروت سود سه ماهه را 36 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داده است.

در همین حال ، بیت کوین تا ظهر پنجشنبه در حدود 57،500 دلار معامله شد که نسبت به 24 ساعت گذشته 5 درصد افزایش داشت.

ارز دیجیتال در پاییز امسال پس از سقوط بیت کوین به زیر 30 هزار دلار ، در حال رشد است. بیت کوین طی ماه گذشته 27.9 درصد رشد کرده است و تقریباً 8000 دلار از رکورد بی سابقه خود از آوریل تا کنون کمتر است.

سایر ارزهای رمزنگاری شده نیز روز پنجشنبه افزایش یافت. اتریوم در 24 ساعت گذشته 9.5 درصد در 3 ، 3800 ، در حالی که کاردانو 4.2 درصد رشد کرد و به 2.21 دلار رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *