من مامور اسکوچیچ را نمی شناسم. اتفاقی که برایش افتاد نامردی بود/ چرا از کی روش حمایت نکنم؟


به گزارش خبرگزاری فارس، سردار آزمون درباره تاریخچه اخیر خود که حواشی زیادی را در تیم ملی ایجاد کرد، بیان کرد: در اردوی تیم ملی چه در دوره قبل و چه در حال حاضر همیشه اختلاف نظر وجود داشته و خواهد داشت. این مشکلی نیست و دلیلی ندارد که کودکان را به دو گروه تقسیم کنیم. دیشب با کریم انصاری فرد و مهدی طارمی صحبت کردم. ما دوستان بسیار صمیمی هستیم.

وی افزود: مردم باید مطمئن باشند که در جام جهانی تمام تلاش خود را خواهیم کرد. همه باید برای این کشور در بازی های جام جهانی و بازی های دوستانه بجنگند تا مردم را خوشحال کنند. وقتی داستان را منتشر کردم به عنوان بازیکن تیم ملی مجبور شدم در شرایط سخت از تیم ملی کشورم حمایت کنم. من هم همینکار را انجام دادم.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بازیکنانی که این کار را انجام دادند همین قصد را داشتند. دوستانی که این استوری را گذاشتند از دوستان صمیمی من بودند و اگر مشکلی داشت رو در رو صحبت می کنیم و بهتر است اینجا چیزی نگوییم. ما باید این موضوع خانوادگی را بین خودمان حل کنیم.

آزمون پاسخ داد که داستان او در مورد حمایت کادرفنی است، اما سایر بازیکنان تیم ملی این نظر را نداشتند و معتقد بودند بازیکنانی که استوری حمایتی می‌فرستند برای منافع شخصی این کار را انجام می‌دهند.بسیاری از بچه‌ها از این ماجرا ناراحت شدند. وقتی با طارمی و انصاری فرد صحبت کردم، آنها خیلی عصبی بودند. این سوال اشتباه بود اما در تیم ملی هیچکس منافع شخصی ندارد. ما از چاه نفت پولی دریافت نمی کنیم اما باید تا آخرین لحظه بجنگیم و از تک تک مربیان تیم حمایت کنیم.

وی افزود: همه بچه ها باید این کار را بکنند. من الان هشت سال است که بازیکن ثابت تیم ملی هستم و حق صحبت دارم. وظیفه من بود که از تیم ملی حمایت کنم و هیچ اشتباهی نکردم. آنها گفتند که تماس من با این شرکت طرف قراردادم، ایجنت اسکوچیچ است، اما من اصلا این فرد را نمی شناسم و نمی دانم ایجنتش کیست.

مهاجم لورکوزن گفت: می دانم این افراد کجا و چرا این کار را می کنند. من هرگز از کلمات و آنچه در مورد من می گویند یا نمی گویند نمی ترسم. من برای هیچ چیز جایگاهم را در بین مردم تغییر نمی دهم، آنها مرا بهتر می شناسند. من همیشه چیزهای درستی گفته ام. من نباید به خودم دروغ بگویم و با خودم روراست نباشم. من همیشه با خودم صادق بوده و خواهم بود.

آزمون افزود: مادرم مرا طوری تربیت کرد که همیشه حقیقت را بگویم. من نباید از چیزی بترسم. در مورد اینکه آنها در مورد من چه گفتند و چطور باید بگویم که من اولین نفر از رده سنی پایین هستم که با آنها تماس گرفتم و به این مربیان کمک کردم. من اولین نفر در این زمینه هستم.

وی تصریح کرد: چه کسی مرا به تیم ملی آورد. وقتی مادرم حوصله اش سر رفته بود از تیم ملی خداحافظی کردم و همه می گفتند کاپیتان بچه است. من مادر و پدرم را با هیچ چیز عوض نمی کنم. حتی حاضرم به خاطر آنها فوتبالم را تمام کنم. من هر چه دارم از آنها دارم. چرا نباید از او حمایت کنم؟ او مرا به تیم ملی آورد و حالا با کی روش در ارتباط هستم. شاید در این دو ماه زیاد حرف زدیم.

من رابطه خیلی خوبی با کیروس دارم، اما باید حقیقت را بگویم. اگر همین الان او را بیاورند و تیم نتیجه نگیرد، می توانید تصور کنید چقدر حاشیه ساز می شود؟ به آینده فکر می کردم و وظیفه داشتم از تیم ملی حمایت کنم. من هم حمایت خواهم کرد. امیدوارم اسکوچیچ واقعا از ما راضی باشد. می دانم که او فردی مهربان است. امیدوارم او خوب عمل کند، اما کاری که ما برای حمایت از اسکوچیچ انجام دادیم اشتباه نبود.

وی به نظر کمیته فنی فدراسیون فوتبال در خصوص محرومیت فنی دراگان اسکوچیچ پاسخ داد: چه بگویم؟ بسیار ناجوانمردانه بود که این اتفاق برای اردوگاه افتاد. ما نمی توانیم به خودمان دروغ بگوییم. وقتی کی روش خداحافظی کرد، به جز راننده اش چند نفر به فرودگاه رفتند؟ اگر می خواهید اسکوچیچ را اخراج کنید، به قرآن قسم می خورم که با او درست رفتار کنید.