من می خواهم اسرائیل اشتباه کند و ما را از روی زمین محو کند.


به گزارش مهر، محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور در مراسم بزرگداشت شهید محمد بروجردی در دانشگاه دفاع ملی گفت: گرد هم آمده ایم تا یاد و خاطره یک مرد بزرگ را گرامی بداریم. انقلاب کردند.

وی شهید محمد بروجردی را اولین مرد میدان نبرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواند و گفت: شهید بروجردی به دنبال حضور در میدان نبرد حق علیه باطل بود. او یک مبارز خستگی ناپذیر بود. یاد می گرفت و گوش می داد، به همین دلیل بود که گروه های مسلمان در مبارزه با رژیم شاه و خطر کودتا یا اسلحه گرفتن منافقین پس از پیروزی انقلاب اسلامی متحد شدند.

معاون اقتصادی رئیس جمهور تصریح کرد: شهید بروجردی دارای مکتب فکری و بصیرت بسیار بالایی بود، معتقد بود هر که مردم کردستان را دوست ندارد به کردستان نیاید. او افکار و عقایدی داشت و رفتار و کردارش با افکار و عقاید مرتبط بود. پس از ایجاد پیشمرگه مسلمان کرد بود که سازمان‌های توده‌ای مبارز با الگوبرداری از تفکرات او شکل گرفتند، مانند حزب‌الله لبنان و سپاه بدر.

رضایی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی همه سراب ها را کنار گذاشته و در مقابل ظالمان جهان قیام کرده است و می بینید که در چند روز اخیر رژیم صهیونیستی، آمریکا و کشورهای اروپایی دوباره برای شکستن این مقاومت متحد شده اند.

وی ادامه داد: جهان در حال تغییر و پوسته پوسته شدن است. اگر کشور ما در این تحول شرکت کند، می‌تواند جایگاه خود را حفظ کند.»

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور با اشاره به اظهارات اخیر مقامات اسرائیلی و تهدیدهایی که علیه کشورمان انجام داده‌اند، تصریح کرد: مقامات اسرائیلی تهدید کرده‌اند طرحی را اجرا می‌کنند که نمی‌خواهم نام ببرم، دوست دارم اسرائیل جرأت کند. اشتباه کن: «و دلیلی برای محو او از روی زمین به ما بده.