من و دین چگونه رابطه مان را در رابطه مان حفظ می کنیم


امروز من یک چیز کوچک را به اشتراک می گذارم یکی دیگر – و بیشتر شخصی – از دستور العمل های معمول و نکات تغذیه ای من. با این حال ، به همان اندازه برای رفاه مهم است … حمایت از روابط سالم و عاشقانهبه تیم JSHealth از من خواست در مورد آن بنویسم – بنابراین شاید همین باشد … هاها!!

من در خانواده ای بزرگ شدم که روابط با کیفیت همیشه حرف اول را می زد. مادرم مشاور روابط و روابط جنسی بود ، جایی که اغلب افکار خود را با او در میان می گذاشت. علاوه بر این ، والدین من همیشه ازدواج خود را بر هر چیزی که می دانم بسیار نادر است ، اولویت داده اند. نوار را بالا برد!

بنابراین به جرات می توان گفت که ازدواج من محتمل است (و به نوعی) همچنین بسیار) مهمترین چیز در زندگی من توقف کامل.

عروسی چیز فوق العاده ای است. من بارها باور کرده ام که این ارزشمندترین سفر در زندگی است – برای شناختن نیمه دیگر خود. کار مشترک برای ایجاد ارتباط عمیق و معنی دار از طریق شادی ها و مشکلات زندگی باید به یکی از شدیدترین تجربیات تبدیل شود.

یک رابطه سالم برای من و دین یک اولویت مطلق است – ما قصد داریم با هم وارد سال یازدهم شویم. من می خواهم مواردی را به اشتراک بگذارم که ما را نزدیک و متصل می کند ، حتی ایجاد مشاغل مشترک (که حداقل می تواند بسیار استرس زا باشد!):

  • آخر هفته با هم – ما سعی می کنیم از هر کاری (در چند سال گذشته) اجتناب کنیم و از زمان با کیفیت زیادی در کنار هم لذت ببریم. پیاده روی ، ورزشگاه رفتن و آشپزی با هم. اگر بچه داشتیم ، فقط آنها را دعوت می کردیم تا به این زمان با کیفیت بپیوندند و همچنین تضمین می کنیم که وقت خود را تنها خواهیم گذراند!
  • این فناوری هر شب ساعت 21:30 خاموش می شود – زندگی ما را تغییر داد! (خوب خوب! شاید چند شب جایی برای دین باشد چند شب ها هه)
  • در اتاق خواب تلفن وجود ندارد – به اتاق خواب ما کمک می کند تا فضایی مغذی ، آرام ، آرام و مفید باشد تا بتوانیم با هم باشیم. دین می داند چگونه می تواند تماس ها را در طبقه پایین یا در خیابان انجام دهد.
  • تعطیلات سالانه با هم – هر سال برای کریسمس ، با JSHealth شروع می شود ، من و دین به مدت دو هفته ، فقط ما دو نفر استراحت می کنیم و از زمان خاصی با هم لذت می بریم. در اینجا نحوه بهبودی ما از یک سال شلوغ آمده است. ترک شبکه های اجتماعی در این زمان نیز بسیار مهم است.
  • از مقایسه / نظر دیگران بپرهیزید – به یاد دارم که در رابطه ای بودم که خیلی به فکر دیگران فکر می کردم. من یک عاشق طبیعی مردم هستم و فکر می کنم بیش از حد به نظرات دیگران اهمیت می دهم. اما وقتی با دین ملاقات کردم ، به یاد می آورم که بقیه جهان اهمیتی ندارند. و حقیقت این است که من و دین احساس می کنیم دنیای ما با هم بسیار ارزشمند است – بقیه واقعاً اهمیتی ندارند. به خود یادآوری کنید که این بسیار مهم است. از آنجا که مردم بسیار قضاوت می کنند و گاهی حسادت می کنند ، شما اهمیتی نمی دهید که از روابط خود محافظت کنید. در ابتدای ازدواج ما ، من شنیدم که شخصی به یک موضوع وحشتناک و غیر واقعی در مورد دین اشاره کرد … و این فقط به من یادآوری کرد که چقدر مهم است که قضاوت های دیگران را به تدریج کنار بگذارید و بر حقیقت خود تمرکز کنید.
  • پرهیز از کمال – ما هر دو از نوع A هستیم – فشار زیادی را برای انجام این کار به درستی و بدون نقص وارد می کنیم. ما واقعاً سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که این به عاملی در روابط ما تبدیل نمی شود. به عنوان مثال ، اگر در طول هفته آنقدر که می خواهیم با هم وقت نداریم. یا در چند هفته صمیمیت ما به دلیل خستگی در محل کار کمتر از دیگران است ، این طبیعی است. من فکر می کنم در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم ، انتظار داریم همه چیز همیشه بی نقص باشد. وقتی این فشار را برطرف می کنید ، به وضوح می بینید که آنچه در بیشتر مواقع اتفاق می افتد مهم است. ما همیشه به خود یادآوری می کنیم “لازم نیست همیشه کامل باشد.”
  • کاهش استرس برای رابطه جنسی بهتر – من دوست ندارم زیاد درباره زندگی جنسی خود صحبت کنم ، زیرا می دانم که چنین گپ و گفتی می تواند منجر به مقایسه شود. داشتن یک مادر به عنوان متخصص سکسولوژی ، من می دانم که رابطه جنسی چقدر مهم است ، اما این واقعیت که جریان دارد و جریان دارد. من و دین به صمیمیت در رابطه خود اهمیت می دهیم و اطمینان می دهیم که زمان خود را با هم می گذرانیم ، که منجر به میل طبیعی و زندگی جنسی شاد می شود. من به شما می گویم که با افزایش سن ، جنس بهتر می شود. شما فقط بدن خود را به خوبی می شناسید. و من همچنین معتقدم که بدن باید احساس آرامش کند – بنابراین کاهش استرس یک زندگی انسانی است ، که برای حفظ روابط عاشقانه بسیار مهم است.
  • ما می دانیم که مهم است ازدواج ما حرف اول را می زند ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. بقیه اولویت دوم ماست. ما با هم کار می کنیم ، به همین دلیل است که این ذهنیت حیاتی است و احتمالاً دلیل خوبی است که ما اینقدر خوب با هم کار می کنیم. اگر کار و تجارت حرف اول را می زد ، استرس بزرگی برای ما بود.
  • نزدیک بودن به یکدیگر به دلیل خوب و بد – ما یک زندگی فوق العاده پر از برکت داریم ، اما در دو سال گذشته من نیز به دنبال یک ضربه شخصی که باعث ایجاد علائم PTSD در من شد ، دچار مشکل بهداشت روانی ناتوان کننده بودم. اضطرابی که احساس کردم مربوط به از دست دادن عزیزانم بود. بزرگترین ترس های من به سطح رسید. برای شفافیت 100٪ ، احساس کردم نزدیکترین افراد را از دست خواهم داد. افکار وحشتناکی در مورد از دست دادن داشتم. دین برای من بسیار قوی و فداکار بود. و شاید روزی مجبور شوم همین کار را برای او انجام دهم. این زندگی کامل نیست و مواقعی وجود دارد که پر از درد است. شما باید این انتخاب آگاهانه را انجام دهید تا از طریق خوب و بد به یکدیگر نزدیک شوید. علیرغم این واقعیت که دو سال گذشته بسیار سخت بوده است ، اما واقعاً ما را به هم نزدیک کرده است. بنابراین ، روزهای سخت به شما کمک می کند تا عمیق تر با زندگی و عزیزان خود ارتباط برقرار کنید.
  • توجه – اگر این را برای یکدیگر ندارید ، همه چیز آسیب می بیند. این احتمالاً دلیل اصلی این است که ما می توانیم هر روز با هم کار کنیم.

هیچ یک از موارد فوق به طور کامل انجام نشده است ، و گاهی اوقات ما شکست می خوریم. و این نیز طبیعی است. مهمترین چیز این است که “ما تمام تلاش خود را می کنیم”.

یادداشتی که باید بگوید فرهنگ ما از طریق رسانه (فیلم ، کتاب و …) عاشقانه و روابط را تا حدی جلوه داده است که ممکن است غیر ممکن به نظر برسد. من خیلی از اینها را در زندگی حرفه ای و شخصی خود می بینم. من هرگز فراموش نخواهم کرد که پست جدیدی را در اینستاگرام بخوانم که در آن آمده بود: “روابط عاشقانه سالم چنین احساساتی هستند کاسه گرم بلغور جو دوسر با دارچین و عسلبه در داخل شما احساس امنیت ، گرما و درست می کنید. برای روح خوب است این کیکی نیست که روی آن از پولک ، خامه و شکلات استفاده شده باشد.

و این خیلی درست است. رابطه رابطه ای است که در آن دو نفر دور هم جمع می شوند و به سفری می روند که ناقص است ، اما شاید این یک تجربه زندگی باشد هنگامی که خود و شخص دیگری را در اصل می شناسید ، که معنا ، شادی و زیبایی زیادی را در اطراف شما به ارمغان می آورد.

مقایسه روابط خود با دیگران واقعاً مضر است زیرا همه روابط بسیار متفاوت هستند.

من فقط می توانم هر روز دعا کنم که این عشق و شادی بزرگ یک عمر باقی بماند.

عاشق جس x

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *