موش سیاه پوست متهم است که به عنوان نماینده KKK ظاهر شده و همسایگان را تهدید کرده استیک زن سیاهپوست در گرجستان به اتهام حضور در عضویت کوکلکس کلان و قرار دادن پیام های نژادپرستانه در صندوق های پستی همسایگانش دستگیر شده و تهدید به سوزاندن خانه های آنها و کشتن آنها شده است.

ترزا لوکاس ، 30 ساله ، از حومه آتلانتا داگلاسویل ، به اتهام تهدید تروریستی پس از گذاشتن یک یادداشت خشونت آمیز و نفرت انگیز ، متهم شده است که عضو سفیدپوست گروهی از نفرت با ریش قرمز بلند است. در محله زندگی نمی کرد. ، اداره پلیس داگلاسویل گفت.

در 21 دسامبر 2020 ، دو خانه در یک خیابان در زیرمجموعه بروکمونت در صندوق پستی خود یادداشت هایی پیدا کردند که انگیزه نژادی داشتند.

یک پدر نگران که نامه را دریافت کرده است به اخبار محلی گفت: “این نامه از کلمه” N “استفاده می کند ، در مورد KKK صحبت می کند ، افراد را به دار می اندازد ، کودکان را می کشد و همه خانواده ها را می کشد.” خانه ها را به آتش می کشد. “

کارآگاه DPD ناتان شوماخر هفته گذشته در بیانیه ای تأیید کرد: “یادداشت ها تهدید به سوزاندن خانه های آنها و کشتن آنها می کردند ، زیرا آنها در همسایگی نبودند.”

یادداشت های مشابه – که نیمه شب باقی مانده است – در صندوق های پستی ساکنان در 17 فوریه ، 22 فوریه ، 1 مارس و 3 مارس یافت شد. دست کم هفت نفر از ساکنان سیاه پوست دریافت چنین یادداشت هایی را گزارش کرده اند ، اما پلیس معتقد است که ممکن است تعداد بیشتری از آنها وجود داشته باشد.

پس از گزارش اولین یادداشت ها ، کارآگاهان خانه به خانه و دوربین های امنیتی را خانه به خانه در محله جستجو می کردند. پلیس می گوید در جستجوی هرگونه اطلاعاتی در حال توزیع بروشور است ، اما هیچ سرنخ پیدا نکرده است.

شوماخر گفت: “تا اواسط ماه مارس ، ما واقعاً چیزی برای ادامه نداشتیم.”

به گفته پلیس ، پس از 6 ماه وقفه ، یادداشت نهایی در 6 سپتامبر گذاشته شد.

وقتی شواهدی یافت شد که پیوندها را به خانه لوکاس مرتبط می کرد ، پرونده متوقف شد. به گفته شوماخر ، پلیس حکم و بازرسی منزل وی را دریافت کرد که مدارکی برای ارتباط مظنون با این حادثه ارائه داد.

انتظار می رود لوکاس آخر هفته نظر خود را تغییر دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *