مونولوگ کیم کارداشیان SNL ، Halsey + Lindsay Buckingham و موارد دیگرآیا پذیرش می گیرید؟ SNLباشگاه پنج بار به عنوان مهمان موسیقی ، یا این باشگاه فقط میزبان را به عنوان عضو می پذیرد؟ درخواست Halsey ، که این هفته پیروز بازگشت ، و همچنین با یک مهمان ویژه. البته توجه همه بر نحوه عملکرد او به عنوان مجری مهمان ، کیم کارداشیان وست و بازیگر کمدی متمرکز بود. آیا او می تواند کار کند؟ آیا او اقدامی خواهد کرد؟ روزنامه ها با اطلاعات خود به ما اطلاع دادند: کانیه وست مربی او بود! او 20 ساعت در روز آماده می شد! بیست ساعت در روز؟ این منطقی به نظر نمی رسد ، اما باز هم ، وقتی در مورد کارداشیان صحبت می کنیم ، در مورد منطق صحبت نمی کنیم.

اگرچه راست می گویم ، اما کیم کار بسیار خوبی انجام داد! بسیار بهتر از آنچه که پیش بینی شده بود. یک اسب فقیر بهتر از این است که اصلا اسب نداشته باشد. با این حال ، لورن مایکلز ، تهیه کننده و نویسندگان او اقدامات احتیاطی بیشتری را انجام دادند تا اطمینان حاصل شود که داستان از راه های دیگر به خاطر سپرده می شود.

معامله برای چیست؟ SNL Cold Open برای 10/9/2021؟

اولین مورد از دو Higgins که در این قسمت خواهیم شنید ، ما را معرفی می کند ، زیرا Papa برای پوشش C-Span جلسه استماع سنای ایالات متحده در مورد تهیه کننده استیو فیس بوک صداگذاری می کند.

هایدی گاردنر نقش فرانسیس هاگان ، افشاگر فیس بوک را بازی می کند ، اما ما برای ارائه طنز در این طرح به سنای قدیمی و خارج از کشور تکیه می کنیم. در زندگی واقعی ، سناتور ریچارد بلومنتال بهترین احمق ما بود. در این طرح ، میکی دی به عنوان بلومنتال تنها صدای منطق را حفظ می کند در حالی که هیئت کمیته سنای او حماقت خود را بیان می کند ، مانند سیسیلی استرانگ و کایل مونی در نقش دایان فاینشتاین و جان ن. در حالی که کندی حول موضوع می چرخد ​​، ادی برایانت به عنوان تدی کروز مورد ستایش قرار می گیرد. قبل از اینکه چابکی فوق العاده کروز از بین برود ، کریس رد به عنوان کوری بوکر به همه ما یادآوری می کند که بوکر هنوز رزاریو داوسون ، جیمز آستین جانسون و کیت مک کینون (هنوز AWOL ، یک لا کارول) است. Baskin) ، الکس به لیندسی گراهام. موفات در نقش مارک زاکربرگ و پیت دیویدسون در نقش تام از مای اسپیس احساس عشق قدیمی دارند. همه چیز باید سخت باشد ، نکته را سریع و سرگرم کننده می کند ، اما من فکر می کنم آنها می خواستند تا آنجا که می توانند عشق را بین بیشتر هنرمندان پخش کنند؟ چون بازیگران بیشتر شب پشت صحنه نشسته بودند تا از صحنه خارج تماشا کنند …

چطور شد SNL میزبان مهمان کیم کارداشیان وست دو؟

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

تمام این زمان تمرین توسط کیم پرداخت شد ، زیرا او بازی کوچک و نه چندان شیرین خود را در مدت چهار دقیقه با خواهرانش ، مادرش ، نامادری سابقش کیتلین ، دوست دختر سابق و شکاک ترین افراد مسخره کرد. ترفند همه ، یک شوخی در مورد OJ Simpson که باعث توهین به مصدومیت فاجعه بار شد. اما او به او اعتماد کرد SNL نویسندگان ، و او تمام پنچایات آنها را درخشان خواند!

بنابراین می توان گفت یکی از بهترین کسرها:

  • “من خیلی بیشتر از عکس مرجع هستم که خواهرانم جراحان پلاستیک خود را نشان دادند.”
  • مادرش همه دخترانش را KS نامید اما کارن نداشت. “من نمی دانم او چگونه آمدن او را دید و نه کیتلین.”
  • “من برای ریاست جمهوری کاندیدا نمی شوم. ما نمی توانیم سه سیاستمدار شکست خورده را در یک خانواده داشته باشیم. ”

اولین اجرای واقعی او ممکن است متاثر کننده ترین او باشد ، و نقش یاس را در یک بازی کند علاءالدین برخلاف فریب پیت دیویدسون که تمام وزن خود را بر دیک جوک گذاشت ، او حتی جانشین بوون یانگ فقیر شد که فقط دیشب در نقش جنی با رنگ آبی کامل ظاهر شد. به قدرت خواهر یاسمن جورتنی و دوست پسر دالاس کابوی (کنن تامسون) ازکیل الیوت بهتر از این نمی توانستند عمل کنند. بزرگترین واکنش زمانی رخ داد که پیت و کیم بوسیدند و باعث فریاد تماشاگران شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

بهترین بازی کیم در یک موزیک ویدئو با استرانگ ، پانکی جانسون و ایگو نوودیم ، “آهنگ شب خانم ها” بود ، در مورد اینکه واقعاً چگونه برای زنان بالغ است که هنوز شبها به باشگاه می آیند. فقط می خواهید قربانی آنها باشید. وحشی بودن “بوی” آنها.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

همچنین ، بیایید این مورد کلاسیک با ارتفاع زیاد در نوشتن کمدی را در طرح “طراحی لوتو” فریاد بزنیم ، جایی که کیم و سیسیلیا استرانگ نتایج قرعه کشی عجیبی را اعلام می کنند که سرگرمی ، شوک و وحشت مجریان را افزایش می دهد (کنان تامسون و ادی برایانت).

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

البته رایج ترین SNL بینندگان یا غیر بینندگان قصد دارند به سه طرح دیگر توجه بیشتری داشته باشند ، دو مورد از آنها خواهر کیم ، کلوئه و مادرش ، کریس جنر است.

آنها ابتدا ما را با یک خلاصه از پیش ضبط شده ، “سوئیچ” ، که در آن کیم و ادی برایانت تصمیم می گیرند با استفاده از یک ساعت جادویی ، جادوی رول آپ را روی آنها بکشند ، ما را شگفت زده کردند.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

متأسفانه ، ما اصلا تعجب نکردیم ، بعداً ، هنگامی که Khloe و Chris در یک طرح زنده با مجموعه اسپین آف Hulu ، “دادگاه مردم” ظاهر شدند. کیم با خواهرش ، کورتنی ، عالی به نظر می رسید و کریس رید نیز مانند کنی این چیز را از فروپاشی نجات داد. اما هرچه درباره کریس کمتر گفته شود ، بهتر است. شاید بتوانیم او را در تلویزیون زنده به عنوان مادری که ناتوانی بازیگری خود را فدا می کند بچرخانیم تا دختر گرانقدرش حتی بهتر شود؟ از این نظر ، عالی کار کرد!

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

مهمان موسیقی هالسی چقدر مناسب بود؟

مهمان موسیقی هفته گذشته همه ما را با اجرای برهنه غافلگیر کرد.

این هفته ، ما به کیم در مونولوگ خود ظاهری شبیه به کیسی دادیم ، اما هیچ پوستی نداشت. فقط کفش می پوشد ، لباس فرم او

صحبت از مهمانان موزیکال این هفته ، هالسی در ابتدا برای رفع تشنگی عصبی یا معقول نبود ، اما به عنوان یک مادر جدید ، پمپاژ سینه در پشت صحنه بیشتر تحریک کننده بود.

چیزی که Halsey با Musgraves به اشتراک گذاشت. این دو فیلم ماه گذشته در حمایت از آلبوم های جدید خود ماه گذشته (Hales) اگر نمی توانم عاشق شوم ، به قدرت نیاز دارم HBO روی Max قرار دارد).

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

برای دومین آهنگ هالسی ، او لیندسی باکینگهام را از شهرت Fleetwood Mac خارج کرد! و منظور من سربرگ صورتحساب نیست. لیندسی باکینگهام واقعی!

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

کدام طرح را به اشتراک می گذاریم: “پسر رویایی”

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

در بزرگترین نمایش بدلکاری نمایش در حافظه اخیر ، حتی در هر افتتاحیه سرد سیاسی ، SNL برای این کار “تیم رویایی” جمع آوری کنید لیسانس کلاهبرداری ، مانند “روشل” کیم برای از بین بردن شاکی احتمالی بود “دریافت آن” عاشق کایل مونی به عنوان زاک ، یک فرد آفتابی ، اما همچنین مانعی برای صحبت کردن؟ همه اینجا تا آنجا که می توانستند برای سرگرمی بازی می کردند ، اما انسان ، هی مرد ، به همه این ترفندها اعتقاد دارد و البته ، خوب ، همه سهم ها و کلیک ها را بدست آورید ، اما بلافاصله آن کلاسیک مورد نظر شما نیست. باشید. بودن. که فکر می کنم ایده خوبی است لیسانسبه

چه کسی با به روزرسانی آخر هفته متوقف شد؟

آیا می دانستید کالین یوست همراه مارک زاکربرگ به هاروارد رفت؟ بنابراین یوست نه تنها صورت واقعی را دید بلکه به گرمی یا دوست نداشتن همکلاسی های خود نیز رای داد. من به شما یادآوری می کنم زیرا یوست در طول به روز رسانی به ما یادآوری کرد ، در یک شوخی که در آن او آرزو می کرد که او آرزو می کرد که او به عقب برگردد … یادداشت ها را بررسی می کند .. در فیس بوک کار کنید؟ ووف

ما حداقل دو شخصیت مهمان داشتیم و اولی یک برنده ثابت بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

تری فینک (الکس موفات) منتقد فیلم به حالت عادی بازگشت ، همانطور که مردم نیویورک می توانند به راحتی به شما بگویند ، ادای احترام به سندی کنیایی منتقد فیلم نیویورک در زندگی واقعی. این بار ، فینک به میکرودوز LSD پشت کرده است تا بتواند نه فیلم را در یک جلسه بگیرد. آیا فکر می کنید این نظرات او را رنگ آمیزی کرده است؟ قاضی باشید!

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

طاعون شما را پایین آورد؟ مربی زندگی Life Kelly Party (هایدی گاردنر) اینجاست تا شما را نجات دهد! خواندن “من اهمیت نمی دهم! من آن را دوست دارم! “و همچنین ،” مایکل چه غش کرد ، آهنگ من را پخش کن! “

کدام طرح شکاف “10 تا 1” را پر می کند؟

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

در ساعت 12:55 صبح شرقی ، کیم ، با بازی در نقش خود ، به عنوان سخنگوی جدیدترین خط تولید لباس SKIMS ، SKIMS for Dogs ظاهر شد.

درست زمانی که داشتم فکر می کردم کیم چقدر سخت کار لباس و کمد را انجام داد ، بله ، درست است: کیم احتمالاً همه لباس هایش را قبلاً انتخاب کرده بود و البته دسته ای از محصولاتش را پیدا می کرد. به تبلیغ برند کمک کنید. این همیشه در مورد نام تجاری است ، عزیزم!

به جز این طرح ، زمانی که SNL قصد دارد به گربه ها یا سگ ها برود تا حداکثر زیبایی و هرج و مرج در پایان شب ایجاد شود. با کنون تامسون به عنوان طراح اصلی خط ، و نامه تقدیر از صاحبان سگ توسط ملیسا ویلاسیور (تولدت مبارک ، ملیسا!) ، نگاهی از سارا شرمن تازه وارد و ارسطو اطهری تازه وارد شریک.

MVP این قسمت کی بود؟

کیم قوی ترین حمایتی را که می توانست دریافت کند دریافت کرد ، نه از خانواده اش شدیدا قوی! استرانگ دست ثابت خود را برای حرکت دادن کیم در تقریباً همه چیزهایی که در نیمه اول نمایش پخش شده بود ، آورد. سیسیلی مطمئن شد که طرح های کیم ، مهم نیست که چه کسانی هستند ، بسیار خنده دار هستند.

PS یک چیز دیگر

لازم به ذکر است که برنامه امشب ابتدا “لطفا ویدیو را خراب نکنید” را معرفی کرد SNL پانتئون کوچک دیجیتال. در حالی که اعضای این گروه طرح به عنوان اعضای بازیگر نقش های رسمی توسط دارل هموند شناخته نمی شوند ، به نظر می رسد که قرار است بیشتر با بن مارشال ، جان هیگینز و مارتین هرلی ببینیم. و نه فقط به این دلیل که هیگینز یک پسر دارد SNL تهیه کننده و جیمی فالون پسر استیو هیگینز و دوست سابق هارلی است SNL نویسنده اصلی و هم اتاقی سابق دانشگاه و هنوز هم نویسنده قدیمی آدام سندلر. با این حال این دلیلی است که ما آنها را می بینیم SNL اکنون. اولین ویدیو از مثلث نسل بعدی ایده هر شرکتی است که وارد روند سخت سلزر می شود. در هر صورت ، سلتسر سخت Ziffy Lube چه طعمی خواهد داشت؟

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

هفته بعد ، این رامی ملک (نقش سخت ترین شرور باند دنیل کریگ تا کنون) و مهمان موسیقی Young Thug است.

شان ال مک کارتی به عنوان کمدی برای روزنامه دیجیتال خود کار می کند کمیک های کمیک؛ قبل از آن ، برای روزنامه های واقعی. در نیویورک مستقر است اما برای یک پیمانه به هر کجا سفر می کند: بستنی یا اخبار. او همچنین توییت کرد کمیک های موضوعی و قسمت های نیم ساعته با کمدین ها داستانهای اصلی را افشا می کند: کمیک های کمیک ابتدا آخرین چیزها را ارائه می دهدبه

فصل 47 ، قسمت 2 را تماشا کنید شنبه شب زنده روی طاووسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *