نحوه ارتباط با انجمن #TeamLSF


# TeamLSF انجمن

به دوستان جدید نیاز دارید؟ همینطور! وقتی سفر لاغری خود را پشت سر گذاشتم ، احساس کردم که تنها هستم. مثل اینکه هیچ کس واقعاً نمی فهمد من چه کار می کردم یا چرا این همه تغییر ایجاد کردم. من واقعاً معتقدم که داشتن یک سیستم پشتیبانی و حساب های قوی برای کمک به شما در پاسخگویی ، کلید موفقیت و پایداری موفقیت آمیز است و اینجاست که جامعه #TeamLSF وارد می شود!

اگر به تازگی با Love Sweat Fitness آشنا شده اید ، می خواهم ارتباط با سایر دختران بد * SS LSF را برای شما بسیار آسان کنم تا بتوانید اهداف خود را خرد کنید!

من.nstagram

حساب تناسب اندام LSF خود را ایجاد کنید:

این بهترین راه برای پیوستن به تیم LSF است! اگر به دنبال پاسخگویی هستید ، اما نمی خواهید IG شخصی خود را با تمام اهداف تناسب اندام خود پر کنید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! این جایی است که می توانید سلفی های عرق کرده و #تماس های خود را از برنامه LSF ارسال کنید ، عکس های پیشرفت را به اشتراک بگذارید و از تیم خود الهام روزانه بگیرید! ما همه در این زمینه با هم هستیم و به همان اندازه که شما بخشی از آن خواهید بود ، همه ما می توانیم به شما حمایت مورد نیاز را ارائه دهیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است تا بتوانم پست های شما را ببینم و به شما کمک کنم!

از هشتگ ها استفاده کرده و جستجو کنید

به این ترتیب می توانید دختران دیگر را دنبال کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید ، ببینید در Love Sweet Fitness چه می گذرد و مطمئن شوید که من نیز می توانم به شما کمک کنم!

# نحوه ارتباط با TeamLSF برای به دست آوردن اجتماع ، پشتیبانی و الهام

فیس بوک

آیا نیاز به صحبت با یک دختر دارید؟ گروه مخفی فیس بوک ما مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن ، درخواست مشاوره و پیوستن به تیم خود است! درخواست عضویت امروز کنید و ما شما را به داخل می بریم. این فقط برای دختران است تا بتوانید احساس کنید همه چیز قابل اعتماد و راحت است!

یوتیوب

آیا در کانال من مشترک هستید؟ من هر یکشنبه ویدئوهای جدیدی ارسال می کنم تا زندگی خود ، نکات کاهش وزن و بسیاری از هک های شگفت انگیز را برای کمک به شما در زندگی بهتر به اشتراک بگذارم! به انجمن ما در YouTube بپیوندید و در نظرات سلام کنید تا بتوانم از شما استقبال کنم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

به عنوان یک جامعه ما برای خدمت نشان می دهیم. ما اینجا به عنوان مکانی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند و از آنها در دیوارها کمک بگیرند و یکدیگر را تقویت کنند. خام ، صادق و ضعیف با یکدیگر در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF بی شباهت به سایر جوامع است و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان بزرگ شما باشم!

خو کتیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *