نحوه به دست آوردن امواج ساحل: 3 راه برای دستیابی به سبک بدون زحمت


من تعجب می کنم که چگونه می توان امواج را در ساحل با حداقل تلاش انجام داد؟ آرایشگر مشهور سارا پوتمپا سه راه برای انجام این کار دارد.

اگر قصد دارید ظاهر خود را شاداب کنید ، یافتن روشهای جدید برای حالت دادن به موهای شما می تواند بخشی از این معادله باشد. چه در تابستان و چه در خارج ، هیچ راهی شیکتر برای چیدمان رشته های خود وجود ندارد تا ایجاد موج ساحل.

اگر نزدیک ساحل هستید ، ممکن است این کار را غیرممکن بدانید. با این حال ، با کمک آرایشگر مشهور سارا پوتمپا ، این چیزی بیشتر نیست.

به خواندن ادامه دهید تا بهترین نکات و ترفندهای او را برای ایجاد امواج ساحلی عالی بیاموزید.

چگونه می توان امواج ساحل را دریافت کرد

دو راه اصلی برای ایجاد امواج در ساحل وجود دارد: شما می توانید شبها بیرون بیایید یا در طول روز ، زیبایی فوری ساحل را انتخاب کنید.

بسته به ترجیحات خود ، باید از یکی از سه روش زیر استفاده کنید.

زنی با بند بافته از پنجره ماشین به بیرون نگاه می کند

1. مو + صبر کنید

برای به دست آوردن امواج شب سبک در ساحل ، Potempa می گوید باید خود به خود نزدیک شوید.

او می گوید: “می توانید با خوابیدن در بافتن و بیرون آوردن آنها هنگام بیدار شدن به امواج نرم ساحل برسید.”

با این حال ، فقط از روش تصادفی برای بافت نوارهای مرطوب استفاده نکنید. در عوض ، Potempa دستورالعمل های زیر را شرح می دهد:

  1. با استفاده از مومیایی کننده مرطوب کننده مو شروع کنید. موها را با موهای خشک یا مرطوب شانه کنید.
  2. موها را به دو تار تقسیم کنید.
  3. بعد از کشیدن موها به انتهای آنها ، منتظر بمانید تا کاملاً خشک شوند تا بافت ها را جدا کنید.

توصیه: برای موج کامل ساحل ، Potempa توصیه می کند که موها را در بالا محکم و در قسمت پایین سفت کنید.

سپس ، اگر موج های فوری در ساحل را ترجیح می دهید ، Potempa دو گزینه دیگر را برای انتخاب ارائه می دهد.

2. اعمال عوامل بافت + Scrunch

ابتدا ، Potempa می گوید می توانید با استفاده از موس روی ریشه مو و اسپری تقویت کننده موج بر روی قسمت های میانی و انتهای آن ، بافت طبیعی خود را بهبود بخشید.

او دستور می دهد: “سپس یک تی شرت یا یک حوله نرم و روکش بگیرید.”

توصیه: برای تنظیم سبک ، از سشوار با نازل -پخش کننده استفاده کنید.

زنی که از موهای حلقه زنی برای امواج کامل ساحل استفاده می کند

3. از وسایل گرم شده برای امواج ساحل بدون زحمت استفاده کنید

البته ، اگر می خواهید بدون وقفه و پیوسته ترین امواج را در ساحل دریافت کنید ، به همین دلیل ابزارهای گرم کننده ای برای حالت دادن وجود دارد.

Potempa ، یکی از طرفداران امواج بی خیال ساحل ، Beachwaver Pro را ایجاد کرد تا به دوستداران زیبایی یک رویکرد سریع و آسان برای استایل ارائه دهد ، که گاهی اوقات دستیابی به آن دشوار است.

او توضیح می دهد: “Beachwaver با لمس یک دکمه امواج فوق العاده ای به شما می دهد.” “این یک پیچ گوشتی چرخان است که با در نظر گرفتن یک مفهوم حرفه ای اما ساده انگار طراحی شده است: برای کاهش زمان طراحی.” این ابزار در بین بیگودی های استاندارد منحصر به فرد است زیرا به طور خودکار در هر دو جهت می چرخد ​​تا با کمترین تلاش امواج کاملی از ساحل را حالت دهد.

توصیه: آیا دستگاه فر دیگری با تنه های بزرگ دوست دارید؟ فقط از این استفاده کنید و نکات بالا را برای حالت دهی بالا دنبال کنید ، یعنی جهت موهای خود را در اطراف بشکه مخلوط کنید – تا در خانه امواج ساحلی فرسوده شود.

افکار نهایی

اکنون که می دانید چگونه از سه طریق موج ساحل را دریافت کنید ، تقریباً کارتان تمام شده است. اما ابتدا ، Potempa آخرین نکته سبک را برای ما به ارمغان می آورد که شما می خواهید از آن استفاده کنید.

او می گوید رایج ترین اشتباه این مدل مو این است که به طور تصادفی یک بافت فوق العاده ترد ایجاد می کند. برای جلوگیری از این امر ، او می گوید از هر چیزی اجتناب کنید:

او هشدار می دهد: “این محصولات موها را ترد می کند.” “در عوض ، یک محصول انعطاف پذیر و انعطاف پذیر را امتحان کنید” برای حفظ و نگهداری یال ساحلی رویاهای خود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *