نفتکش های روسیه، ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید ونزوئلا در سواحل چین صف کشیده اند


مؤسسه کپلر گفتن کرد کدام ممکن است چندین نفتکش همراه خود مجموع 22 میلیون بشکه نفت اجتناب کرده اند روسیه، ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید ونزوئلا در سواحل چین پهلو گرفته اند. هدف این تعداد زیادی اینجا است کدام ممکن است تشکیل موج جدید کرونا در چین اجتناب کرده اند خوب سو باعث کاهش تقاضا برای نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری مشکلات لجستیکی شده است.

چین در سال های فعلی یکی اجتناب کرده اند مشتریان بی نظیر نفت ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید ونزوئلا {بوده است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود وجود افزایش فشار ها در اوکراین، همچنان به واردات نفت روسیه یکپارچه می دهد.

تحریک کردن ویروس کرونا در چین واردات نفت کاهش یافته است به این ملت را مختل کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان پیش بینی برای تخلیه محموله های نفتکش ها مرتفع است.

موسسه کپلر پیش‌سوراخ بینی می‌تدریجی کدام ممکن است در ماه آوریل، تقاضا برای نفت چین، بهترین واردکننده نفت جهان، 450 هزار بشکه در روز کاهش می‌یابد کدام ممکن است اصولاً {به دلیل} بلعیدن کمتر بنزین را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاز جت است.

جان مورد، کارشناس ارشد نفت در نمایندگی کپلر در سنگاپور اظهار داشت: قرنطینه حال در چین قطعاً تأثیر قابل توجهی بر بار این ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش تقاضای نفت می تواند داشته باشد. اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری شاهد مشکلاتی در لجستیک هستیم.

پالایشگاه های نفت بی طرفانه در چین خریدار بدون شک بیشتر اینها نفت هستند، از آنها بودجه تر هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تذکر جغرافیایی به بنادر شرقی روسیه نزدیک تر هستند. تعیین کنید‌گیری موج جدید شیوع ویروس کرونا 9 تنها باعث کاهش درآمد این پالایشگاه‌ها شد، اما علاوه بر این آنها را مجبور به کالا مجدد برخی محموله‌های خریداری شده در گذشته اجتناب کرده اند تامین پولی مجدد کرد.

بر مقدمه برآوردهای بلومبرگ، چین در ژانویه را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوریه، در گذشته اجتناب کرده اند مقدمه مجدد ویروس کرونا، 13.7 میلیون بشکه در روز نفت وارد کرده است. مشاوره تبدیل می شود معمول زمان پیش بینی کشتی ها برای تخلیه محموله های شخصی به حدود 6 روز مرتفع است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای نفتکش های غول پیکر مشابه گروه سوئز مکس کدام ممکن است می توانند 1 میلیون بشکه نفت حمل کنند، اجتناب کرده اند 4.5 روز در هفته قبلی به پانزده روز در هفته قبلی مرتفع است. .

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر