نفوذ فلسطین به ارتش صهیونیستی


به گزارش ایرنا از پایگاه اینترنتی القدس، سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از دستگیری یک فلسطینی اهل شهر حورا در نقب اشغالی به اتهام همکاری با یک گروه مقاومت در نوار غزه خبر داد.

اطلاعات رژیم اشغالگر مدعی شد که ابوالقیان اسیر شهداء از اعضای گردان های مجاهدین غزه بوده و با فیلمبرداری از سایت های اسرائیلی اطلاعات امنیتی را برای آنها جمع آوری کرده است.

شبک همچنین مدعی شد که از ابوالکیان از سوی این گروه نظامی در نبر غار خواسته شده تا به ارتش بپیوندد تا بتواند اطلاعات داخلی ارتش را جمع آوری کند و فعالیت های مقاومت را به اطلاع عموم برساند.

بر اساس این ادعا، ابوالقیان از پایگاه های ارتش اشغالگر سلاح دریافت کرده تا در اختیار رزمندگان مقاومت قرار دهد. در کیفرخواست این اسیر فلسطینی نیز آمده است که گردان های مجاهدین از وی خواسته اند به ارتش اشغالگر بپیوندد. رژیم اشغالگر برای جمع آوری اطلاعات محرمانه از داخل و تکمیل ماموریت پیوستن به مقاومت.

اطلاعات اسرائیل همچنین گزارش داد که ابوالکیان چند روز پس از اعزام به ارتش بازداشت شده است.

شباک مدعی شد که این زندانی در بازجویی انگیزه ارتباط خود با گروه های مقاومت غزه را انتقام اقدامات رژیم صهیونیستی علیه خانواده خود و ساکنان نقب عنوان کرده است.

فلسطین اشغالی و کرانه باختری از چند ماه پیش شاهد درگیری بین فلسطینی ها و صهیونیست ها است. مخالفت فلسطینی ها با اشغالگری رژیم صهیونیستی و هتک حرمت مسجدالاقصی.