نقش اتوی تخت در صاف کردن لباس‌ها چیست؟

هوس داشتن گیلاس های بلند صاف؟ می توانید با استفاده از اتو تخت آن را در یک لحظه به دست آورید. برای محافظت از موهای خود در برابر آسیب، توصیه می شود از اتوهای صاف ساخته شده از سرامیک استفاده کنید. حتی می‌توانید از آهن مسطح سرامیکی حرفه‌ای نیز استفاده کنید، که گرمای مادون قرمز و یون‌های منفی را برای آب بندی در رطوبت هنگام صاف کردن مو تولید می‌کند. با استفاده از روش‌های آرایش مناسب، روش‌های صاف کردن مو و درمان‌های مو می‌توانید از موهای خود در برابر گرما محافظت کنید و آن را در تمام طول روز صاف نگه دارید. برای داشتن موهای کاملاً صاف مراحلی را که باید دنبال کنید در اینجا آمده است.

#1. آماده سازی مو برای درمان حرارتی

  • از شامپو و نرم کننده استفاده کنید: اولین قدم برای صاف کردن موهایتان استفاده از شامپو و نرم کننده 2 در 1 است که با مواد صاف کننده یا مرطوب کننده غنی شده است. می توانید از شامپو + نرم کننده مرطوب کننده آلبرتو VO5، 2 اینچ، 1 استفاده کنید که حاوی پنج ویتامین مانند ویتامین B3، ویتامین B5، ویتامین H، ویتامین C و ویتامین E است.
  • به آرامی خشک کنید: پس از شستن حوله، موهای خود را به آرامی و بدون ژولیدن خشک کنید تا بعد از دوش گرفتن از موخوره بیش از حد جلوگیری شود.
  • استفاده از سرم محافظ حرارتی: برای پخش آسان سرم بدون ایجاد توده، درمان حرارتی را در حالی که موهایتان خیس است انجام دهید. پس از استفاده از سرم از یک شانه دندانه پهن استفاده کنید تا آن را به آرامی در سراسر آن پخش کنید. بهتر است از محصولی استفاده کنید که حاوی روغن مراکشی است که بتواند موهای شما را در تمام طول روز صاف نگه دارد. نور درمانی روغن مراکشی را امتحان کنید. این محصول همه کاره است که از موهای شما در برابر اثرات مضر مواد شیمیایی و گرما محافظت می کند. غنی شده با روغن مراکشی، ویتامین‌ها، پروتئین‌ها و روغن آرگون است که موهای شما را تغذیه می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند تا آن‌ها را در تمام طول روز صاف، قابل کنترل و سالم نگه دارند.
  • سشوار کردن مو: توصیه می شود قبل از صاف کردن موها را با دمنده خشک کنید تا در اثر شوک حرارتی دچار شکستگی نشوید.

#2. صاف کردن موهایتان با اتو صاف:

  • اتو تخت را به برق وصل کنید و آن را روشن کنید: سطح حرارت را با توجه به ترجیح خود تنظیم کنید. موهای وز و ضخیم در مقایسه با موهای نازک و شکننده نیاز به حرارت بیشتری دارند.
  • موهای خود را در بخش های زیر جدا کنید: برای اینکه روند صاف کردن موهای خود را آسان تر و سریع تر کنید، موهای خود را به چند قسمت به ضخامت 1 تا 2 اینچ تقسیم کنید و با گیره های خرچنگ آن را ببندید. سپس، اتو صاف را به آرامی از هر قسمت از مو بیرون بکشید. با سنجاق کردن تمام قسمت های مو در پشت شانه ها یا بالای سر شروع کنید. در مرحله بعد، هر یک از قسمت های مو را در قسمت جلوی شانه بردارید تا آن را صاف کنید. از لایه های زیرین شروع کنید و به سمت بیرون تا بیرونی ترین لایه مو حرکت کنید.
  • تیغه های آهنی تخت را نزدیک ریشه مو قرار دهید: برای به دست آوردن بهترین نتیجه شروع به صاف کردن موهای خود در حدود 1 اینچ از پوست سر کنید.
  • آهن تخت خود را به سمت پایین ببندید: اطمینان حاصل کنید که موهای خود را خیلی محکم نبندید زیرا این کار می تواند یک برجستگی در قسمت بالایی موهای شما ایجاد کند، جایی که شروع به صاف کردن می کنید. برای جلوگیری از تشکیل برجستگی، اتو را به مدت طولانی در یک مکان نگه دارید.
  • صاف کننده مو را چند بار روی قسمت های مو بزنید: بسته به ضخامت موهایتان باید از تیغه های اتو یک یا چند بار استفاده کنید. با دقت به موهای خود از تمام زوایا نگاه کنید تا مطمئن شوید که پیچ خوردگی وجود ندارد. پس از اتمام کار، گراز یک برس مو را از میان رشته ها عبور دهید. برای صاف نگه داشتن موهای خود از اسپری تنظیم کننده استفاده کنید.

با نکات صاف کردن موها، گیسوهای زیبا و کاملاً صافی را که مدتها منتظر آنها بودید، بدست آورید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر