نمایش هنری “شهوانی” جاستین بیبر یک فریب استما از داشتن اخبار بد متنفر هستیم ، اما نمایشگاه آینده که مدعی است جاستین بیبر هنرهای “عمیق” و “اروتیک” را معرفی می کند ، یک فریب است.

بیانیه مطبوعاتی در مورد نمایش اشتباه ، با عنوان “نقاشی برای فضا” ، این هفته منتشر شد ، ظاهراً از طرف هری گابلوسیان ، صاحب بزرگ گالری گابلوسیایی و بزرگترین فروشنده و گالریست لری گاگوسیان.

در آن آمده است: “ما خوشحالیم که گالری گابلوسیان نیویورک را با اولین نمایش انفرادی نقاشی های جاستین بیبر راه اندازی کردیم.

در این نامه آمده است: “نزدیکی به کار ، رویاهای دوران کودکی و خانواده همه با لایه های ظریف جنسی ، شادی و هویت جنسی متولد می شوند.” “ساخته شده با اکریلیک ، رنگ اسپری و نشانگر ، خلاقیت احساس آزادی و فداکاری طبیعی را تجسم می بخشد. اگرچه آنها یک جریان کار آگاهانه هستند ، اما با آموزش رسمی و چارچوب تاریخی هنر مرتبط هستند. در حالی که بسیاری سعی خواهند کرد منبع / هنرمند اصلی را در زمینه به تصویر بکشند ، این خلاقیت ها واقعاً شخصی و به ویژه عمیق هستند. ”

ایمیل همچنین چاپ محدودی از یک اثر به نام “گربه سرد” را تبلیغ می کند.

اما وقتی ما رویداد ماهی را از طریق نماینده بیبر اجرا کردیم ، آنها پاسخ دادند: “نه واقعا!”

با این وجود ، مالکیت آن هنوز از دسترس افراد معمولی خارج است.

وی از طریق ایمیل به ما گفت: “ما نیمی از مجموعه را فروخته ایم و کار در رده شش رقمی شروع می شود.” “نیمی دیگر از کارها به مجموعه داران / مجموعه های خصوصی ارسال می شود.”

او حتی گفت که خواننده “متاسفم” در برنامه حضور خواهد داشت.

او گفت: “جاستین در تاریخ 4 تا 6 نوامبر در این برنامه تور می گذراند.” “به دلیل نگرانی های امنیتی (و کووید) ما دقیقاً در چه زمانی به عموم مردم نمی گوییم.”

اما صاحب گالری به اصطلاح سکوت کرد وقتی ما به صراحت پرسیدیم: “آیا این کلاهبرداری است یا شما افرادی که به طنز / هنرهای نمایشی مشغول هستند؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *