نوار Midtown Bar Jimmy’s Corner باز شد


Jimmy’s Corner ، یک کافه غواصی Midtown کلاسیک که مورد علاقه مردم محلی است ، امروز برای اولین بار از زمان شروع بیماری همه گیر بازگشایی می شود. این اولین بار است که بار پس از مرگ مالک قدیمی خود و جیمی گلن معروف که در مه 2020 با کووید -19 درگذشت بازگشایی می شود.

“این بدیهی است که لذت بخش است ، زیرا این مکان بسیار خاص است ، اما بسیار غم انگیز است زیرا این اولین بار است که تقریباً در 50 سال گذشته این بار بدون حضور جیمی افتتاح می شود.” متصدی بار ، مایک دوهرتی ، که در اینجا کار کرده است. بار ، تقریباً دو سال و نیم ، دوشنبه به Gothamist گفت.

عکسی از نوار گوشه جیمی

دوهرتی ، که در روزهای هفته به عنوان یک بار کار می کند ، مدتهاست که برای جیمی عادی است ، که این مکان را “همیشه دوست داشته و تحسین می کند” ، و یک متصدی بار است که بیش از 20 سال در آنجا کار کرده است. وی خاطرنشان کرد که جمعه گذشته یک گشایش نرم برای دوستان و همسایگان “فوق العاده” بود و این بار این روزها نگران ترافیک کمتر عابران پیاده در میدتاون نیست.

او گفت: “ما مقصد هستیم ، مکان خاصی – مردم به اینجا می آیند.”

این بار در خیابان 140 W 44 واقع شده است و با بازگشایی برادوی ، بعد از تماشای تئاتر همچنان جمعیت زیادی را به خود جلب خواهند کرد.

وی در مورد افتتاحیه رسمی امروز ، افزود: “یک روز جهنمی خواهد بود. ما در حال حاضر حدود 8-10 نفر عادی داریم ، اما می دانیم که در طول روز رشد خواهد کرد.”

عکسی از محمد علی و دوستش جیمی گلن که مالک نوار گوشه جیمی در میدتاون هستند.

عکسی از محمد علی و دوستش جیمی گلن که مالک نوار گوشه جیمی در میدتاون هستند.

پیکان

گلن ، مربی سابق بوکس که در نیوجرسی و نیویورک به تالار مشاهیر بوکس ملحق شده بود ، در سال 1971 بار را در خیابان 44 وست باز کرد. گاو خشمگین در گوشه جیمی فیلمبرداری شد و همه از فرانک سیناترا گرفته تا مایکل جردن به آنجا رفتند. هنگامی که باز شد ، بار در فاصله کمی از تجارت دیگر او ، باشگاه بوکس تایمز اسکوئر قرار داشت ، جایی که گلن گهگاه دوست خود محمد علی را آموزش می داد.

در پست اینستاگرامی ، جیمی کرنر نوشت که وی دستور واکسیناسیون شهر را جدی می گیرد و همچنین از مشتریان ، به ویژه “به احترام” ، می خواهد. [Glenn’s] در حال گذر است ”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *