نکاتی برای کمبود زمان – تناسب اندام کندی


اگر تا به حال در کلاس زامبی در South Jersey حضور داشته اید ، متوجه می شوید که یک تمرین چقدر می تواند هیجان انگیز باشد. شکستن عرق و عضله سازی به گونه ای که بتوانید برخی از تمرینات را انجام دهید به شما این فرصت را می دهد که از همراهی همه لذت ببرید ، اما اگر همیشه برای کلاس های زامبی وقت ندارید چه؟

همه گاه و بیگاه مشغول کار می شوند و احساس می شود دنیا هر روز در حال شلوغ تر شدن است ، اما این بدان معنا نیست که ترک آن در طولانی مدت به شما کمک می کند. در واقع ، به تعویق انداختن تمرینات دیرتر می تواند بهره وری را کاهش داده ، خلق و خو را کاهش داده و حتی به مشکلات بعدی سلامتی کمک کند.

هرچند لازم نیست زمان زیادی را صرف ورزش کنید. در اینجا برخی از بهترین روش های ورزش زمانی که احساس می کنید وقت ندارید آورده شده است.

ورزش را به زندگی خود اضافه کنید

تمرینات خوب به این دلیل کار می کنند که شما سخت کار می کنید ، نه به خاطر وسایلی که استفاده می کنید.

کمی سریعتر پیاده روی یا دویدن به مقصد می تواند راهی عالی برای سوزاندن کالری بیشتر و نزدیک شدن به اهداف تناسب اندام باشد. اگر دویدن چیزی نیست که از آن لذت می برید ، می توانید به جای گزینه معمولی رفت و آمد ، دوچرخه به محل کار خود بروید ، یا حتی گوساله ای بلند کنید و منتظر قطار باشید. اگر رانندگی می کنید ، کشش شکم تا حد ممکن به شما کمک می کند تا با نزدیک شدن به اهداف تناسب اندام ، کالری بیشتری بسوزانید.

برای تمرین خود برنامه ریزی کنید

زندگی گاهی اوقات می تواند به طرز غیرقابل قبولی شلوغ باشد و شما را برای وقت گذاشتن و بلند کردن وزنه بدون وقت آزاد بگذارد. با این حال ، تمایز بین این لحظات و زمانی که زمان تمرین شما مملو از حواس پرتی های غیر ضروری است ، بسیار مهم است.

برنامه خود را برای چند هفته بررسی کنید و ببینید آیا می توانید زمانی را برای شروع یک تمرین 30 دقیقه ای چند بار در هفته اختصاص دهید یا خیر. حتی اگر 30 دقیقه برای ورزش اختصاص دهید ، می توانید عادتی را ایجاد کنید که سلامت و رفاه کلی شما را بهبود بخشد.

ورزش میکرو را بپذیرید

وقتی فکر می کنید وقت ندارید ، یا اگر به کلاس های آموزش متقابل موجود در ساوت جرسی علاقه دارید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار ، همین حالا با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *