نیویورک برنامه های هدیه و استعداد را به تدریج کنار می گذاردپست تایید کرد که شهردار بیل دی بلاسیو به برنامه Gifted and Talented شهر نیویورک برای درخشان ترین دانش آموزان جوان اپل پایان می دهد.

دو بلاسیو در اقدامی مهم در ماه های آخر دولت خود ، برنامه انتخابی را که منتقدان می گویند برای جوانان سفیدپوست و آمریکایی آسیایی و همچنین خانواده های ثروتمند غیرمنصفانه است ، کنار می گذارد.

دانش آموزان موجود در این برنامه در کلاس های یادگیری تسریع شده باقی خواهند ماند ، اما تا پاییز 2022 از بین می روند و امتحانات چهار ساله کودکان شهرستانی را به پایان می رسانند.

این شهر گفت که در عوض یک مدل جدید یادگیری تسریع شده برای همه دانش آموزان معرفی می کند.

وزارت آموزش و پرورش ادعا می کند که این امر تعداد مدارس ارائه دهنده آموزش سریع از 80 مدرسه فعلی را به تمام 800 مدرسه با نمرات ابتدایی افزایش می دهد.

این بدان معناست که بیش از 26 برابر تعداد دانش آموزان ، بسته به شهر ، از 2500 تا 65000 مهد کودک شهری دریافت می کنند.

همه 4000 مربی مهدکودک برای آمادگی نیاز به آموزش های اضافی دارند و این شهر معلم های آموزش دیده دیگری را برای تسریع یادگیری در مناطقی که از لحاظ تاریخی برنامه نویسی بسیار کمی داشته اند و هیچگونه استعدادیابی ندارند ، استخدام خواهد کرد.

همچنین هفت تیم متخصص از متخصصان برای کمک به اجرای پیشنهادات جدید وجود خواهد داشت.

اکنون همه دانش آموزان کلاس سوم در موضوعات مختلف مورد بررسی قرار می گیرند تا ببینند آیا از دستورالعمل های شتاب مناسب بهره مند می شوند یا خیر – اما طبق برنامه ریزی در کلاس های معمولی می مانند.

مدل های تسریع شده بر مهارت های دنیای واقعی از جمله موضوعاتی مانند برنامه نویسی ، روباتیک و حتی حمایت از جامعه تمرکز خواهند کرد.

این تغییر اساسی پس از آن اتفاق می افتد که منتقدان دانشجویان سفیدپوست و آسیایی آمریکایی را به طرفداری از مدل فعلی متهم کردند که حدود 75 درصد از سیستم G&T را تشکیل می دهد.

منتقدان همچنین می گویند این مورد به نفع خانواده های ثروتمندی است که می توانند هزینه بچه های چهار ساله خود را بپردازند تا آنها را برای آزمایش آماده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *