نیکلاس کروز تیرانداز پارک لند در هر موردی مجرم شناخته می شود: گزارش دهید


نیکلاس کروز به اتهامات مربوط به تیراندازی در مدرسه پارکلند 2018 در فلوریدا ، که در آن 17 نفر کشته و 17 نفر دیگر زخمی شدند ، اعتراف می کند.

به گزارش WSVN در میامی ، این مرد 23 ساله اعتراف کرد که با 17 فقره قتل عمد و 17 فقره اقدام به قتل روبرو است.

در این گزارش آمده است که معاملات دادخواست ، که انتظار می رود فردا توسط وکلا اعلام شود ، به دفاع اجازه می دهد از دعوی احساسی اجتناب کرده و مرحله صدور حکم را که توسط هیئت منصفه تعیین می شود ، ادامه دهد.

به گفته این ایستگاه ، کروز همچنین به دلیل تعرض به یک نگهبان در زندان شهرستان بروارد محکوم خواهد شد که توسط دوربین ضبط شده است.

وکلای مظنون پیشتر گفته بودند که اگر دادستان عمومی حکم اعدام را از روی میز بردارند ، کروز به گناه خود اعتراف می کند ، درخواستی که توسط دولت رد شده است.

پلیس پس از تیراندازی تیرانداز به محوطه دانشگاه ، دانش آموزان را از دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند اخراج کرد.
در تیراندازی مدرسه 17 تن کشته و 17 تن دیگر زخمی شدند.
© San-Sentinel توسط Zuma Wire
ویکتوریا رزا در جلوی دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا ایالات متحده در 11 فوریه 2021 به افتخار قربانیان تیراندازی در پارکلند پوستر می کشد.
نیکلاس کروز همچنین متهم به حمله به نگهبان زندان شهرستان بروارد خواهد شد.
EPA / Cristobal Herrera-Ulshkevich
پس از تیراندازی چهارشنبه ، 14 فوریه 2018 ، دانش آموزان از محاصره در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس در پارکلند ، فلوریدا آزاد شدند.
در پی تیراندازی روز چهارشنبه 14 فوریه 2018 ، دانش آموزان از محاصره در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس در پارکلند فلوریدا آزاد شدند.
© توسط Jaman Macal / TNS Zuma Wire

کروز که پس از توقیف کتاب رنگ آمیزی Pokemon در هفته گذشته سر و صدای زیادی به پا کرد ، گفته می شود با تفنگ حمله ای وارد Marjorie Stoneman Douglas High شده و به سمت دانش آموزان و کارکنان شلیک کرده است.

دانش آموز عصبانی GED ، که در زمان حمله 19 ساله بود ، به اسلحه معتاد بود و یکبار به معلم گفت: “من بچه بدی هستم! من می خواهم بکشم!” آیا.

این کشتار مرگبارترین تیراندازی دبیرستانی در تاریخ ایالات متحده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *