هدف دشمن اجتناب کرده اند فینال اقدام تروریستی در مشهد مقدس فرار وحدت است


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، سید محمدعلی آل هاشم در خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز همراه خود ردیابی به اقدام تروریستی جدیدترین دشمن در مشهد مقدس اظهار داشت: این حادثه تلخ روز سه شنبه رخ داد. در صحن رضوی که دلها را به درد آورد.

وی همراه خود دقیق اینکه این دومین حادثه {در این} حرم مطهر پس اجتناب کرده اند بمباران سال 92 در حرم مطهر رضوی است، شکسته نشده داد: شخص خاص مسلح به سلاح خنک در صحن رضوی حرم امام رضا (علیه السلام) به 3 روحانی حمله کرد. ). سپس دومی کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید سومی مجروح شد.

وی همراه خود تاکید بر اینکه قاتل 21 ساله 20 ضربه چاقو به حجت الاسلام اصلانی وارد کرده است، افزود: تجهیزات های انتظامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امنیتی دقت بیشتری داشته باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزارت امور خارجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزارت ملت تحقیقات تکمیلی را {در این} خصوص انجام دهند. این اتصال.”

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم خاطرنشان کرد: مهاجم ازبکستانی سال قبلی به صورت بوتلگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون مجوز اجتناب کرده اند مرز پاکستان وارد ایران شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مشهد سکونت داشته است. مراجع ذیصلاح باید پاسخگوی دلیل برای ورود با بیرون مجوز را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقامت یکساله به ملت باشند.

وی اظهار داشت: این شخص برخلاف سایر اهل عرف دارای تفکرات تکفیری است که معتقد است شیعیان باید کشته شوند، از تعیین مقدار ورودی سایبری در هفته های جدیدترین این اعلام کردن را تایید می تنبل.

وی خاطرنشان کرد: آنچه اجتناب کرده اند هجمه‌های جریان‌های استکباری در تعدادی از وقت جدیدترین خاص می‌شود، اینجا است که روی حیله و تزویر‌ترین اتفاق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکل برای صهیونیست‌های جهانی اتحاد امت اسلامی است که همراه خود تحمیل نبرد‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزاع‌های مذهبی قصد تحریک مسلمانان را دارد. هتک حرمت مقدسات.را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدسات اماکن مقدس.» آنها را رو در رو قرار دهید.

امام جمعه تبریز: بیت المقدس در سیاره اسلام موضوع مهمی است که ماه رمضان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیک کردن {به روز} قدس اجتناب کرده اند عالی سو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضرباتی تخصصی ایجاد می کند ماه های جدیدترین به صهیونیست ها وارد شده اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری. بازو، شوک را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصبانیت آنها را برانگیزد. {جستجو برای} انتقام.

وی تصریح کرد: این حمله ها صهیونیست ها را بر آن داشت به همان اندازه تکنیک حمله به ایران را در انتخاب قرار دهند از در سرزمین های اشغالی شخصی ضربات سختی را متحمل شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواهند همراه خود این تحرکات شکست غول پیکر شخصی را جبران کنند.

وی همراه خود دقیق اینکه در مرحله جهان گفتمان از دوام در محور از دوام را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان غرب آسیا به گفتمان غالب تغییر شده است، افزود: مشارکت کشورهای از دوام.

مشاور ولی فقیه در آذربایجان شرقی تصریح کرد: ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید افغانستان 2 ملت برادر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای تمدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنت مشترک هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد ایران بیش اجتناب کرده اند 40 سال است که میزبان مهاجمان افغانستانی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکثریت قریب به اتفاق آنها نجیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلگرم کننده هستند. . افراد روی حیله و تزویر کار می کنند.

وی همراه خود دقیق اینکه دشمنان همراه خود هتک حرمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرار هرج را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرج می خواهند به نیازها شخصی برسند، اظهار داشت: طلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحانیت اجتناب کرده اند ابتدای انقلاب اسلامی همراه با افراد بوده اند.

وی افزود: طلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحانیون در راه حفاظت اجتناب کرده اند میهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروی اجتناب کرده اند فرامین ائمه انقلاب اجتناب کرده اند هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در بخشی تولید دیگری اجتناب کرده اند سخنان شخصی اظهار داشت: روز بیستم فروردین روز سراسری فناوری هسته ای است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مانترا «خواهیم شد» بر آن اعمال شده است. استفاده {صلح آمیز} اجتناب کرده اند نشاط هسته ای در ساخت انرژی الکتریکی، پزشکی، بهداشت، دامپزشکی، دامپروری، ورود به دارایی ها آب، صنایع غذایی، صنعت، کشاورزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید… به معنای واقعی کلمه هستند به برکت امتحان شده های هسته ای ما محقق شده است. علما که خوشحال از بزرگی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید قدر آن را دانست. ممکن است آنها را میشناسم.

وی شکسته نشده داد: شهدای هسته ای همراه خود مشخصه مشترک، نیازها هماهنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده مستمر در محافظت چرخه هسته ای ملت زحمات زیادی کشیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مبایعه نامه رسیدند.

وی همراه خود ردیابی {به روز} آثار هنری انقلاب اسلامی افزود: 30 فروردین روز آثار هنری انقلاب اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز مبایعه نامه سوار اختصاص داده شده سید مرتضی افنی است که این هفته شناخته شده به عنوان هفته بزرگداشت آثار هنری نامیده می شود. انقلاب اسلامی».

مشاور ولی فقیه آذربایجان شرقی شکسته نشده داد: آثار هنری را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسانه ابزار کنار هم قرار دادن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنرمندان انقلابی همچون شهید آونی در تمام سال های مسکن شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور قابل توجهی در دوران هشت سال حفاظت مقدس این سیستم های زیادی را با توجه به شجاعت سربازان.»

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، وي در پايان ضمن تسليت مبایعه نامه آقاي صياد شيرازي اظهار داشت: 21 فروردين سالروز مبایعه نامه امير سرلشكر صياد شيرازي است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما اين روز را جشن مي گيريم. شهید صیاد شیرازی در یک روز واحد روز در مناطق عملیاتی با بیرون نفاق حضور داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافقین در پایان در عملیات مرصاد او را به مبایعه نامه رساندند.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر