هزینه فسخ قرارداد اسکوچیچ و دستیارانش چقدر است؟


به گزارش فارس، دراگان اسکوچیچ سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان پس از اعلام برکناری امروز به همراه وکیل و مدیر برنامه های خود به ساختمان فدراسیون فوتبال رفت تا شرایط فسخ قرارداد را با مدیران باشگاه در میان بگذارد. فدراسیون

طبق بند قرارداد اسکوچیچ، فدراسیون باید حدود 5 ماه از قرارداد او را به عنوان غرامت فسخ قرارداد با این مربی پرداخت کند. البته اگر اسکوچیچ می خواست انصراف بدهد باید بیش از این مبلغ را به فدراسیون می پرداخت.

سرمربی کروات که هفته گذشته نزدیک به 6 میلیارد تومان از فدراسیون دریافت کرده، مطالبات محدودی برای توافق بر سر پرداخت آنها دارد.

با چنین تفاسیری ظاهرا فسخ قرارداد اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال کمی بیش از 600 هزار دلار هزینه در بر خواهد داشت.

دستیاران اسکوچیچ که حدود دو ماه پیش قرارداد خود را با فدراسیون فوتبال تمدید کردند از این گروه مطالباتی دارند و آنها نیز به دنبال دریافت این مبلغ هستند. ظاهرا ملادن زگانیر، ماریو تیت و کرو نوسلاو راندونیک ماهیانه بین 10 تا 15 هزار دلار از فدراسیون حقوق دریافت می کردند که باید برای پرداخت آن اقدام کرد.

پیش بینی می شود هفته آینده بحث در مورد نحوه مطالبات و بدهی های اسکوچیچ و دستیارانش ادامه پیدا کند و فدراسیون فوتبال با در نظر گرفتن درس های گرفته شده از اتفاقات تلخ پرونده مارک ویلموتس، پیش بینی های لازم را برای توافق انجام دهد. با این مربیان پرونده جدیدی علیه کشورمان در مجامع بین المللی به راه بیندازیم.