هشدار آمریکا کسب اطلاعات در مورد حمله بالقوه نیروی دریایی چین به تایوان


خبرگزاری فارس نوشت: حمله روسیه به اوکراین اولویت کشورهای غربی را اجتناب کرده اند اقدام خیلی شبیه بالقوه چین علیه تایوان برانگیخت.

یکی اجتناب کرده اند فرماندهان نیروی دریایی آمریکا روز دوشنبه هشدار داد بحبوحه ادعاها مبنی بر اینکه پکن در جاری کنار هم قرار دادن شدن برای اقدام نیروی دریایی است، در صورت شکست “دلسرد کردن” در هند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقیانوس آرام، واشنگتن کنار هم قرار دادن “مبارزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی” در مبارزه علیه چین است. او هست.

به آگاه راشاتودی، دریاسالار جان سی. آکیلینو، فرمانده نیروی دریایی آمریکا در اقیانوس هند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقیانوس آرام، ذکر شد که چین “بهترین آسانسور نیروی دریایی اجتناب کرده اند زمان مبارزه جهانی دوم” را در 2 دهه قبلی انجام داده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید “انباشت تسلیحات آنها در قلمرو بی وفاداری کننده است.” “

آکیلینو در مصاحبه همراه خود آسوشیتدپرس مدعی شد در حالی که ماموریت نیروی دریایی آمریکا «جلوگیری اجتناب کرده اند مبارزه» در قلمرو است، پنتاگون کنار هم قرار دادن مبارزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی در کشتی همراه خود چین است.

بر مقدمه این گزارش، وی چین را متهم کرد که جزایر دریای چین جنوبی را نیروی دریایی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را به از قلعه هایی همراه خود سلاح های ضد اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریایی تغییر کرده است.

پنتاگون ذکر شد که این بخشی اجتناب کرده اند امتحان شده‌های فشرده‌تر چین برای «توسعه تهاجم چین در اقیانوس» است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدعی شد که پکن اجتناب کرده اند این جزایر برای پرواز هواپیماهای جنگنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بمب‌افکن در کل عالی نبرد بالقوه استفاده خواهد کرد.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر