هفته مد – کت غذای واقعی می خورد


این هفته مد است! (LOL) در اینجا چند لباس جدید برای پاییز آمده است!

هفته مد پاییزی

توس تأثیرگذار است !!

هفته مد

این هفته مد است!

(آیا طعنه من را می شنوی؟!)

من اصلا خرید لباس را دوست ندارم. من لباس های دنج دوست دارم که بتوانم در آن بنشینم. لباس پوشیدن از سر تا پا این روزها بیشتر یک دردسر به نظر می رسد تا یک لذت. بعلاوه ، من 2 سال بارداری و پس از زایمان و 2 سال همه گیری را ترک می کنم – من واقعاً به لباس جدید احتیاج ندارم!

اما وقتی فصل ها تغییر می کنند ، احساس می کنم برای چیز جدیدی خارش دارم. و از آنجا که من اخیراً کمی بیشتر از خانه خارج شده ام ، خانه جدید احساس خوبی دارد!

بعدازظهر یکشنبه خودم را برداشته و با چند لباس تازه به خانه برگشتم. و من یک سفارش Stitch Fix را برنامه ریزی کردم ، که یک برنده بزرگ بود! این چیزی است که من گرفتم.

جدید از “مال”

بنابراین بهترین “مرکز خرید” در اینجا واقعاً یک مرکز خرید “جاده کازارسکا” است. تنها مرکز خرید کلاسیک ما در حال بسته شدن است. Barracks Road فروشگاههای مورد علاقه من را دارد: Outdoor Provision ، LOFT ، Athleta و Madewell ، بنابراین من آنها را پشت سر هم زدم. LOFT 40 درصد تخفیف گرفت!

کت خز؟

در نهایت ، من چیزی از Outdoor Provision خریداری نکردم ، اما این کت از Patagonia باعث ایجاد انواع راحتی در من شد !! این نرم ترین خز تمام دوران بود!

کت خز پاتاگونیا

ست لباس خواب LOFT

من در سالها یک مجموعه PJ واقعی نداشتم. بیشتر به خاطر داشته باشید ، به جز مواردی که هنگام بچه دار شدن خریدم. آنها توجه مرا جلب کردند و آنها نرم تر هستند. من خیلی دوست داشتم آنها را بپوشم !! حالا من بیشتر می خواهم – آیا کسی لباس خواب روی دریاچه را دوست دارد؟ من در قوی ترین نرم هستم!

ست لباس خواب LOFT

سویشرت Lou & Grey

من همه چیز را دوست دارم ، لو و گری. این هودی یک پارچه Signaturesoft است که بسیار روغنی است. و البته ، من باید مشکی داشته باشم.

لو و گری هودی  هفته مد

شلوار جین مامان

آنها را در دسته ای از “نخرید” قرار دهید. سالها طول کشید تا شلوار جین لاغر بخرم ، و حالا دیگر نمی توانم به پای راست برگردم. شاید فقط این است که این جفت خاص چاپلوس نیست و رنگ آن اشتباه بوده است (تیره شستشو FTW). همچنین: برداشت زمانی که شما 5’2 ″ ، غیر ممکن است! من وقت نداشتم به Madewell بروم ، اما شاید دفعه بعد بروم!

شلوار جین مناسب مامان

تونیک دنج

لباس من را دوست داشته باش و رنگ این تونیک با کاپوت بسیار زیبا بود. (به طرز تکان دهنده ای ، سیاه نشدم!) من هنوز پاییز امسال در آن زندگی می کردم. همچنین: اگر بتوانم یک نوع لباس را برای پوشیدن تا پایان عمر انتخاب کنم ، آن شورت + یک تی شرت + یک پیراهن آستین بلند در بالا خواهد بود. این ترکیب مورد علاقه من در تمام دوران است!

مال شما چی میشد ؟؟ لباس؟ ساق پوش؟ شلوار جین؟

هونی تونیک

دوست خواننده وبلاگ!

در طول چک من توسط اینگرید متوقف شد ، که KERF می خواند! به طور طبیعی ، ما مجبور شدیم سلفی بگیریم 🙂 ماسک ورزشکاران بهترین هستند!

دوست خواننده وبلاگ

ورزشکار

من یک مخزن Vital Essence را از بالا در آکواریوم حمل می کنم و وقتی یک سال یا بیشتر پیش فروخته شد ، متحیر شدم. اما اکنون Vital Essence 2.0 وجود دارد و من آن را مشکی خریدم !! برای فوتبال هم یک شورت توری ماهی گرفتم. من واقعاً دوست دارم جیب گوشه ای وجود داشته باشد تا بتواند تلفن من را حمل کند.

جدید از Stitch Fix

من از سال 2014 با Stitch Fix خرید می کنم؟ زودتر؟ خریدن بدن من آسان نیست (چیزهایی که از قفسه ها بیرون می آورم هرگز به خوبی مناسب نیستند) ، اما سبک شناسان Stitch Fix این کار را به درستی انجام می دهند. یا شاید مارک های معمول آنها – 41 Hawthorn و Market & Spruce – برای من ایجاد شده است! بسیاری از آثار من این دو مارک هستند. وقتی به کارهای منحصر به فرد نیاز دارم ، به اصلاح روی می آورم! اینجا 25 دلار تخفیف بگیرید!

من برنامه Fix را برنامه ریزی کردم و نوشتم که من تاپ و لباس می خواهم (که به نظر من Stitch Fix بیشتر به من می آید). من در نهایت هر پنج قطعه را رها کردم !!

لباس بافتنی -max Loveappella Torri

من اغلب لباس های بلند نمی پوشم چون فکر می کنم لباس های کوتاه قد من بهتر به نظر می رسند ، اما من برای پاییز لباس بلندی خواستم و بسیار دوست داشتم! زیبا ، اما طاقت فرسا نیست ، همچنین بسیار راحت است.

لباس بافتنی -max Loveappella Torri |  هفته مد

لباس ماکسی Lovevappella

ژاکت نخی با صنوبر و روآن

شما من را می شناسید-من خنثی و تاپ های بلند و گاه به گاه را دوست دارم. این یکی برای پاییز مناسب است ، به ویژه در برخی از تزئینات زیبا.

ژاکت نخی ساخته شده از صنوبر و روآن  هفته مد

41 لباس با آستین زالزالک و آستین های سلیا دقیق

من در واقع این لباس را با رنگ بنفش گلدار دارم (در این پست ببینید) ، و اگر لباسی وجود داشت که همه جعبه ها را بررسی می کرد ، این است. من دوست دارم که این تصویر کاملاً متفاوت باشد ، اما تمام ویژگی های رنگ بنفش را که دوست دارم دارد. بنابراین تصمیم گرفتم آن را نگه دارم.

لباس با آستین زالزالک و آستین دقیق سلیا  هفته مد

زندان بازار و صنوبر با گردن شکسته

بنفش ، گلدار ، جریان برای پاییز. من فکر کردم این یک گزینه عالی برای بیرون رفتن با دوستان برای یک ساعت شادی معمولی خواهد بود.

بازار و صنوبر ژاله با یقه شکافته  هفته مد

همچنین: فریاد شلوار جین Athleta Sculptek. بهترین شلوار جین!

شلوار جین Athleta Sculptek

لباس لیلی پولیتزر با قلم تعمید

من در مورد آن در حصار بودم من الگو را دوست دارم و راحت است. او همچنین یک پشت راست واقعا زیبا دارد. من مطمئن نیستم که این لباس تاب است اکثریت خوشبختانه ، اما به دلیل تخفیف 25 درصدی خرید ، می توان آن را رایگان گذاشت ، انجام دادم!

لباس لیلی پولیتزر با کریستن سوینگ  هفته مد

مد حیوانات

جعبه جدید خود را برای روز تولد خود بفرستید!

پسر کوچک در سفر ماهیگیری

صید جدید

پدرم ماهیگیری می کرد

همسایه های دوست داشتنی ما بزها!

محله دوستانه بزها

توس ، لباس حیوانات پوشیده است!

توس با حیوانات شکم پر

برای هفته مد ژست بگیرید –

برای هفته مد ژست بگیرید

برای هفته مد ژست بگیرید

یک محصول بسیار قدیمی!

حدس بزنید چه کسی این مانتو را در سال 1985 پوشیده است؟!

کاپشن از مادر بچگی

من !! نام من هنوز پشت <3 فشار داده شده است

کت پرنعمت

شما هرگز بدون لبخند کامل لباس نمی پوشید!

شما هرگز بدون لبخند کامل لباس نمی پوشید!

پست بخریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *