هلال احمر آماده راهپیمایی اربعین است


به گزارش ایسنا، یعقوب سلیمانی در نشست اربعین جمعیت هلال احمر که با حضور روسای سازمان ها و مسئولان ذیربط برگزار شد، هم افزایی زیر تیم ها در خدمت رسانی به زائران را برجسته کرد و گفت: همه توانمندی ها اعم از تجهیزات، تدارکات. و نیروهای ویژه، باید مورد توجه و استفاده قرار گیرند.

وی ادامه داد: دستورالعمل کمک های اربعین باید با همکاری زیرمجموعه ها نوشته شود و نیازمندی ها و میزان وام مورد نیاز پیش بینی شود. ضمناً نیروهای لازم از جمله کارشناسان باید آماده اعزام به محل باشند. برنامه ها و اقدامات برنامه ریزی شده

دبیرکل جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه باید رویکرد هم افزایی و حساس برای خدمت رسانی به زائران ایجاد شود، افزود: در مجموع برای خدمت رسانی به زائران اباعبدالله باید از همه توان سازمان ها و زیرمجموعه ها استفاده کرد. مانند خیرین، داوطلبان، جوانان و… هـ.از جمعیت هلال احمر استفاده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در این جلسه طرح ها و برنامه های اجرا شده قبلی از جمله «طرح اتحاد مجدد» و همچنین مشکلات موجود در مرزها از جمله شیوع بیماری ها و تعداد امکانات مورد نیاز در مرزها مورد بررسی قرار گرفت. حوزه بهداشت و درمان مورد بحث قرار خواهد گرفت.