هماهنگی همراه خود ایران 9 آخرین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید 9 قریب الوقوع


به گزارش خبرگزاری فارس، «گالینا پورتر» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا شامگاه جمعه در یک واحد کنوانسیون مطبوعاتی ذکر شد هماهنگی همراه خود ایران در مذاکرات لغو تحریم ها در وین «9 آخرین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید 9 زود».

در بخشی تولید دیگری اجتناب کرده اند این نشست خبری، پورتر علاوه بر این دانستن درباره موضع مدل میلی، رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا کدام ممکن است دیروز آموزش داده شده است بود جایگزین بردن نیروی قدس سپاه پاسداران اجتناب کرده اند فهرست نیروهای مسلح است، ذکر شد: باصطلاح. گروه های تروریستی

پورتر در سخنرانی روزانه وزارت امور خارجه ذکر شد کدام ممکن است جو بایدن رئیس جمهور آمریکا همراه خود ژنرال میلی موافق است کدام ممکن است “نیروی قدس منصفانه سپاه پاسداران تروریست است.”

مدل میلی عصر قبلی (پنجشنبه) در مونتاژ استماع سنا در {پاسخ به} پرس و جو یکی اجتناب کرده اند سناتورها ذکر شد کدام ممکن است اجتناب کرده اند بردن نیروی قدس سپاه پاسداران اجتناب کرده اند فهرست گروه های به اصطلاح «تروریستی» حمایت نمی شود. وی ذکر شد: نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را منصفانه گروه تروریستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عقب نشینی آنها می دانم. [از فهرست سازمان‌های تروریستی] “من می خواهم اجتناب کرده اند آن حمایت {نمی کنم}.”

عصر در گذشته (چهارشنبه) آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا در ذکر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو همراه خود بی بی سی اجتناب کرده اند اظهار تذکر مستقیم دانستن درباره موضوع سپاه پاسداران اجتناب کرده اند فهرست گروه های به اصطلاح تروریستی خودداری کرد. (عمیق تا حد زیادی).

در آوریل 2009، مقامات آمریکا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را شناخته شده به عنوان “گروه تروریستی خارجی” (FTO) راه اندازی شد کرد. این مقدماتی بار بود کدام ممکن است کاخ سفید نیروهای مسلح مناسب منصفانه ملت خارجی را شناخته شده به عنوان گروه تروریستی راه اندازی شد کرد. پس اجتناب کرده اند این انتخاب شورای برتر ایمنی سراسری ایران، مقر ارتش آمریکا در قلمرو را در فهرست گروه های تروریستی قرار داد.

پیش اجتناب کرده اند مقامات ترامپ، مشاوران در آمریکا نسبت به مجازات ها این اقدام هشدار داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعی کردند به کاخ سفید هشدار دهند. نیویورک تایمز، اولین رسانه ای کدام ممکن است با اشاره به نیات مقامات آمریکا گزارش داد، در مارس 2017 نوشت کدام ممکن است این قالب همراه خود مخالفت افسران پنتاگون را انتخاب کنید و انتخاب کنید آژانس دانش مرکزی (سیا) مواجه شد.

پنتاگون را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیا در آن نقطه تعیین مقدار کردند کدام ممکن است چنین اقدامی نیروهای آمریکایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عناصر اطلاعاتی را کشف نشده خطر تلافی‌جویانه مقامات‌های خارجی قرار می‌دهد.

مشاوران حقوقی در آن نقطه گفتند کدام ممکن است اگر طرف‌های کنوانسیون ژنو در یک واحد نوآوری جدید یکدیگر را «گروه تروریستی» بخوانند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این رویه رایج‌تر شود، اعضای نیروهای مسلح آمریکا نیز می‌توانند در صورت دستگیری سومین «تروریست» باشند. ملت.

کمپین مقامات آمریکا علیه سپاه پاسداران ایران یکپارچه پوشش های تنبیهی واشنگتن علیه ملت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه هایی است کدام ممکن است نتوانسته اند به نیازها شخصی در قلمرو بازو یابند.

پیش اجتناب کرده اند این اسنادی چاپ شده شده است کدام ممکن است نماد می دهد مقامات آمریکا اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن ناآرامی ها در سوریه در مارس 2011 را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمله داعش به عراق در سال 2014، به طور مستقیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرمستقیم جستجو در سوء استفاده اجتناب کرده اند گروه های تروریستی برای پیشبرد نیازها شخصی در قلمرو {بوده است}.

در جریان تحولات سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عراق، ائتلاف خرس مدیریت آمریکا کدام ممکن است در مقاطعی مدعی بود برای کشتی همراه خود گروه تروریستی داعش تشکیل شده بود، برای داعش زحمت کشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مواضع گروه های کشتی کننده همراه خود گروه تروریستی داعش را بمباران کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه را برای او یا او به راحتی کرد. پیش درگیر شدن.

شناخته شده به عنوان مثال، در سپتامبر 2016، 4 جنگنده اجتناب کرده اند ائتلاف آمریکایی مواضع نظامی سوریه را در نبرد همراه خود قطعات داعش در نزدیکی فرودگاه دیرالزور بمباران کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید 83 سرباز سوری را کشتند.

در ژوئن 2015، ائتلاف همراه خود وجود اطلاع اجتناب کرده اند قصد داعش برای حمله به رمادی، وسط استان الانبار عراق، هیچ اقدامی برای توقف کاروان داعش در مسیر درست حرکت کنید حرکت {به سمت} شهر انجام نداد.

بلومبرگ نیوز در آن نقطه به نقل اجتناب کرده اند دارایی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید افسران اطلاعاتی آمریکا گزارش داد کدام ممکن است نظامی آمریکا همراه خود توجه اجتناب کرده اند قالب حمله به این شهر در گذشته اجتناب کرده اند داعش، سقوط رمادی را تماشا می تدریجی.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر