همه آنچه در لحظه باید با توجه به مبارزه روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین بدانید


به گزارش گاردین، به آموزش داده شده است دنیس شامیحال، نخست وزیر اوکراین، نیروهای باقی مانده اوکراینی همچنان در شهر بندری ماریوپول در جنوب روز یکشنبه در جاری نبرد بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سرپیچی اجتناب کرده اند تقاضا روسیه برای تحویل دادن شکسته نشده دادند.

اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، اجتناب کرده اند کشورهای عضو خواست سیستم‌های تسلیحاتی اوکراین را «برای عجله» تامین کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدایت کرد که در اطراف جدید تحریم‌های اتحادیه اروپا می‌تواند موسسه مالی قادر مطلق روسیه را هدف قرار دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفت روسیه را تحریم تنبل.

منصفانه مقام بهداشتی اوکراین ذکر شد که حداقل 5 نفر در بمباران روسیه در خارکف در روز یکشنبه کشته شدند. ماکسیم هاستوف، رئیس بخش بهداشت اداره قلمرو ای خارکف، ذکر شد که 13 نفر تولید دیگری در بمباران دومین شهر غول پیکر اوکراین زخمی شدند. فرماندار اوکراین ذکر شد تأثیر گلوله باران روز یکشنبه در شهر زولوته در شرق اوکراین حداقل 2 نفر کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید 4 نفر تولید دیگری زخمی شدند. سری گاید فرماندار شهر لوهانسک در یکی اجتناب کرده اند این 2 ساختمان بلندمرتبه ذکر شد: انگشت کم 2 غیرنظامی کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید 4 نفر تولید دیگری زخمی شدند.

معاون نخست وزیر، ایرینا وارچوک، ذکر شد که اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه با توجه به کاروان های بشردوستانه برای تخلیه غیرنظامیان اجتناب کرده اند مناطق مبارزه زده به هماهنگی نرسیده اند. ایگور سابوگکو، شهردار این شهر، در یک واحد پست وب مبتنی بر ذکر شد که حمله موشکی عکس در ساعات اولین روز یکشنبه، زیرساخت‌های نزدیک کیف را ویران کرد. ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت حفاظت روسیه ذکر شد که نیروهای روسی منصفانه واحد تولیدی مهمات در نزدیکی کیف را منهدم کردند. گروه ملل متحد هشدار داده است که متعدد اجتناب کرده اند نزدیک به پنج میلیون نفری که اجتناب کرده اند اوکراین خطرناک کرده اند، خانه ای برای بازگشت نخواهند داشت. اولگ اوستنکو، مشاور مالی رئیس جمهور، ذکر شد که اوکراین 50 میلیارد دلار (38 میلیارد) کمک پولی اجتناب کرده اند کشورهای G7 تقاضا کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این در جاری تجزیه و تحلیل صدور کوپن های 0 درصدی تواند به شما کمک کند محافظت کسری بودجه درمورد به مبارزه در شش ماه بلند مدت است. او هست.

رویترز گزارش داد، روسیه ذکر شد که اجتناب کرده اند افزایش نیروهای ناتو در قطب شمال “درگیر” است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطرات “حوادث نامطلوب” را در قلمرو می بیند. پاپ فرانسیس در سخنرانی عید پاک شخصی اجتناب کرده اند رهبران خواست به همان اندازه به تقاضا افراد برای صلح در اوکراین ملاحظه کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویحا اجتناب کرده اند روسیه برای کشاندن این ملت به حداقل یک نبرد “وحشیانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی فکر” انتقاد کرد. بوریس جانسون ذکر شد که پیام مسیح مبنی بر پیروزی خیر بر شر در پس‌زمینه مبارزه اوکراین در سال جاری منعکس احتمالاً وجود خواهد داشت.

انتهای پیام