هنرمند الکساندر هنری فهرستی از اتاق زیر شیروانی 30 میلیون دلاری NYC تهیه می کند


یک ساختمان شیروانی Tribeca که در تاریخ هنر جهان ایستاده است در حال حاضر در بازار 30 میلیون دلار به فروش می رسد.

این ساختمان چهار طبقه در خیابان 430 واشنگتن در سال 1929 ساخته شد و در اصل کارخانه ترشی بود. تا سال 1980 ، چاپگر صفحه نمایش مورد علاقه الکساندر هنری و اندی وارهول این ساختمان را خریداری کرده و از آن به عنوان یک محل کار زنده استفاده می کردند.

در سال 1984 ، اسکندر این ملک را به آرمان ، هنرمند فرانسوی الاصل آمریکایی و بنیانگذار رئالیسم نو فروخت. آرماند – متولد آرمان فرناندز – در دهه 1980 در اینجا میزبان مهمانی های شام برای جمعیت دنیای هنر بود. کار آرمان در مرکز پومپیدو ، MOMA و موزه هنر متروپولیتن در تیت لندن ، پاریس است.

این ساختمان چهار طبقه دارای پنج اتاق خواب ، نه حمام است و درست در نزدیکی 70 وستری قرار دارد ، محل زندگی لوئیس همیلتون راننده ماشین مسابقه و همچنین تام بردی و گیزل باندچن.

در ارتفاع 14000 فوت مربع ، طبقه در حال حاضر به یک فضای نشیمن طبقه چهارم و یک استودیو سه طبقه در زیر و یک فضای ذخیره سازی در زیر تقسیم شده است. با یک راهرو ورودی با یک کتابخانه سفارشی و یک هشتی شیشه ای باز می شود که به یک اتاق نشیمن بزرگ با ستونهای اصلی و سقف 11 فوت ارتفاع منتهی می شود.

430 خیابان واشنگتن بیرونی
بلندترین ساختمان 14000 فوت مربع است.
تیم والتمن

این مکان همچنین دارای آشپزخانه آشپز و اتاق ناهار خوری است. علاوه بر این ، آسانسور ، عرشه پشت بام و گاراژ خصوصی وجود دارد. در حال حاضر توسط بیوه آرمان ، کوریس کانتون آرمان ، که آن را با قطعات مورد علاقه خود پر کرده است ، به فروش می رسد.

430 داخلی خیابان واشنگتن
سقف داخل فضای هنری 11 فوت ارتفاع دارد.
تیم والتمن

“خرید یک ساختمان واقعاً بلند بسیار نادر است و هر سال اتفاق می افتد. مردم 50 و 50 میلیون برای خرید آپارتمان خرج می کنند. ” “این یک ساختمان کامل با پارکینگ خصوصی ، سقف بلند و ستون در یک منطقه اصلی است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *