هیولا “حلقه ها” پس از هاروی واینستاین خلق شد


سه گانه معروف “ارباب حلقه ها” پیتر جکسون امسال 20 ساله می شود – و ستاره ایلیا وود رازی برای اشتراک دارد.

این زن 40 ساله مدعی شد که تهیه کننده فیلم ، هاروی واینستاین ، در لباس وحشت ظاهر شده بود تا شبیه تهیه کننده فیلم ، هاروی واینستین باشد تا انتقام برخی صحبت های خشن درباره فیلم را بگیرد.

وود ، بازیگر نقش فرودو در حق رای دادن فیلم ، توسط پادکست دکس شپارد “متخصص صندلی” که شامل یک فیلم فانتزی و ماجراجویی برای بحث در مورد داستان بود متوقف شد.

حق رای “LOTR” بر اساس کتابهای نویسنده JRR تالکین تهیه شده است و شرکت تولیدی وقت واینستین ، Miramax ، حق چاپ را خریداری کرده است.

جکسون 59 ساله علاقه خاصی به فیلم داشت. با این حال ، در اواسط دهه 1990 ، به نظر می رسید که فیلم ها آنطور که او می خواهد ساخته نمی شوند ، بنابراین ادعا می شود که کارگردان از واینستین 69 ساله خواسته است که آنها را به استودیوی دیگری منتقل کند.

“و میرمکس گفت:” ما فقط آن را در عوض به شما پس می دهیم ، اما دو چیز باید اتفاق بیفتد. یکی: شما باید بروید و این آخر هفته آن را تنظیم کنید. و دو: هر چیزی که مورد توافق قرار گیرد ما باید موافقت کنیم شپرد ، استاد طرفداران فیلم ، گفت: “

وود توضیح داد: “پنجره زمان دیوانه کننده بود.” بازیگر ویلفرد افزود: جکسون آن را در اطراف هالیوود خرید و با باب شی ، بنیانگذار سینمای نیو لاین ، قرارداد بست و گفت: “ما باید سه کار را انجام دهیم” ، که دیوانه کننده است. “یک خطر باور نکردنی. میرمکس فکر کرد. در جهنم هیچ شانسی وجود ندارد. “

اما این سه گانه از سال 2001 تا 2003 در سینماها اکران شد و همچنین سه گانه پیش درآمد “هابیت” را تبلیغ کرد.

چوب چوب ایلیا
وود در سه گانه “ارباب حلقه ها” و همچنین پیش ترجمه آن “هابیت: سفری بدون بسته” بازی کرد.
گتی ایماژ برای جشنواره Tribeca

و آنجا بود که ظاهراً وود به یاد داپلر واینستین افتاد.

“خنده دار است – اخیراً در مورد آن صحبت شد زیرا Dom [Monaghan] و اسکناس [Boyd, who played Hobbits Merry and Pippin in the movies] پادکست “پیاز دوستی” وجود دارد. آنها با شان آستین صحبت می کردند [who played Samwise] وود در مورد اولین خاطره خود از مهاجرت به نیوزلند یاد کرد. “او این ماسک های اورک را دید. و یکی از ماسک های ORC – و من به وضوح آن را به خاطر دارم – طوری طراحی شده بود که برای شما شبیه به هاروی واینستین باشد.

وود به شوخی گفت: “من فکر می کنم مشکلی نیست که در مورد آن صحبت کنیم – پسر یک شاهزاده است.” “او را بگیر.”

هاروی واینستاین
واینستین در مارس 2020 به 23 سال زندان محکوم شد.
AP

واینستاین در حال حاضر به دلیل تجاوز جنسی و تجاوز جنسی به 23 سال زندان محکوم شده است.

ماه گذشته ، رئیس سابق شرکت واینستین به ادعای آنجلینا جولی مبنی بر اینکه وی مجبور بود از ملاقات با او در اوایل کار خود “اجتناب” کند ، پاسخ داد. واینستین در بیانیه ای در آن زمان گفت: “این یک دروغ آشکار و تبلیغات کلیکی است. “شما آنجلینا جولی هستید ، همه مردان جهان و ، مطمئنم ، به شما علاقه مند هستید. آیا همه دنیا به شما حمله می کنند؟ ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *