ورود کشتی های روسی به بنادر ایتالیا و رومانی ممنوع شد


به گزارش خبرگزاری فارس، ایتالیا روز شنبه رسماً ورود تمامی کشتی های روسی به بنادر شخصی را ممنوع ادعا کرد.

رومانی علاوه بر این در این زمان ورود هر کشتی روسی به بنادر شخصی را ممنوع ادعا کرد.

تلویزیون دولتی رومانی به نقل اجتناب کرده اند اداره دریانوردی سوئد ادعا کرد کدام ممکن است بر ایده محدودیت های اتحادیه اروپا کدام ممکن است همراه خود آغاز عملیات ارتش روسیه در اوکراین اعمال شده بود، اجتناب کرده اند ورود تمامی کشتی های همراه خود پرچم اتحادیه اروپا به بنادر رومانی جلوگیری شد.

نیروی دریایی رومانی ذکر شد این ممنوعیت با توجه به قایق ها و قایق های اوقات فراغت نیز اعمال تبدیل می شود.

به آموزش داده شده است اداره دریانوردی رومانی، کشتی‌های نیازمند کمک‌های بشردوستانه و کشتی‌های حامل کالا به کشورهای اتحادیه اروپا اجتناب کرده اند این انتخاب مستثنی هستند.

روسیه در اواخر فوریه (24 فوریه) پس اجتناب کرده اند اینکه اوکراین در اجرای مفاد قراردادهای مینسک کدام ممکن است در سال 2014 امضا شد و سرانجام پس اجتناب کرده اند به رسمیت شناختن جمهوری‌های دونتسک و لوهانسک دونباس ناکام ماند، به اوکراین حمله کرد.

پس اجتناب کرده اند حدود 50 روز نبرد در اوکراین، روسیه ادعا کرد کدام ممکن است به نیازها مرحله یک “عملیات ویژه” شخصی {در این} ملت انگشت یافته و قصد دارد بر آزادسازی مناطق خودمختار شرق اوکراین هدف اصلی تدریجی.

وزارت حفاظت روسیه روز چهارشنبه هشدار داد کدام ممکن است مسکو قابل انجام است اقدامات ارتش در اوکراین را تحریک کردن تدریجی و قابل انجام است امکانات تحقیقاتی در کیف را به همان اندازه روزی کدام ممکن است حمله ها اوکراین به اهدافی در آلودگی روسیه قطع شود، هدف قرار دهد.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر