وزارت امنیت داخلی آمریکا نسبت به ناآرامی های احتمالی در این کشور هشدار داد


وزارت امنیت داخلی ایالات متحده سه شنبه شب به وقت تهران اعلام کرد که رای آتی دادگاه عالی ایالات متحده در مورد سقط جنین، افزایش مهاجرت در مرز ایالات متحده و مکزیک و انتخابات میان دوره ای می تواند عاملی برای شکل دادن به خشونت گروه های افراطی در “متحد شوید” باشد. فارس گفت: ایالات.

به گزارش وب سایت فاکس نیوز، آخرین بولتن سیستم مشاوره ضد تروریسم وزارت امنیت داخلی ایالات متحده می گوید که ایالات متحده در معرض تهدید فزاینده ای قرار دارد و این عوامل می تواند وضعیت را بدتر کند.

در این بولتن آمده است: «در ماه‌های آینده، ما انتظار داریم که محیط تهدید تشدید شود زیرا می‌توان از چندین تحول کلیدی برای توجیه خشونت علیه طیف وسیعی از اهداف بالقوه استفاده کرد.

این بولتن به تهدیدات حامیان القاعده و داعش برای انجام اقدامات خرابکارانه در ایالات متحده اشاره می کند. در این بولتن همچنین آمده است که چین، روسیه، ایران و سایر کشورها به دنبال ایجاد تفرقه در داخل ایالات متحده برای تضعیف این کشور و موقعیت آن در جهان و تا حدی با تقویت تئوری های توطئه هستند.

این گروه با اشاره به حمله نژادپرستانه اخیر که در آن یک مرد مسلح سفیدپوست 10 مرد سیاه پوست را در یک فروشگاه مواد غذایی در شهر نیویورک کشت، گفت که افراط گرایان خشن در ایالات متحده قوی ترین و بالقوه بدترین تهدید هستند.

این برگه رای که در 30 نوامبر (چهارشنبه، 29 دسامبر) منقضی می شود، می گوید که خشونت های افراطی خانگی علیه نهادهای دموکراتیک، نامزدها و مقامات انتخاباتی احتمالا تا پاییز تشدید خواهد شد.

یک مقام ارشد وزارت امنیت داخلی ایالات متحده که نخواست نامش فاش شود، گفت: حکم دادگاه عالی در مورد سقط جنین که می تواند آن را لغو کند، می تواند منجر به خشونت از جانب حامیان افراطی یا مخالفان حقوق سقط جنین شود.

یک مقام ارشد آمریکایی همچنین نسبت به خشونت مهاجرت ایالات متحده توسط دولت در جنوب غربی برای جلوگیری از پناهندگی مردم در ایالات متحده در دوران کرونا هشدار داد.

اخیراً گزارشی در مورد حرکت تدریجی ایالات متحده به سمت جنگ داخلی منتشر شده است که در بخش هایی از آن با اشاره به رویدادهای اخیر در ایالات متحده هشدار داده شده است که این کشور به سمت جنگ داخلی پیش می رود.

در این گزارش آمده است: «امروز، ایالات متحده به شرایط جنگ داخلی 1861 خود بسیار نزدیکتر از آن چیزی است که اکثر آمریکایی ها جرات اعتراف آن را دارند.