وزارت دفاع در حال بررسی اطلاعات جدید درباره تحقیقات لری ناصر از FBI است


وزارت دادگستری در حال بررسی “اطلاعات جدید” مربوط به رسیدگی FBI به پرونده لری ناصر است – پس از آنکه ژیمناست های برجسته ایالات متحده شهادت دادند که ماموران سوء استفاده جنسی از آنها و صدها نفر دیگر توسط پزشک سابق تیم را نادیده گرفته اند.

لیزا موناکو ، معاون دادستان کل آمریکا روز سه شنبه در کمیته قضایی سنا گفت که وزارت دادگستری در حال بررسی تصمیم قبلی خود است که ماموران اف بی آی را متهم می کند که آنها را به دلیل رفتارشان متهم نمی کنند.

موناکو گفت: “معاون دادستان کل در بخش جنایی که اخیراً تأیید شده است پرونده را بررسی می کند ، که در آن اطلاعات جدیدی منتشر شده است.”

وی افزود: “من می خواهم این کمیته باشد و صادقانه بگویم ، من می خواهم که بازماندگان بفهمند که ما چقدر این موضوع را جدی می گیریم.”

موناکو آخرین اطلاعات را اعلام نکرد ، اما گفت که به دلیل تحقیقات در حال انجام ، “مانعی” برای آنچه می تواند بگوید وجود دارد.

لری ناصر ، پزشک ورزشی سابق که به جرم دستکاری در برخی از ژیمناست های برتر کشور اعتراف کرد ، در دادگاه شهرستان ایتون در شارلوت میچ حاضر شد.
وزارت دادگستری آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد در حال بازبینی اولین تصمیم لری ناصر مبنی بر امتناع از تعقیب دو مامور سابق اف بی آی است که در پرونده های تجاوز جنسی دست داشته اند.
AP ، فایل توسط Matthew Da Day Smith / Lansing State Journal

در یک جلسه احساسی ماه گذشته ، ژیمناست های مشهور سیمون بیلز ، مک کلا مارونی ، مگی نیکولز و علی رسمن ناکامی FBI در اقدام را هنگامی که برای اولین بار از سوء استفاده ناصر گزارش کردند ، محکوم کردند.

بیلز گفت: “واقعاً احساس می شود FBI چشم ما را بسته است.”

این جلسه با گزارش مشمئز کننده بازرس کل وزارت دادگستری اداره می شد که نشان می داد FBI مرتکب اشتباهات شدیدی شد که به پزشکان ورزشی سیکو اجازه داد تا قبل از دستگیری وی دست کم از 70 قربانی دیگر سوء استفاده کند.

از سمت چپ ، سیمون بایلز ، مک کلا مارونی ، علی ریکمن و مگی نیکولز ، ژیمناست های آمریکایی چهارشنبه ، 15 سپتامبر 2021 وارد کاپیتول هیل شدند تا در جلسه استماع قوه قضائیه سنا در مورد گزارش بازرس کل درباره تحقیقات FBI در مورد لری ناصر شهادت دهند.
سیمون بایلز ، مک کلا مارونی ، علی رسمن و مگی نیکولز ، ژیمناست های آمریکایی چهارشنبه 15 سپتامبر 2021 وارد کاپیتول هیل شدند تا در جلسه رسیدگی به گزارش بازرس کل FBI در مورد لری ناصر در دادگاه سنا شهادت دهند.
Soul Loeb / Pool توسط AP

این گزارش شامل دو مرد جنایی است: جی ابوت ، مامور ویژه سابق دفتر صحرایی ایندیاناپولیس که در سال 2018 بازنشسته شد و مامور ویژه پیشین نظارت ، مایکل لانگمن ، که اخیراً اخراج شده است.

بازرس کل هر دو مأمور را برای پیگرد قانونی فرستاد ، اما وزارت دادگستری در سپتامبر 2020 از متهم کردن آنها خودداری کرد.

اگرچه سیاست وزارت دادگستری مانع از آن می شود که علناً در مورد تصمیمات غیر تعقیبی بحث کند ، اما موناکو روز سه شنبه به قانونگذاران گفت که از یافته های بازرس کل “خشمگین” است.

پس از روز شهادت آنها در کمیته قضایی سنای ژورنال مک مکلا مارونی ، علی رسمن ، کلی لورینکس و مگی نیکولز - قربانی سوء استفاده جنسی از ژرمنست سابق ایالات متحده دکتر لری ناصر - در Capitol Hill در واشنگتن در 15 سپتامبر 2021. شرکت کننده در یک کنفرانس خبری
پس از شهادت وی در کمیته قضایی سنا ، ژیمناست ها مک کیلا مارونی ، الی راسمن ، کلی لورینکس و مگی نیکولز در یک کنفرانس خبری در پایتخت هیل در 15 سپتامبر 2021 شرکت کردند.
نویسندگان / جاناتان ارنست

وی گفت: “من بسیار متأسفم که در این مورد ، قربانیان پاسخی یا حمایتی که شایسته آن بودند دریافت نکردند.”

ناصر ، پزشک سابق دانشگاه ایالتی میشیگان و ژیمناستیک ایالات متحده ، توسط بیش از 260 زن متهم به سوء استفاده جنسی از وی تحت عنوان درمان پزشکی شده است.

وی در حال گذراندن صدها سال زندان به اتهام جنایت جنسی و پورنوگرافی کودکان است.

با سیم های پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *