وزیر امور خارجه تل آویو از ترکیه به خاطر حمایت از صهیونیست ها تشکر کرد


به گزارش فارس، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی شامگاه چهارشنبه به وقت تهران در گفت و گوی تلفنی با مولود چاووشل همتای ترکیه ای خود از تلاش آنکارا برای حفاظت از صهیونیست ها در ترکیه تشکر کرد.

به گزارش وب سایت تایمز اسرائیل، یایر لاپید، وزیر امور خارجه اسرائیل از چاووش اوغلو به خاطر آنچه حفاظت از گردشگران صهیونیست در برابر تلاش های ایران برای آسیب رساندن به آنها خواند، تشکر کرد.

بر اساس این گزارش، مقامات رژیم موقت صهیونیستی روز دوشنبه از شهروندان خواستند فوراً شهر «استانبول» را ترک کرده و در سفرهای غیرضروری به دیگر مناطق ترکیه تجدید نظر کنند. آنها هشدار دادند که عوامل ایرانی آماده ربودن یا کشتن اسرائیلی‌ها در آنجا هستند زیرا تهران می‌خواهد انتقام قتل‌هایی را که تل‌آویو به آن متهم است، بگیرد.

مقامات رژیم موقت صهیونیستی به 1000 صهیونیست در ترکیه هشدار داده و از آنها خواسته اند که این کشور را فورا ترک کنند.

در پی انتشار رسانه ای از دست داشتن تل آویو در قتل شهید حسن صیاد خدایی، مقامات رژیم بارها به شهروندان خود هشدار داده اند که به کشورهای منطقه سفر کنند و از ترس اینکه ایران انتقام خون این شهید را بگیرد.

به تازگی شبکه 13 تلویزیون صهیونیستی مدعی شده است که نیروهای امنیتی این رژیم در تلاش برای جلوگیری از «حمله تلافی جویانه ایران» در ترکیه هستند و هشدارهای سفر به ترکیه همچنان پابرجاست.

پس از افشای اطلاعات رسانه‌های غربی مبنی بر دست داشتن تل‌آویو در ترور حسن صیاد خدایی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرلشکر حسین سلامی هشدار داد: بدترین مردم و ان‌شاءالله از آنها انتقام خواهیم گرفت. دشمنان