ویتامین هایی که در آمریکا ساخته می شوند، نه چین، آیا ارزش پول را دارند؟

خرید ویتامین ها از شرکت هایی که آنها را در چین تولید می کنند بدون شک ارزان تر است. اما هزینه واقعی چقدر است؟ چگونه است که آنها می توانند آنها را تا آنجا بفرستند، به کارگرانشان، همه ماشین آلات پرداخت کنند، آنها را با یک قایق به اینجا بفرستند که 6 هفته طول می کشد تا به ساحل ما برسد، و سپس آنها را 25٪ کمتر از ایالات متحده آمریکا کنند. مکمل های ساخته شده

چرا یک محصول را با قیمت 28 دلار خریداری می کنید در حالی که می توانید آن را با قیمت 12 دلار خریداری کنید. کارآمدی پاسخ است. اثربخشی به معنای توانایی ایجاد یک نتیجه دلخواه یا مورد نظر است. شما می توانید ویتامین ها را با قیمت بسیار کمتری بخرید، اما اگر آنها کارساز نباشند، 12 دلار را هدر می دهید و سلامتی شما نیز آسیب می بیند.

اجازه دهید با گفتن این نکته شروع کنم که اگر یک ویتامین بزرگ با نام تجاری ملی مصرف می‌کنید، به احتمال زیاد، پاسخ مثبت است! چرا؟ واقعا به پول برمی گردد. در اینجا نحوه عملکرد کسب و کار ویتامین ها و اینکه چرا دانستن اینکه ویتامین های شما از کجا می آیند بسیار مهم است، توضیح داده شده است!

برون سپاری مواد مغذی از ایالات متحده به ویژه، اما همچنین از اسکاتلند، بریتانیا، استرالیا، ژاپن و چند کشور دیگر هزینه بیشتری دارد، اما استانداردهای این کشورها بسیار متفاوت از استانداردهای چین است. از دیدگاه پاکیزگی تا دیدگاه انسان دوستانه و همچنین کیفیت زندگی افرادی که در این کارخانه های تولیدی کار می کنند.

بیایید یک ماده مغذی را که اکثر مردم می شناسند که از چین می آید را در نظر بگیریم: ویتامین C – اسید اسکوربیک. این یک واقعیت شناخته شده در صنعت است که 80٪ یا کمی بیشتر از تامین ویتامین C جهان – اسید اسکوربیک از چین می آید: با این حال، شما می توانید همین ماده مغذی را در ایالات متحده، اسکاتلند، بریتانیا خریداری کنید، فقط حدود 5 برابر قیمت دارد. به همان اندازه جفت آن با دستمزد کارمندانی که کار را انجام می دهند و آنچه دارید شکاف بزرگی است. برای مثال؛ میانگین کارگر کارخانه در کارخانه مواد مغذی چین در سال 2018 1.32 دلار بود، میانگین کارگران کارخانه در ایالات متحده 17.57 دلار بود.

خرید ویتامین های ساخت آمریکا:

• آنها ایمن و مؤثر هستند، مانند محصولات چین، هیچ فراخوانی ندارند

• از حفاظت FDA و GMP برخوردار باشید

• مواد خالص و طبیعی که تست شده و اثبات شده است

• تولید محلی، با مواد اولیه محلی

• غرور آمریکایی در تولید

• ویتامین هایی که در محل شروع و به پایان می رسند، از مواد اولیه تا کالاهای بسته بندی نهایی برای مصرف کننده.

• حفظ کار آمریکایی ها و تامین مخارج خانواده آنها

• ادامه ساختن اقتصاد خودمان

ویتامین های تولید شده در ایالات متحده دارای تضمین FDA و GMP هستند که آنها را با مهر تأیید خود از این دو مقام حاکم در ایالات متحده تأیید می کند.

از مواد مغذی که انتخاب می کنیم، تا روشی که کسب و کارمان را اداره می کنیم، در تمام کارهایمان به خدا پاسخگو هستیم!

ویتامین های ساخت آمریکا یعنی کیفیت: تیم های کنترل کیفیت، تیم های تضمین کیفیت، بازبینی و آزمایش شده.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر