ویتامین ها برای پوست

تعدادی از چیزهای شناخته شده وجود دارد که به آکنه کمک می کند. علت قطعی متاسفانه وجود ندارد. اما قطعاً مواردی وجود دارد که به آن کمک می کند و به طور کلی می تواند مشکلات بعدی را ایجاد کند. با در نظر گرفتن این موضوع، یکی از مهمترین مواردی که در ایجاد آکنه نقش دارد، کمبود ویتامین است. اساساً تمام کمبودهای ویتامین می تواند به مشکلات بزرگتر آکنه کمک کند. بنابراین یک مولتی ویتامین خوب می تواند به مزایای آن کمک کند.

به همین ترتیب، واقعیت ساده این است که محصولاتی مانند Acnetox رویکرد جامع تری دارند و همچنین می توانند به روش های دیگر به مبارزه با آکنه کمک کنند. از آنجایی که وقتی کار درست به میان می‌آید، متأسفانه فقط رسیدگی به نیازهای مربوط به آکنه در واقع کل کار را انجام نمی‌دهد. با این حال، چند ویتامین منتخب وجود دارد که من متوجه شدم که برای پوست مفید هستند و باید در هر مکملی یافت شوند.

* ویتامین A این واضح ترین است. در حال حاضر ویتامین A به دلیل این واقعیت ساده که می تواند مشکلات بیشتری را در مقادیر سمی ایجاد کند، نام بدی پیدا کرده است، و بسیاری از محصولات مانند Accutane در واقع مقادیر سمی به شما می دهند. اما علیرغم تمام عوارض جانبی شدید، ظاهراً آنها این را تعدیل می کنند. همانطور که گفته شد، شما می توانید تمام محصولات طبیعی مانند Acnetox را دریافت کنید که در واقع از مقادیر غیر سمی استفاده می کنند که هنوز هم می تواند برای پوست مفید باشد و به شما کمک کند سلول های مرده پوست را از بین ببرید و از مزایای بیشتر مبارزه با آکنه بهره مند شوید.

* ویتامین C – این معمولاً به دلیل مزایای بیشتر آن برای سیستم ایمنی شناخته می شود. اما ممکن است از آنتی اکسیدان های قوی و سایر اجزای موجود در ویتامین C که می توانند پوست را روشن و شاداب کنند، شگفت زده شوید. با ویتامین C، می‌توانید آن را در بسیاری از میوه‌های اسیدی پیدا کنید که می‌توان از آن برای تقویت پوست از بیرون استفاده کرد. اما وقتی آن را به صورت داخلی مصرف می کنید، می تواند تأثیر قابل توجهی نیز داشته باشد.

* ویتامین E – این آخرین مورد از 3 ویتامینی است که حتی در مقادیر بیشتر از مقادیر ضروری برای پوست مفید است. به عنوان یک ویتامین ضروری عمل می کند بله. اما همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل می کند و در نهایت به این واقعیت مربوط می شود که در کل به پوست کمک می کند.

* روی – در نهایت، یکی وجود دارد که لزوماً چنین ویتامینی به عنوان یک ماده معدنی در نظر گرفته نمی شود. با روی، گاهی اوقات آن را در ترکیب با سایر مواد تشکیل دهنده به عنوان مثال در محصولاتی مانند Acnetox استفاده می کنند. اما به تنهایی نیز مورد استفاده قرار گرفته است. اساسا، روی به سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با باکتری ها و سایر مشکلات کمک می کند و در نهایت به شما در مبارزه با آکنه کمک می کند.

با این ویتامین ها می توانید نتایج قابل توجهی به دست آورید. حالا من شخصاً به ویتامین ها تکیه نمی کنم. من همچنین سم زدایی، آنتی اکسیدان ها و سایر مواد را به طور کلی دریافت می کنم، به طور ایده آل برای مبارزه با آکنه از درون به بیرون مانند شما با Acnetox. با این حال، اگر شما اینها را دارید، به طور کلی یک مکمل عالی برای یک مکمل موثر آکنه هستند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر