ویتامین C برای یک رابطه سالم

هر رابطه ای نقاط خشن خود را دارد، برخی از آنها به راحتی می توان با آنها برخورد کرد و برخی دیگر می توانند یک رابطه را خراب کنند. اگر یک زوج دوز سه C را روزانه مصرف کنند، شانس بیشتری برای حفظ یک رابطه سالم خواهند داشت.

پس این سی های جادویی که می پرسی چیست؟ به بیان ساده آنها ملاحظه، شفقت و مهمتر از همه ارتباط هستند. بیایید به ترتیب به سه C نگاه کنیم.

1. ملاحظه

اغلب اوقات در یک رابطه زمانی که یک زن و شوهر برای مدتی با هم بوده اند، به یک بلاتکلیفی می افتند و اغلب اوقات یکدیگر را بدیهی می دانند. این می تواند منجر به احساس عدم قدردانی یا حتی مورد بی مهری شدن شود. به کارهای کوچکی که همسرتان برای شما انجام می دهد توجه کنید و مطمئن شوید که به آنها اطلاع دهید که متوجه شده اید و از کاری که انجام می دهد قدردانی کرده اید و مطمئن شوید که به آن ژست پاسخ می دهید، مثلاً آوردن یک فنجان قهوه برای همسرتان در رختخواب. انجام کارهای کوچک برای یکدیگر به طور روزانه تا حد زیادی به تقویت رابطه کمک می کند.

2. شفقت.

به راحتی فراموش می کنیم که شرکای ما نیز ممکن است روز بدی داشته باشند و آنها نیز مانند ما انسان هستند. ما اغلب از شرکایمان انتظار داریم که پایه محکمی در زندگی ما باشند و زمانی که به یک نقطه سخت مانند یک روز بد در دفتر، پنچر شدن لاستیک در راه خانه، سرعت غیرمجاز بلیط، تحمل کردن، برای حمایت به یکدیگر وابسته می شویم. کودکی که تمام روز جیغ می کشد، مرگ در خانواده و غیره. این مهم است که به شرکای خود نشان دهیم که برایمان مهم است و همه چیز درست خواهد بود و به شانه ای برای گریه کردن پیشنهاد می کنیم. اگر همسرتان روز بدی دارد، مطمئن شوید که او را تا حد امکان راحت می‌کند، مثلاً کارهای خانه را که معمولاً انجام می‌دهند، بچه‌ها را به نظاره‌گر ببرید و بگذارید اوقاتی آرام داشته باشند، آنها را به یک شام عاشقانه ببرید یا فقط بشین و بغل کن نشان دادن شفقت به شریک زندگی خود در زمان نیاز، یک عنصر مهم برای حفظ یک رابطه سالم است.

3. ارتباطات

این مهمترین جنبه برای حفظ یک رابطه سالم است، بدون ارتباط بین شرکای شما در را برای انواع مشکلات در یک رابطه باز می گذارید. اگر شرکا احساسات خود را به یکدیگر منتقل نکنند، اغلب منجر به احساس کنار گذاشته شدن از زندگی همسرشان می شود.

شوهر سابق همسرم بارها به او گفت که وقتی سعی می کرد با او در مورد روزی که از سر کار به خانه برمی گشت صحبت کند، پاسخ می داد “سرکار را ترک می کنم و خانه را در خانه” یا اگر از او می پرسید که آیا چیزی اشتباه است، می گفت: اگر چیز مهمی برای گفتن داشته باشم به شما می گویم” این راه خوبی برای باز نگه داشتن خطوط ارتباطی نیست و در نتیجه از پرسیدن روزش یا حتی صحبت با او به طور کلی منصرف شد.

بنابراین به یاد داشته باشید که به طور منظم در مورد هر چیزی و همه چیز با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید. صحبت کردن با هم در مورد چیزهای مهم در زندگی، امیدها، رویاها و ایده ها به همراه چیزهای احمقانه، کمک زیادی به نزدیک شدن شما به هم و حفظ سلامت رابطه شما خواهد کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر