ویتامین C در کانادا غیرقانونی می شود! مصرف مکمل های غذایی در کانادا ممنوع شد! لایحه C-51

بنابراین شما می خواهید ویتامین C مصرف کنید، اگر مصرف آن ویتامین C غیرقانونی بود، چه می شود اگر آنقدر غیرقانونی بود که می توانستید تا 2 سال زندانی شوید و تا 5000000 دلار جریمه شوید. شبیه داستان به نظر می رسد، اینطور نیست؟

خوب این در شرف تبدیل شدن به واقعیت است مگر اینکه مردم از آنچه در حال وقوع است آگاه شوند. دولت کانادا در تلاش است لایحه ای به نام بیل C51 را تصویب کند. این لایحه قبلاً قرائت دوم خود را گذرانده است و زیر رادار در حال پرواز است، بسیار نزدیک است که به قانون تبدیل شود و برخی از قدرت هایی که نمی خواهند شما بدانید! این لایحه کنترل کامل مکمل‌ها را به شرکت‌های دارویی واگذار می‌کند و فقط به پزشکان اجازه می‌دهد آن‌ها را هر طور که می‌دانند «تجویز کنند». البته ما می دانیم که اینجا در این کشور دولت پزشکان را کنترل می کند و شرکت های داروسازی به دولت می گویند که چه قوانینی را می خواهند تا سود بیشتری کسب کنند. این به این معنی است که اگر می خواهید مولتی ویتامین یا مقداری امگا 3 مصرف کنید، باید با پزشک خود وقت ملاقات بگیرید، مراجعه کنید و سعی کنید پزشک خود را متقاعد کنید که به این مکمل ها نیاز دارید. اگر پزشک شما را تایید نکند یا بهتر است تصمیم بگیرد که یک داروی خاص برای شما بهتر است، متأسفانه دیگر به مکمل های خود دسترسی نخواهید داشت.

علاوه بر این، کل صنعت مکمل‌های طبیعی به خودی خود فرو می‌پاشد، هزاران شغل از بین می‌رود و حتی استرس بیشتری بر سیستم پزشکی ما وارد می‌شود. تصور کنید که بیش از یک ماه منتظر بمانید تا به پزشک مراجعه کنید تا فقط برای این درخواست کنید که آیا می توانید روغن پونه کوهی را برای سرماخوردگی مصرف کنید، اما به هر حال درخواست شما رد می شود.

طنز همه اینها این است که پزشکانی که در بیشتر موارد در استفاده از گیاهان و مکمل ها آموزش ندیده اند، کنترل کاملی بر آنچه که شما می توانید و نمی توانید مصرف کنید، خواهند داشت. به طور خلاصه:

– دیگر فروشگاه مکمل وجود ندارد!

– مکمل ها غیرقانونی می شوند مگر اینکه از طریق نسخه تهیه شوند و 70 درصد از تمام مکمل های فعلی موجود در بازار حذف می شوند!

– قیمت مکمل های قابل تهیه به دلیل انحصارطلبی و نسخه سازی شدن، بالاتر از قیمت فعلی خواهد بود!

– محدود کردن تحقیق و توسعه جایگزین های طبیعی ایمن به نفع داروهای پرخطر!

– کانادایی ها را به خاطر صحبت کردن یا دادن یک محصول طبیعی بدون تایید دولت با فرصت اندک یا بدون فرصت برای محافظت یا توسل مجازات کنید!

– جریمه تا 5,000,000.00 دلار و/یا به دنبال 2 سال زندان برای هر حادثه دستگیر شدن در نقض هر یک از این قوانین جدید اجرا شده. این شامل استفاده یا فروش مکمل‌ها بدون تأیید دولت است!

– شما تمام حقوق و آزادی انتخاب خود را در رابطه با استفاده شخصی خود از مکمل ها و داروهای طبیعی در کانادا از دست خواهید داد!

دیگر نیازی به ویتامین C، امگا 3، روغن پونه کوهی، مولتی ویتامین های طبیعی، داروهای خواب طبیعی، گیاهان، ویتامین ها، مواد معدنی بیشتر نیست. دیگر انتخابی در کاری که می خواهید برای سلامتی خود انجام دهید وجود ندارد!

گفته شده است که این نوع اقدامات اولین اتفاقاتی بود که قبل از قدرت گرفتن نازی ها رخ داد. حتی اگر خودتان علاقه ای به مصرف مکمل ها ندارید، باید بدانید که این نوع اقدامات جامعه ما را از دموکراسی دور می کند و به نوعی حکومت دیکتاتوری هدایت می کند که در آن مردم قدرت شخصی خود را از دست می دهند و به دولت اجازه می دهند هر کاری که می کنند انجام دهد. خواستن

برخی از شایعات پیرامون لایحه C-51 این است که این لایحه توسط شرکت های داروسازی که خواهان کنترل کامل بازار مکمل ها با تجویز دارو هستند، پیش می رود. همه چیز در مورد پول است! آنها بسیار علاقه مند به مصرف مکمل های شما هستند، زیرا اگر این کار را انجام دهید احتمال کمتری وجود دارد که به داروهای آنها نیاز داشته باشید. علاوه بر این شایعه این است که وزیر بهداشت کانادا خود سرمایه گذاری های بسیار زیادی در شرکت های داروسازی دارد و از بیل C-51 بیشتر حمایت می کند تا خودش بتواند از آن سود ببرد! بدترین قسمت این است که او بیرون می رود و به افراد بیمار می گوید که این به نفع آنهاست. مردم آنجا باید حقیقت را بدانند!

چه کاری می توانی انجام بدهی؟

به مردم اطلاع دهید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که در مورد این موضوع صحبت کنید. وقتی رسانه‌های بزرگ شروع به جدی گرفتن این موضوع کنند و بیشتر ماجرا را پوشش دهند، می‌توانیم از این تغییرات بسیار منفی جلوگیری کنیم. یک طومار را شروع کنید یا یکی از موارد فعلی را امضا کنید. این واقعاً در حال رخ دادن است و اگر ما اکنون سعی نکنیم جلوی آن را بگیریم، در سال های آینده هزینه آن را خواهیم پرداخت.

قبل از تصویب به STOP BILL C-51 کمک کنید. خیلی دیر نشده! این یک واقعیت بسیار ترسناک است که به شرکت های داروسازی امکان کنترل کامل بر سیستم بهداشتی کانادا را می دهد. این پایان کل صنعت سلامت طبیعی، و پایان انتخاب مردم در نحوه مراقبت از سلامت خود خواهد بود!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر