ویدئوی وحشی نشان می دهد که مرد فلوریدا گاتور را در سطل زباله نگه داشته است


یک دقیقه او مرد فلوریدا واقعی شما در فلوریدا بود ، در لحظه بعد او تمایل پدر به “حفظ به هر قیمتی” را تحت تأثیر قرار داد – و او یک قهرمان نزدیک بود.

در ایالت سانشین ، یک سرباز ارتش ایالات متحده پس از استفاده از سطل زباله برای گرفتن یک تمساح مشکل ساز که در خارج از خانه خود پنهان شده بود ، اعصاب فولادی را نشان می دهد. ویدئویی در اینستاگرام از نبرد مار اصلاح شده این قهرمان در حال حاضر در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

یوجین بوزی ، 26 ساله ، به The Post درباره درام گاتور “فقط در فلوریدا” گفت که سه شنبه به خانه او در کوه دورا رفت.

ساکن فیلادلفیا گفت که او در برادرزاده اش در گاراژ صحبت می کرد که “صدای جنجالی کمی در بیرون شنید. دخترم در حال دوچرخه سواری بود و او گفت:” هی ، این Mligator بزرگ فقط به من خندید. “!”

بوزی درباره آنچه در جلوی پست اتفاق افتاده توضیح داد: “من به آنجا رفتم و بزرگتر از من بود. بچه های دیگران هم بودند. غرایز نظامی ضربه می زند – و ، می دانید ، آن را به هر قیمتی حفظ کنید. “

تصاویر قابل توجه ، که دیروز در صفحه او بارگذاری شد ، نشان می دهد که ماتادور موقت یک جعبه بازیافت پلاستیک را به سمت آخور هل می دهد ، در حالی که در چمن خود به عقب می چرخد ​​و در حالت دفاعی خش خش می کند. روش بدست آوردن مار در ابتدا بیهوده به نظر می رسد تا اینکه گاتور به جاده برسد ، در این هنگام بوزی موفق می شود آن را در مجموعه برگرداند و مخاطبان را تشویق می کند.

این کلیپ حول یک صخره با یک جفت توپ برنجی روی تپه ای علفی می چرخد ​​و از جعبه به بیرون پرتاب می شود و پس از آن مار ترسیده به داخل بوته ها پرتاب می شود. (به Getter Capture اولیه در بالا مراجعه کنید – و در زیر ادامه دهید.)

وقتی از او پرسیدند چرا از سطل بازیافت استفاده می کند ، بوزی به The Post گفت که “برای او خیلی ترسناک بود که فکر کند دهان است” ، زیرا من بسیاری از فیلم های “Animal Planet” را تماشا می کنم و او فکر می کند که “من مانند اسب آبی یا چیزی دیگر. ”

سامری متشکر است که تکنیک McGuire-Esk سودهای زیادی به همراه داشت.

او در آن لحظه گفت “فقط در فلوریدا”. “من می توانستم پرخاشگرتر باشم ، اما دوست ندارم حیوانات را اذیت کنم ، بنابراین او را با خیال راحت رها کردم و همه چیز خوب بود.”

"این هیجان تفکر لحظه ای بود ،" یوجین بوزی ، 26 ساله ، به The Post گفت که مار او فرار کرده است ، که روز سه شنبه به خانه اش در کوه دورا ، فلوریدا رفت.

یوجین بوزی 26 ساله در مورد سقوط مار خود در روز سه شنبه در خانه اش در کوه دورا ، فلوریدا گفت: “این یک فکر لحظه ای بود.”


"من رفتم آنجا بزرگتر از من بود.  فرزندان دیگران نیز وجود دارند.  غریزه نظامی وارد شده است و شما می دانید

بوزی به The Post گفت: “من آنجا رفتم و بزرگتر از من بود.” “فرزندان دیگران نیز وجود دارند. خلق و خوی نظامی متزلزل شد و شما می دانید” به هر قیمتی محافظت کنید. ”


این حادثه گروه هایی از کاربران را که شاهد اعمال قهرمانانه بوجی در شبکه های اجتماعی بودند تحت تأثیر قرار داد.

“این چیزی است که فلوریدا در چند ماه دیده ام.” توسط یکی از طرفداران تحت تأثیر نوشته شده است با انتشار مجدد این ویدیو در توییتر ، که بیش از 2.7 میلیون بازدید داشته است.

دیگری فریاد زد“من هرگز فکر نمی کردم این را بگویم ، اما کلاه من برداشته شده است # فلوریدامانبه ”

یکی دیگر می گوید: “این مرد فلوریدا برای ماه سپتامبر برنده اینترنت شده است.” مفسر متعجب.

گوکر ، یکی از اهالی روستا می گوید: “تعریف مردی که به هر حال واقعاً خانواده اش را نجات خواهد داد.”

یکی از طرفداران حتی یک حساب تقلیدی GoFundMe با عنوان “به ما کمک کنید ، به شما کمک می کند!” North Philly Gator Catcher ، ”پوستر به شما کمک می کند تا شکارچی تمساح تمام وقت شوید.

در توضیحات آمده است: “من مجبور بودم با کار زندگی یا مرگ روبرو شوم که مجبورم کرد تصمیم بگیرم که این من و خانواده ام هستم یا گاتور.” “من یک پیرمرد مبارز هستم که ماه هاست می جنگم.

وی افزود: “من از این کمک برای کمک به خانواده ام و بسیاری از خانواده های دیگر استفاده خواهم کرد. این کمک مالی برای کمک به یک تجارت ماهیگیری راه اندازی شده است و خانواده من این روزهای سخت را پشت سر می گذارند. ”

تا بعدازظهر سه شنبه ، جمع آوری کمک های مالی 30 میلیون دلار از هدف 10 هزار را جمع آوری کرده است.

علی رغم اعمال قهرمانانه خود ، بوزی به پست گفت که احتمالاً در صورت حمله گاتور دیگر به عادس خواهان “نجات حیات وحش” خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *