پاسخ سخنگوی مقامات به احتمال اصلاح وزرا / راه خروج برجام اجتناب کرده اند بن بست اجتناب کرده اند تذکر صالحی/ انتقاد مرعشی اجتناب کرده اند اصلاح‌طلبان


آمار کرونا در ایران

بر مقدمه ادعا وزارت بهداشت، اجتناب کرده اند دیروز به همان اندازه بلافاصله ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ و بر مقدمه معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۰۰۹ فرد مبتلا جدید تحت تأثیر کووید۱۹ در ملت ایجاد و ۲۵۱ نفر اجتناب کرده اند آنها بستری شدند.

مجموع مبتلایان کووید۱۹ در ملت به ۷ میلیون و ۲۱۹ هزار و ۴۳۳ نفر رسید.

متاسفانه در کل ۲۴ ساعت قبلی، ۱۷ فرد مبتلا کووید۱۹ جان شخصی را اجتناب کرده اند بازو دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۴۱ نفر رسید.

آمار واکسیناسیون در ایران

بر مقدمه ادعا وزارت بهداشت،‌ به همان اندازه کنون ۶۴ میلیون و ۳۰۳ هزار و ۴۶۸ نفر دُز اول، ۵۷ میلیون و ۵۰۸ هزار و ۱۵۹ نفر دُز دوم و ۲۶ میلیون و ۹۷۶ هزار و ۹۸۸ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

مجموع واکسن‌های تزریق شده در ملت به ۱۴۸ میلیون و ۷۸۸ هزار و ۶۱۵ دُز رسید.

در در یک روز واحد روز قبل از این ۵۳ هزار و ۸۰۱ دُز واکسن کرونا در ملت تزریق شده است.

***

انتقاد مرعشی اجتناب کرده اند تحریم انتخابات توسط برخی اصلاح‌طلبان

حسین مرعشی، دبیرکل حزب سازندگی گفتگویی همراه خود اعتقاد داشته کدام ممکن است بخش هایی اجتناب کرده اند آن را می خوانید: «اگر در انتخابات مجلس يازدهم آقاي شكوري‌راد و دختر منصوري تاييد صلاحيت شده بودند، اتحاد در انتخابات شركت نمي‌كرد؟ چرا مي‌كرد. در همين انتخابات 1400 در شوراي شهر اگر دوستان اتحاد ملت تاييد صلاحيت شده بودند، در انتخابات شركت نمي‌كردند؟ چرا شركت كردند.

تنها موضوعي كه ممكن است محل اختلاف باشد [اينكه] هم آنها نسبي مورد توجه قرار گرفت مي‌كنند و هم ما نسبي مورد توجه قرار گرفت مي‌كنيم… تنها يك نكته مي‌ماند و افراد اينكه آن دوستان مي‌گويند كه اگر افراد آمادگي نداشته باشند در انتخابات شركت كنند، ما هم نبايد شركت كنيم.

اين را من می خواهم نمي‌فهمم كه آخر يعني چه؟ به همان اندازه انتخاباتي برگزار نشود كه ما نمي‌توانيم بفهميم افراد مي‌آيند يا نمي‌آيند. سياسيون بايد بازو روي بازو بگذارند و بگويند چون افراد آمادگي ندارند ما هم نمي‌آييم و افراد هم بگويند چون سياسيون نمي‌آيند ما هم نمي‌آييم.

اينكه داستان مرغ و تخم‌مرغ است و معلوم نيست كدامش اول {بوده است}. من می خواهم فكر مي‌كنم كه ما کبریت همراه خود واقع‌بيني بايد بدانيم حتي يك كرسي مجلس هم حیاتی است و صحنه را بتوانيم محافظت كنيم…

اجتناب کرده اند تذکر من می خواهم آقاي همتي اجتناب کرده اند آقاي روحاني به اصلاح‌طلبان نزديك‌تر بود و حتي اجتناب کرده اند آقاي روحاني هم براي اداره كشور صحیح‌تر بود. ردصلاحيت آقاي جهانگيري و آقاي پزشكيان و آقاي شريعتمداري باز اجتناب کرده اند ردصلاحيت آقاي هاشمي در 92 قابل تحمل‌تر بود.

نمي‌خواهم بگويم خوشایند بود با این حال از هر لحاظ تحمل كردن آن دستی‌تر بود. ما و افراد حامي ما در 92 تصميم گرفته بوديم اجتناب کرده اند هر روزنه‌اي استفاده كنيم وگرنه نوع اخلاقي كه بعدها اجتناب کرده اند آقاي روحاني در سياست اجتناب کرده اند ايشان شاهد بوديم كه خوب و دنج نبود و روابط عمومي ضعيفي داشت {و همه} اينها را اجتناب کرده اند در گذشته مي‌دانستيم.

من می خواهم صدها در دوره ها خصوصي آگاه‌ام و ارائه می دهیم هم مي‌گويم، ما در مجلس پنجم رقيب آقاي ناطق بوديم… در شبیه به مجلس ما هر سال اجتناب کرده اند آقاي روحاني حمايت مي‌كرديم و ايشان بالاي 200 راي مي‌آورد ولي روابط من می خواهم و ساير دوستان‌مان همراه خود آقاي ناطق به مراتب خوب و دنج‌تر اجتناب کرده اند آقاي روحاني بود. به خاطر روحيه و روابط عمومي ضعيف ايشان. اينها همه را در 92 مي‌دانستيم. ولي تصميم راهبردي گرفته بوديم كه اجتناب کرده اند يك روزنه‌اي كه فراهم شده بود، يعني جناب آقاي حسن روحاني، اجتناب کرده اند اين روزنه وارد شويم و نگذاريم جليلي رييس‌جمهور ايران شود…

در 98 هم دو، سه کار همراه خود هم همزمان {اتفاق افتاد}. اول اینکه آقای ترامپ به اینجا رسید و ضربه‌ای با کیفیت حرفه ای به جریان نوگرای دموکراسی‌خواه متعادل ایران زد. یعنی در سر و مناسب روزی کدام ممکن است ما باید اجتناب کرده اند مواهب برجام استفاده می‌کردیم هم در مقامات آقای اوباما کم‌لطفی شد؛ یعنی آن دورانی کدام ممکن است آقای اوباما بود و برجام هم بود امریکایی‌ها خیلی اجتناب کرده اند جاها کمک نکردند کدام ممکن است اقتصاد ایران به شما فرصت دهد انبساط بالا و دستاورد داشته باشد و عالی وفاداری مالی به وجود بیاید.

آقای اوباما مساله موسسه مالی‌ها را رفع نکرد و در یکپارچه هم کدام ممکن است آقای ترامپ آن خطا تاریخی را مرتکب شد و در داخل خودمان هم خیلی همدیگر را تضعیف کردیم و افراد تخلیه اجتناب کرده اند پوشش و فشارهای مالی صحنه سیاسی ملت را صحیح برای حضور خودشان ندیدند. »

***

راه خروج برجام اجتناب کرده اند بن بست اجتناب کرده اند تذکر صالحی

علی‌اکبر صالحی رییس پیشین گروه قدرت اتمی کشورمان در سخنرانی در یک واحد کنرانس در سراسر جهان موضوع “مدیریت تسلیحات و مخاطرات هسته‌­ای” اظهار داشت: «خروج مقامات زودتر آمریکا اجتناب کرده اند برجام، این هماهنگی را در آستانه فروپاشی قرار داد. اگر پاسخ مقرون به صرفه و موضع نسبتاً ایران نبود، این هماهنگی تاکنون فسخ شده بود. همراه خود این جاری، جهت یادآوری ادعا می­‌دارم کدام ممکن است ایران، در هیچ شرایطی به هیچ وجه بازو اجتناب کرده اند حقوق تصمیم گیری شده شخصی برنمی‌دارد.

مجدداً تاکید می‌کنم کدام ممکن است ملت من می خواهم به هیچ وجه انتخاب نداشته است کدام ممکن است این تخفیف اجتناب کرده اند بین برود. همراه خود این جاری، در صورت انحلال هماهنگی، چیز خوب در مورد گروه بین‌المللی بیش اجتناب کرده اند چیز خوب در مورد سراسری ایران – امری کدام ممکن است آمریکا می‌خواهد به آن است آسیب برساند – در معرض خطر بود و اگر چنین می­‌شد به طور دانش رویکرد سیاسی مقامات ایران {در این} ارتباط اصلاح می‌­کرد و شهرت سیاسی آمریکا و جایگاه بین­‌المللی آن نیز بیش اجتناب کرده اند پیش تضعیف می­‌شد.

اگر برجام بخواهد اجتناب کرده اند بن بست حال جان مفید به در ببرد، باید اعتقاد متقابل تبدیل کردن شود. اگر چنین شود، راه برای رفع سایر امتیازات قابل توجه باقی مانده به راحتی ممکن است. امیدواریم خرس این شرایط، ذهن سلیم و بصیرت مورد نیاز تحت سلطه باشد.»

***

پاسخ سخنگوی مقامات به احتمال اصلاح وزرا

به گزارش ایسنا، علی بهادری جهرمی، سخنگوی مقامات در محیط مونتاژ هیات مقامات اظهار کرد: برخی نمایندگان به صورت شخص خاص مسائلی را مطرح می‌کنند، با این حال هیچ استیضاحی در صحن مجلس شورای اسلامی {وجود ندارد}. با این حال وقتی مشاور‌ای تذکر خصوصی شخصی را خاص می‌تدریجی این شنیده ها دامن زده می‌شود کدام ممکن است تغییری در جاری انجام است با این حال مقامات و مجلس تغییری در اصل کار ندارند.

وی تاکید کرد: در واقع نظارت بر عملکردها موجود است، با این حال اصلاح اعضای کابینه شایعاتی است کدام ممکن است در دنیای آنلاین ما و رسانه‌ها موجود است.

بهادری جهرمی درادامه کسب اطلاعات در مورد اصلاح مخلوط کردن کمیسیون مالی  مقامات اظهار داشت: اصلاح در مخلوط کردن کمیسیون های مقامات عالی مساله خالص و مشترک و مستمر است و به واسطه مشغله هر دو انتخاب وزرا انجام می‌شود.

وی یکپارچه داد: سه ماه پیش هم مخلوط کردن کمیسیون های مقامات اصلاح کرده بود کدام ممکن است این هم به هدایت شخصی وزراست، از آنها به خاطر کمیت بیش از حد کار شخصی این تقاضا را دارند کدام ممکن است در کمیسیون های کمتری حضور داشته باشند.

سخنگوی مقامات افزود: اعضای هیات مقامات حق نمایندگی در همه دوره ها کمیسیون ها را دارند، با این حال دوره ها کمیسیون ها همراه خود حضور حداقل دو سوم اعضاء رسمیت می‌یابد. در همین جا هم مساله وظیفه مطرح است هم حق حضور. یعنی وقتی وزیری عضو کمیسیون باشد، وظیفه حضور دارد، با این حال اگر عضو نباشد، حق حضور در کمیسیون را دارد. و وزرا تا حد زیادی مایلند حق حضور در کمیسیون ها را داشته باشند. از برخی اعضاء جایگزین حضور در دوره ها کمیسیون ها را ندارند.

وی خاطرنشان کرد: مثلا معاون اجرایی هر دو معاون مالی تقریبا در هیچ مونتاژ کمیسیون مالی نمایندگی نکردند و مشاور اعزام کردند. معاون مالی دبیر شورای برتر مالی مقامات و دبیر شورای توافق سران قوا هم  هست {و همه} امتیازات مالی را در آنجا  بحث می‌تدریجی و شاید تولید دیگری این مساله برای او تکراری باشد و جایگزین نکند در مونتاژ کمیسیون مالی مقامات نمایندگی تدریجی. متعاقباً هدایت دادند اجتناب کرده اند مخلوط کردن کمیسیون بردن شوند به همان اندازه تکلیفی مراقبت از دوره ها کمیسیون نداشته باشند.

***

قالیباف اجتناب کرده اند مشاور سابق مجلس شکایت می‌تدریجی

به گزارش اداره کل اطلاعات و رسانه های گروهی مجلس، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مشاور پیشین مجلس شورای اسلامی در اظهار داشت‌وگویی ادعای دروغ عالی شخص خارج نشین کسب اطلاعات در مورد کسب ملک در ترکیه توسط خانوار محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی را در قالب عالی مصاحبه تکرار کرده، و همراه خود ملاحظه به اینکه ادعای مطرح شده اجتناب کرده اند اساس و مقدمه کذب است، {در این} خصوص شکایتی ترتیب شده کدام ممکن است در اسرع وقت در اختیار مراجع قضایی قرار خواهد گرفت.

مشاور سابق مجلس به ادعای شخص خاص معلوم الحال و خارج نشین استناد کرده کدام ممکن است سابقه توهین به مقدسات و تهیه کنید خوراک برای رسانه‌های معاند را دارد و این است ادعای بازیگران پیش اجتناب کرده اند این صدها تکذیب شده بود و ساختار مجدد آن مصداق صریح نشر اکاذیب است.

***

پاسخ وزیر ارتباطات به گرانی بسته‌های وب

به گزارش فارس، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات در طولانی مدت مونتاژ هیات مقامات همراه خود حضور در ترکیبی خبرنگاران کسب اطلاعات در مورد افزایش بهای وب، تصدیق شد:‌ اپراتورها اجتناب کرده اند مقامات خواستند همراه خود ملاحظه به تورمی کدام ممکن است {در این} تعدادی از سال بوده بسته‌های جدید همراه خود قیمت‌های جدید راه اندازی شد کنند کدام ممکن است ما مخالفت کردیم و گفتیم کدام ممکن است اگر این سیستم‌ای برای رشد دارید و خواستن به دارایی ها دارید، حتما باید بیایید این این سیستم را حاضر دهید به همان اندازه ما تعیین مقدار کنیم،‌ آن را تغییر به تلاش کنیم در چهارچوب الحاقیه کدام ممکن است قابل پیگری باشد و بعد می‌توانیم با اشاره به آن صحبت کنیم.

وی افزود: جایگزین هرگونه افزایش قیمت و راه اندازی شد بسته‌های جدید همراه خود قیمت‌های جدید هستیم بجز تضمین دهند استاندارد جامعه را طی عالی این سیستم‌ زمان‌بندی خاص افزایش می‌دهند.

***

تکذیب انتصاب وحیدی شناخته شده به عنوان دبیر شورای برتر ایمنی سراسری

«احمد وحیدی» وزیر ملت در اظهار داشت‌وگو همراه خود تسنیم، درخصوص برخی اطلاعات مبنی بر نبرد بین نیروهای ایرانی و طالبان در مرزهای ملت اظهار داشت: نبرد رخ نداده است. آن‌چه کدام ممکن است رخ داده بر مقدمه سوءتفاهم {بوده است}.

وی افزود: طالبان تصور می‌تدریجی برخی عوامل مرزی باید در اختیارشان باشد و خطا می‌کنند لذا مرزبانان ما آن‌جا هستند و توجیهشان کردند کدام ممکن است خطا تصور می‌کنند.

وزیر ملت خاص کرد: حضور مسلح طالبان باعث‌شده نیروهای ما هم خوب در‌ مرز حاضر شوند با این حال نبرد رخ نداده است.

وی هم‌چنین  شنیده ها انتصاب شخصی شناخته شده به عنوان دبیر شورای برتر ایمنی سراسری را تکذیب کرد.

***

خبر ادعا آخرین هماهنگی احیای برجام کذب است

جامعه خبری العربیه در خبری مدعی شد کدام ممکن است نشست وزرای امور خارجه‌ی ملت‌های عضو هماهنگی هسته‌ای در وین برگزار ممکن است و ادعا آخرین هماهنگی احیای برجام ادعا می‌شود؛ خبری کدام ممکن است انصافاً غیرواقعی است.

به گزارش تسنیم، عالی تأمین آگاه نزدیک به گروه مذاکره کننده اظهار داشت: «درگیر شدن وزرا در صورت هماهنگی به وین، اجتناب کرده اند تعدادی از ماه پیش مطرح بوده، ولی تاکنون زمان آن مبهم است و به همان اندازه روزی کدام ممکن است آمریکا ردیابی ها صورتی ایران را نپذیرد، چنین اتفاقی نمی‌افتد.»

به تذکر می‌رسد افزایش فشار ملت‌های اتحادیه اروپا به آمریکا برای پذیرش شروط ایران و انجام تعهدات برجامی‌اش، باعث شده به همان اندازه رسانه‌ی سعودی برای کاهش این فشار وارد عملیات روانی شود.

***

  شفافیت داوطلبانه؛ اقدامی خوش بینانه با این حال ناامیدکننده

فرهیختگان نوشت: «بعد اجتناب کرده اند تحویل داد بیش اجتناب کرده اند دوسال اجتناب کرده اند تحریک کردن به کار مجلس تجزیه و تحلیل تاریخچه پرداختن به ساختار شفافیت آرا به‌عنوان مهم‌ترین وعده قشر عظیمی اجتناب کرده اند نمایندگان هیچ‌روزنه امیدی برای نتیجه گیری این وعده دیده نمی‌شود. ادعا وصول نشدن ساختار اصلاح‌شده شفافیت آرای نمایندگان و همزمان تصویب طرحی عمومی همراه خود محافظت شفافیت در بهارستان اتفاقاتی است کدام ممکن است اندک امید باقی‌مانده برای نتیجه گیری وعده شفافیت آرا را کم‌رنگ می‌تدریجی، به دلیل عدم نتیجه گیری این وعده برخی نمایندگان به‌صورت خودجوش انتخاب به اجرای داوطلبانه شفافیت آرا نمایندگان گرفته به همان اندازه علی‌رغم رای نیاوردن این ساختار در مجلس به‌زعم شخصی به وعده‌ای کدام ممکن است داده‌اند، حرکت کنند.

در همین اتصال شنبه ‌هفته‌جاری مالک شریعتی در صفحه خصوصی شخصی در توئیتر خبر اجتناب کرده اند اجرای داوطلبانه شفافیت آرا داد و نوشت: «همراه خود پیگیری نامه ۱۶۲ نفره اجتناب کرده اند رئیس مجلس و مساعدت ایشان، تاکنون حدود ۳۰نماینده آرای مستند شخصی را اجتناب کرده اند IT مجلس اکتسابی کرده‌ایم و این است آمار به‌تدریج درحال {افزایش است}. به همت دکتر بحرینی، سامانه «پارلمان دیجیتال» برای تخلیه نهایی آرا کنار هم قرار دادن شده است.»

شفافیت داوطلبانه آرا درخواستی است کدام ممکن است بهمن سال‌جاری جمعی اجتناب کرده اند نمایندگان مجلس طی نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس آن را مطرح کرده بودند.  ادعا داوطلبانه آرا در واقع اقدام جدیدی نبوده و پیش اجتناب کرده اند این برخی نمایندگان همراه خود تحمیل سامانه‌هایی خصوصی آرا شخصی را به افراد ادعا می‌کرده‌اند با این حال آن‌طور کدام ممکن است مالک شریعتی در صفحه توئیتر شخصی نوشته حدس و گمان به نمایندگان در اقدامی هماهنگ -کدام ممکن است اجتناب کرده اند هفته آتی تحریک کردن می‌شود- شفافیت داوطلبانه را ورودی ببرند. اقدام توافق کدام ممکن است مطابق آگاه این مشاور شهر تهران احتمالا استفاده اجتناب کرده اند بستر «پارلمان دیجیتال» است…

شهریور سال 98 و بعد اجتناب کرده اند رد ساختار شفافیت آرا در مجلس وعده شفافیت آرا به یکی اجتناب کرده اند مهم‌ترین اهرم‌های تبلیغاتی متنوع اجتناب کرده اند کاندیداهای انتخابات مجلس تغییر شد. این وعده اگرچه به‌مرور شفافیت را در بین افراد به مطالبه‌ای اجتناب کرده اند همه نهادها تغییر کرد با این حال مجلس را در کانون این مطالبات قرار داد.

جاری همراه خود تحویل داد دوسال اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن به کار مجلس این وعده کدام ممکن است قرار بود بار آن را بهارستان به‌دوش بکشد روی پایین مانده و موجی اجتناب کرده اند نامیدی افراد را نسبت به کارآمدی خانه ملت به‌وجود معرفی شده است است. در چنین شرایطی اگرچه شفافیت داوطلبانه آرا در نتیجه تحمیل امیدواری در بین افراد می‌شود با این حال همراه خود ارزیابی این اقدام نسبت به اقداماتی نظیر تصویب ساختار غیرکارشناسی شفافیت قوای سه‌گانه و همزمان عدم ادعا وصول ساختار اصلاح‌شده شفافیت آرا نمایندگان این تلقی به‌وجود می‌آید کدام ممکن است مجلس همراه خود نادیده تکل مساله شفافیت آرا مسیر خلف وعده و دامن زدن به ناامیدی اجتماعی را درپیش گرفته است.»

***