پاسخ مایک پنس به احتمال نامزدی در انتخابات 2024


به گزارش خبرگزاری فارس، معاون سابق رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه در مراسمی کدام ممکن است در ترکیبی دانشجویان دانستن درباره گمانه زنی ها دانستن درباره احتمال نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2024 برگزار شد، اظهار داشت کدام ممکن است به آنها اطلاع خواهد داد.

به گزارش نیویورک پست، مایک پنس، معاون رئیس جمهور سابق در سخنرانی دانشکده ویرجینیا هنگامی کدام ممکن است دانشجویان اجتناب کرده اند وی با توجه به نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 پرس و جو کردند، اظهار داشت: “ممکن است خواهید کرد را در جریان خواهم گذاشت.”

معاون سابق رئیس جمهور پیش اجتناب کرده اند این اجتناب کرده اند احتمال حضور در انتخابات خبر داده بود و به فاکس نیوز مشاوره بود کدام ممکن است این احتمال را رد نمی شود.

پنس قابل دستیابی است در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، کشتی سختی همراه خود دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا داشته باشد. ترامپ ادامه دارد رسماً ادعا نکرده است کدام ممکن است نامزد می تواند و انتخاب بسته شدن را پس اجتناب کرده اند انتخابات میان فاصله ای نوامبر خواهد گرفت.

پنس در جریان سخنرانی شخصی اجتناب کرده اند پوشش خارجی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به طور قابل توجهی در پاسخ به حمله روسیه به اوکراین انتقاد کرد.

پنس علاوه بر این مدعی شد کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند خروج فاجعه بار آمریکا اجتناب کرده اند افغانستان در سال قبلی، دشمنان آمریکا معادل کره شمالی و چین محکم تر شدند.

وی اظهار داشت: کره شمالی پس اجتناب کرده اند سال ها سکوت یک بار دیگر در جاری شلیک موشک است. به نظر می رسد مانند است چین {هر روز} همراه خود شبح فزاینده ای در تنگه تایوان حرکت می تنبل. ایران شبح می تنبل کدام ممکن است این سیستم هسته ای شخصی را اجتناب کرده اند بالا خواهد گرفت.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا اخیراً در یک واحد گردهمایی در کارولینای شمالی ادعا کرد کدام ممکن است قابل دستیابی است در در اطراف بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نمایندگی تنبل.

ترامپ اظهار داشت: «واقعیت اینجا است کدام ممکن است ممکن است {دو بار} کاندید شدم و {دو بار} پیروز شدم. دفعه دوم بیشتر اجتناب کرده اند دفعه اول حرکت کردم و حالا احتمالاً باید یک بار دیگر این کار را انجام دهیم.»

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر