پتاسیم. ویتامین C و ویتامین D در رژیم غذایی روزانه شما مورد نیاز هستند

این فرمول جدید از زندگی مایع یک مکمل با طعم انگور است که به طور ویژه برای تامین تمام نیازهای بدن طراحی شده است. این محصول ترکیبی ملایم از شناخته‌شده‌ترین ویتامین‌ها، مواد معدنی، آنتی‌اکسیدان‌ها و الکترولیت‌ها را نشان می‌دهد که دوز آن به‌گونه‌ای عالی است که تنها یک یا دو اونس در روز تمام مواد مغذی لازم را به بدن می‌رساند.

ویتامین ها مواد مغذی هستند که برای عملکرد صحیح بدن ضروری هستند. انگور زندگی مایع حاوی طیف وسیعی از ویتامین‌هایی است که در فرآیندهای شیمیایی و بیولوژیکی موجود در بدن ضروری هستند. یک وعده از این محصول حاوی 800 میلی گرم است ویتامین سی، یک عنصر مهم در مورد رگ های خونی، استخوان ها و ماهیچه های سالم است. این ویتامین نقش مهمی در جذب آهن دارد. ویتامین دی برای جذب کلسیم در بدن حیاتی است و تنها ماده مغذی است که می تواند این ماده معدنی را در استخوان ها ثابت کند. فقط 3IU از ویتامین E هر روز می تواند از بدن در برابر اثرات خطرناک رادیکال های آزاد محافظت کند. ویتامین E یک آنتی اکسیدان قوی است که در ترمیم DNA نیز ضروری است.

مواد معدنی عناصری هستند که متعلق به زمین هستند و توسط موجودات زنده قابل تولید نیستند. به همین دلیل است که آنها باید به بدن مکمل شوند تا تعادل تغذیه ای سالم حفظ شود. فواید مواد معدنی عبارتند از: تشکیل استخوان و دندان، حفظ مایعات و بافت های بدن، حفظ سلامت سیستم عصبی و ایمنی بدن و غیره.

کلسیم احتمالا شناخته شده ترین کانی موجود است. فواید آن توسط همه شناخته شده و قدردانی شده و به رسمیت شناخته شده است، به همین دلیل است که تقریباً در ترکیب همه مکمل ها، چه مایع و چه جامد، با آن مواجه می شود. کلسیم عنصر اصلی است که در استخوان ها و دندان ها یافت می شود. عملاً تمام سیستم اسکلت را حفظ می کند. اما خواص آن تنها به این محدود نمی شود. کلسیم از لخته شدن خون و عملکرد صحیح کلیه ها و قلب حمایت می کند، ناگفته نماند که حضور آن در فرآیندهای متابولیکی که انرژی تولید می کنند بسیار مهم است.

کروم نقش مهمی در تنظیم سطح کلسترول و قند خون دارد. با کنترل نوسانات قند خون، به فرآیندهای کاهش وزن نیز کمک می کند و به بدن کمک می کند تا توانایی چربی سوزی خود را تسریع بخشد.

همراه با کلسیم، منیزیم یک ماده معدنی بسیار مهم است که به حفظ فشار خون طبیعی کمک می کند. این می تواند با کمک به جلوگیری از لخته شدن غیر طبیعی خون در قلب، احتمال حمله قلبی یا سکته مغزی را کاهش دهد. منیزیم همچنین به حفظ عملکرد صحیح ماهیچه ها کمک می کند، زیرا آنها را آرام نگه می دارد.

پتاسیم یک الکترولیت است که به تنظیم فشار خون کمک می کند و به شدت به افرادی که فشار خون بالا دارند توصیه می شود. انگور زندگی مایع 250 میلی گرم پتاسیم در هر وعده برای کمک به جلوگیری از یبوست، ضعیف شدن عضلات یا بیماری های کلیوی مختلف ارائه می دهد. پتاسیم برای گردش مایع بدن ضروری است، زیرا اندام ها را مرطوب نگه می دارد.

یک وعده از انگور زندگی مایع ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها و الکترولیت های مورد نیاز بدن را تامین می کند. این محصول مکمل خوبی برای یک رژیم غذایی سالم و انتخاب خوبی برای سهم تغذیه ای کاملا متعادل است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر