پخش زنده اتلتیکو مادرید و بایر لورکوزن در 4 نوامبر 1401


اتلتیکو مادرید و بایر لورکوزن را در 4 نوامبر 1401 با ما در انصاف اسپورت به صورت زنده تماشا کنید. دو تیم امشب در چارچوب هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت.

اتلتیکو مادرید برای زنده نگه داشتن امیدهای صعودش، امشب از ساعت 22:30 به وقت ایران در ورزشگاه واندام متروپولیتانو میزبان بایرلورکوزن است که در بازی رفت شکست خورد! برای تماشای پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید و بایر لورکوزن در تاریخ 4 نوامبر 1401 در شروع بازی از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و بایر لورکوزن در 4 نوامبر 1401

پخش زنده اتلتیکو مادرید و بایر لورکوزن در 4 نوامبر 1401

نه اتلتیکو و نه لورکوزن فصل خوبی را پشت سر نمی گذارند. میزبان بازی امروز هم مثل همیشه مدعی در لالیگا نیست و فقط برای کسب سهمیه می جنگد در حالی که در لیگ قهرمانان اروپا از 4 بازی فقط 4 امتیاز کسب کرده اند که حاصل پیروزی پورتو و تساوی با بروژ است! البته اتلتیکو همچنان شانس صعود دارد و با 6 امتیازی پورتو که قرار است امشب به مصاف سرگروه گروه برود، برسد! اتلتیکو شکست ناپذیر است: 2 تساوی و 3 برد در 5 بازی اخیر خود.

لورکوزن که در گروهی که در 5 بازی اخیر فقط 1 برد و 1 تساوی داشته 3 امتیاز گرفته است، هیچ کاری به آلونسو نکرده و نتایج سینوسی نشان می دهد. آنها همچنین در هر بازی در لیگ قهرمانان شکست خوردند و فقط اتلتیکو را در آلمان شکست دادند.

در 9 تقابل دو تیم در سال های اخیر، اتلتیکو 3 بار و لورکوزن 3 بار پیروز شده اند. 3 بازی با تساوی به پایان رسید. برای تماشای پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید و بایر لورکوزن در تاریخ 4 نوامبر 1401 در شروع بازی از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام