پدر ویرجینیا تحقیر را در قلب سیستم تحقیر شده برای محافظت از دخترش نشان می دهد: الهی


تغذیه اشراف پیشرو جامعه خوابگاه های غنی در شهرستان لودون ، واشنگتن دی سی ، ویرجینیا بسیار مشکل است.

او هنگامی که اسکات اسمیت لوله کش توسط پلیس تصادف کرد و در جلسه هیئت مدیره مدرسه در 22 ژوئن هنگامی که سعی کرد وضعیت دختر 15 ساله خود را که به گفته خودش در حمام مدرسه مورد تجاوز قرار گرفته بود ، برجسته کند ، خندید و خوشحال شد. توسط یک پسر دامن دار هیچ کس نسبت به دخترش ابراز نگرانی نکرد.

سرپرست اسکات زیگلر نیز هیچ گونه همدردی نداشت و در این جلسه ادعای تکان دهنده ای مبنی بر عدم حمله به توالت مدرسه در هیچ منطقه ای در شهرستان لودون مطرح کرد و نگرانی والدین را در مورد خطرات حمام تراجنسیتی ها رد کرد. سپس در اتاق بیدار شد تا به والدین ناتوان که در واقع مسئول این کار بودند ، نشان دهد.

“در سال 2016 ، مجله تایم آن را شاه ماهی قرمز نامید. به به ما امشب بارها این را از سخنگویان عمومی خود شنیده ایم اما شکارچی یک دانشجوی تراجنسیتی یا یک شخص نیست. ”

این را به خانواده اسمیت بگویید.

فعال رنگین کمان که ظاهراً معیشت اسمیت را در آن جلسه به خطر انداخته بود به او گفت که دخترش سه هفته قبل مورد تجاوز قرار نگرفته است.

صدایش را بلند کرد و او را “سگ” صدا کرد.

او به دلیل واکنش ملایم خود به این تحریکات دستگیر شد. ویدئویی از تحقیر او ، تی شرتش پاره شد ، لباسش در معرض دید قرار گرفت ، شلوارش پایین کشیده شد و در سراسر جهان پخش شد.

هیچکس به فکر خانواده از هم پاشیده اش نبود.

گفته می شود که Butros Biberaj ، وکیل چپ با بودجه Soros ، پیشنهاد اعزام اسمیت به زندان را به دلیل رفتارهای مخرب خود کنار گذاشته است.

اسکات اسمیت پس از درگیری در جلسه هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون که شامل بحث در مورد نظریه انتقادی نژاد و دانش آموزان تراجنسیتی در آشبورن ، ویرجینیا ، در 22 ژوئن 2021 بود ، بازداشت شد.
بوتا بیبراج ، وکیل مشترک المنافع در شهرستان لودون ، سعی کرد اسکات اسمیت را از صحبت علیه حمام های تراجنسیتی به اتهام تجاوز دخترش باز دارد.
ریتز / ایولین هاوکشتاین

او با قرار دادن جنایتکاران در زندان مخالف است اما همه اینها مربوط به تعطیلی یک پدر غیر سیاسی است که به دنبال پاسخگویی از مدرسه ای است که نتوانسته از دخترش محافظت کند.

پیشرفت مترقی او را به یک شبح و غیرانسانی تبدیل کرد. او او را در شبکه های اجتماعی شرمنده کرد و از موفقیت خود در ممنوعیت حضور او در جلسه بعدی هیئت مدیره مدرسه ، که در آن سیاست خود مبنی بر تراجنسی بودن حمام های مدرسه Loden County تصویب کرد ، یاد کرد.

چه کسی اهمیت می دهد که دختران مانند دختر اسمیت امنیت کمتری در این راه دارند؟

اگر خبرنگار مبتکرانه دیلی وایر که در پی بردن طرف داستان اسمیت تلاش می کرد ، تلاش می کرد موفق شود Subterfuge – و این یک داستان وحشتناک است.

متجاوز ادعایی دخترش بی سر و صدا به مدرسه دیگری فرستاده شد و دوباره مورد ضرب و شتم قرار گرفت. این یک شکست در سیستم مدارس شهرستان لودون است ، که بدیهی است شکایت اسمیت را جدی نگرفته است.

الیزابت لنکستر ، وکیل اسمیت ، به دیلی وایر گفت: “اگر کسی به مدت سی ثانیه به اسکات بنشیند و گوش دهد ، ناراحت و ناراحت خواهد شد.”

اما کسی گوش نداد. در عوض ، اسمیت 48 ساله به عنوان پوستر فیلم “تروریسم داخلی” جدید تبدیل شد.

انجمن ملی هیئت مدیره مدارس ، گروهی از فعالان جناح چپ ، نامه ای به رئیس جمهور بایدن نوشتند ، بدون استناد به نام اسمیت ، به نام اسمیت اشاره کردند و از دولت خواستند از قانون میهنی برای سرکوب والدینی که فرزندان خود را می فرستند استفاده کند. آموزش در مدارس بایدن فکر نمی کرد هدف قرار دادن والدین ناراضی از قانونی که برای بمب گذاران انتحاری خارجی طراحی شده است در راس کار باشد.

اسکات اسمیت پس از درگیری در جلسه هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون که شامل بحث در مورد نظریه انتقادی نژاد و دانش آموزان تراجنسیتی در آشبورن ، ویرجینیا ، در 22 ژوئن 2021 بود ، بازداشت شد.
شهرستان لودون به خود زحمت نداد تا به هشدار اسکات اسمیت گوش دهد زیرا متجاوز دختر او به مدرسه دیگری فرستاده شد.
ریتز / ایولین هاوکشتاین

پنج روز بعد ، در 4 اکتبر ، دادستان کل مطیع ماریک گارلند یادداشت بدنام خود را منتشر کرد ، که FBI برای والدینی مانند اسمیت اعمال می کند.

باز هم ، ایده ای برای اسمیت یا دخترش نیست.

در بیانیه ای که روز چهارشنبه توسط مدارس دولتی شهرستان لودون منتشر شد ، هیچ سخنی برای همدردی وجود نداشت. وی با استناد به نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و احترام به مسائل پلیس ، از خود و اعضای هیئت مدیره مدرسه به دلیل سکوت در برابر شکست اسمیت و اطلاعات نادرست ارائه شده به والدین عذرخواهی کرد.

آلیشیا براند ، دوست اسمیت و پدر و مادر لودون کانتی می گوید: “آنچه برای دختر اسکات اسمیت و دومین قربانی اتفاق افتاد ممکن است برای همه فرزندان ما اتفاق بیفتد.” “این یک مسئله تراجنسیتی نیست. این مسئله ای خطرناک برای کودکان است.

“ما سیاست و ایدئولوژی و دستور کار را در مدرسه نمی خواهیم. به به ما نمی خواهیم مطالب واضح جنسی در مدارس وجود داشته باشد [or] تعمیم پدوفیلی ”

او می گوید سروصدای جلسه 22 ژوئن به این دلیل بود که هیئت مدیره مدرسه پیشرو یک روز قبل محل سخنرانی عمومی را باز کرد و “عرشه را روی هم چید” تا فعالان حمام طرفدار تراجنسیتی بتوانند صفحه را پر کنند.

والدین و معترضان در بیرون از جلسه هیئت مدیره مدرسه دولتی شهرستان لودون در 12 اکتبر 2021 در آشبورن ، ویرجینیا امضا می کنند.
توسط خبرگزاری فرانسه گتی ایماژ

یکی از فعالان یکی پس از دیگری به نفع سیاست مردمی صحبت می کرد و اکثریت والدین حاضر در اتاق را متعصب می دانست. یکی گفت: “نفرت … به نظر می رسد که پیروان عیسی در این اتاق رها شده اند.”

وقتی والدین حاضر در اتاق مخالفت کردند ، هیئت مدیره تهدید کرد که جلسه را تعطیل می کند و به آنها دستور می دهد از دستهای جاز استفاده کنند – از حرکات خاموش به جای فریاد ، فریاد یا کف زدن. سپس سخنران ضد عیسی دوباره برنامه ریزی شد تا صحبت نفرت را تکرار کند.

هنگامی که سناتور سابق دیک بلک بالاخره فرصت صحبت کردن را پیدا کرد ، گفت که “پوچ است … معلمان پسرها را دختر و پسر می نامند” و ابراز تاسف کرد که مدرسه شهرستان لودون “رنگ پوست کودکان را به آنها می گوید.” دیگران. “جمعیت به جای استفاده از دستهای جاز ، او را تشویق کردند. بنابراین هیئت مدیره جلسه را تعطیل کرد که باعث هیاهو شد.

پدری که در این رویای کافکسکی به دام افتاده بود سعی می کرد از دخترش محافظت کند. خیلی بد. این یک بدنامی ناخوشایند برای برنامه حقوق صاحبان سهام تحریف شده است ، بنابراین باید مانند یک اشکال خرد شود.

سلول ها در جهنم گیر کرده اند

سرانجام ، یک قاضی ، رویس لمبرت ، اعتراف کرد که نقض حقوق مدنی در زندانی در واشنگتن دی سی رخ می دهد ، جایی که زندانیان هنوز بدون محاکمه در 6 ژانویه در زندان هستند. او دستور تحقیقات را صادر کرده و به زندانبان و معاون اداره اصلاحات توهین کرده است.

منطقه کلمبیا رایس بود.  قاضی ارشد لامبرت
قاضی ارشد رایس بود. لامبرت سرپرست زندان و مدیر اداره اصلاحات DC را به دلیل سوء استفاده از آشوبگران پایتخت مسئول می داند.
دادگاه منطقه ای ایالات متحده کلمبیا

جو مک براید ، وکیل دادگستری در حال مبارزه با مشتریانی است که می گویند ماه ها با سلول انفرادی و ضرب و شتم روبرو بوده اند و از دسترسی به وکلای خود محروم شده اند ، از عبادت روز یکشنبه محروم شده و انجیل آنها به طور منظم ضبط شده است.

اما او می گوید یکی از نشریاتی که هرگز تکذیب نمی شود ، تماس نهایی ، روزنامه رسمی ملت اسلام است ، “که به همه کسانی که می شنوند سفیدها در چیزهای دیگر گنجانده شده اند می آموزد.” شرور از نظر انسانی و داخلی. ”

مک براید به نسخه 17 اوت 2021 اشاره می کند ، در مقاله ای با عنوان “جدایی یا مرگ” استدلال می شود که سفیدپوستان به دلیل “فقدان رنگ” شیطان هستند و غیر سفیدپوستان “نفرین شده” و “آنها را تشویق به گفتن چیزهای بد” می کنند. زیرا آنها (سفیدپوستان) کارهای زشتی انجام داده اند. ”

مقاله دیگری با عنوان “آمریکا عاقبت خود را مهر می زند” ایالات متحده را “فاحشه بابل” توصیف می کند و می گوید که سیاهان باید “خانه های خود را با تصاویر سفیدپوستان تمیز کنند” زیرا آنها شرور هستند.

مک براید به درستی س questionsال می کند که چرا تبلیغ چنین نفرت نژادپرستانه در زندانهایی که کتاب مقدس وجود ندارد پذیرفته شده است.

“تصور کنید که ماه ها مرخصی دارید و این چیزی است که باید بخوانید. شما به رنگ پوست خود نگاه می کنید و شروع به نفرت از خود می کنید. نگهبانانی که آخرین تماس را تماشا می کنند ، به شما خیره می شوند و به دنبال فرصت هایی هستند که شما را در تسلیم شکست دهند. ”

سر باید بچرخد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *