پزشک ایرانی بهترین اورولوژیست جهان شد


به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس ، ناصر سیم فروش، استاد و مدرس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، جایزه شغلی ممتاز SIU را به عنوان بهترین اورولوژیست انجمن جهانی دریافت کرد.

بر اساس این گزارش دکتر ناصر سیم فروش استاد دانشگاه علوم پزشکی. شهید بهشتی این جایزه را با حضور بیش از پنج هزار متخصص اورولوژیست برجسته جهان در کنگره جهانی اورولوژی در کانادا دریافت خواهد کرد.

جایزه شغلی برجسته یکی از جوایز مهم SIU است و از شهرت علمی و بین المللی بسیار بالایی برخوردار است.

این جایزه به افرادی اعطا می شود که در طول فعالیت حرفه ای خود به نتایج مهم و قابل توجهی در زمینه اورولوژی دست یافته اند، دریافت این جایزه یک موفقیت یا موفقیت یکباره نیست، بلکه یک دستاورد مادام العمر برای یک متخصص اورولوژی است.

انتخاب پروفسور گرانقدر جناب آقای دکتر سیم فروش به عنوان دریافت کننده جایزه شغلی برجسته انجمن جهانی اورولوژی افتخار بزرگ ملی و جهانی برای جامعه علمی و اورولوژی است.

این دستاورد ارزشمند نقطه عطفی در اورولوژی و طب ایرانی محسوب می شود. همچنین این اولین بار است که این جایزه به یک کشور غیر غربی اهدا می شود.

این جایزه تأثیر مهم رشته اورولوژی را در مقیاس جهانی و نه فقط در سطح ملی یا منطقه ای نشان می دهد. با نگاهی به اسامی بزرگانی که در سال های گذشته این جوایز را دریافت کرده اند، اهمیت او بیشتر نمایان می شود.