پس از اهداء بزرگ ، رژه هالووین دهکده 2021 یک حرکت است


پس از برخی عدم قطعیت ها ، رژه هالووین روستای محبوب امسال قطعاً باز می گردد ، تا حدی به لطف طرفدار اختصاصی رژه که کمک های زیادی به سازمان دهندگان برای حضور در این رویداد اهدا کرد.

هدف این رژه 150 هزار دلار بود و طبق صفحه جمع آوری کمک های مالی آنها ، 181 اهداکننده کمی بیش از 10 هزار دلار دریافت کردند. جیسون فلدمن و همسرش میسی تفاوت آشکاری را ایجاد کردند.

فیلدمن در امور مالی ، می گوید: “وقتی خبر شنیدم که رژه سالانه هالووین دهکده به دلیل کمبود بودجه لغو می شود ، من را ویران کرد. فوراً از من خواسته شد که رژه را نجات دهم و برای شهر ما تغییر ایجاد کند.” بیانیه گفت “راستش ، من به عنوان یک بومی شهر یورک ، این رژه را بسیار دوست دارم. من واقعاً فکر نمی کنم انتخابی داشته باشم. من می دانم که به معنای واقعی کلمه هیچ فشنگی در بازوی مورد نظر اکثر مردم وجود ندارد.” بله ، اما من این را پیشنهاد می کنم این بهترین دارو است. شهر ما. “

این رژه ، که در امتداد خیابان ششم در امتداد خیابان بهار سوهو تا خیابان شانزدهم چلسی حرکت می کند ، در سال 2020 به دلیل همه گیری لغو شد. امسال ، سازمان دهندگان یک سیاست ناجوانمردانه دارند – “ما همه را تشویق می کنیم که از ماسک استفاده کنند! این باید آسان باشد زیرا هالووین است! با آن خلاق باشید – هم تماشاگران و هم شرکت کنندگان! ما قبل از شرکت کنندگان در رژه در منطقه قرار داریم. ماسک خود را بپوشید. رژه شروع می شود. هنگامی که شرکت کنندگان وارد مسیر رژه در شمال خیابان بهار می شوند ، ماسک تشویق می شود ، اما لازم نیست. “

بیشتر بخوانید: رژه هالووین در دهکده نیویورک در یک انبار در خارج از ایالت آغاز می شود

امسال ، سازمان دهندگان از کودکان می خواهند تا از مارس (مهلت 13 اکتبر) تصاویر مربوط به عروسک بزرگ عروسی را ارسال کنند. و مارشال بزرگ رندی رنگین کمان است ، که ادای احترام خود را برای اندرو سی کومو که در آن خود را “همجنسگرا” نامید ، نمی خواند.

هالووین امسال یکشنبه است ، بنابراین ترس های روز یکشنبه واقعی تر از همیشه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *