پس از توافق محرمانه شومر / مانچین ، کلاس هزینه ها را تعیین می کند


افشای یک توافق محرمانه که هفته گذشته بین چاک شومر ، رهبر اکثریت سنا و سناتور جو مانچین انجام شد و بر سر قرارداد هزینه های اجتماعی رئیس جمهور بایدن با 1.5 تریلیون پوند پیشتاز بود ، باعث جنجال بین دموکرات ها شد.

بر اساس گزارش ها ، شومر و منچین (DW.Va.) در ژوئیه به توافق رسیدند که 1.5 تریلیون سقف تعیین کنند و مذاکرات را قبل از 1 اکتبر 2021 آغاز کنند.

اخبار مربوط به این معامله هفته گذشته در میان شکاف بین مترقیان و متمرکزین فاش شد و تهدیدی را برای برنامه بایدن به خطر انداخت و دوبار نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان را در زمینه یک بسته زیربنایی 1.2 تریلیون میلیارد دلاری رهبری کرد.

او برای اجرای قانون مهلت هالووین تعیین کرد.

پیشروان مجلس نمایندگان از سنا خواستند تا قبل از تصویب لایحه دوجانبه ، به توافق 3.5 تریلیون رای دهد.

سنا ماه گذشته بسته زیرساختی دوجانبه را با 69-30 رأی تصویب کرد.

پرامیلا جیپال (D-Wash) ، رئیس گروه پیشرو کنگره ، تصریح کرد که سطح بودجه کار نخواهد کرد.

چاک شومر رهبر اکثریت سنا
چاک شومر ، رهبر اکثریت سنا بر تصویب هر دو بسته زیربنایی دو میلیارد و 200 میلیون دلاری تا ماه آینده و لایحه هزینه های اجتماعی رئیس جمهور جو بایدن متمرکز است.
راد لمکه / CNP / SplashNews.com

وی درباره رقم 1.5 تریلیون پوندی “وضعیت اتحادیه” CNN گفت: “این اتفاق نمی افتد.” “برای دستیابی به اولویت های ما بسیار کوچک است. این مبلغ بین 1.5 تا 3.5 دلار خواهد بود ، و من فکر می کنم کاخ سفید در حال حاضر در حال کار بر روی آن است زیرا به یاد داشته باشید که چه چیزی باید بدهیم.” ما مراقبت از کودکان ، مرخصی با حقوق و تغییرات آب و هوایی ، مسکن. »

الکساندریا اوکاسیو کارتس ، نماینده مجلس اذعان کرد که دموکرات های مجلس نمایندگان در مجلس سنا از افراد طبقه متوسط ​​مانند سینمای مانچین آریزونا و کریستن استفاده کرده اند ، اما گفت که این برنامه می تواند مورد بحث قرار گیرد.

“بنابراین فکر می کنم مشکل اینجاست. یعنی وقتی در مورد شماره های بالا صحبت می کنیم ، موارد زیادی در آن بحث پنهان است. او به این دلیل که این گفتگو نباید در مورد اعداد و ارقام باشد ، بلکه در مورد برنامه های مهمی است که آنها مایل به کنار گذاشتن هستند. “

“اما این گفتگویی است که ما باید انجام دهیم ، زیرا مساله این است که ریاضیات واشنگتن به طرز چشمگیری خنده دار است و شما می توانید از 3 تریلیون تا 2 تریلیون دلار درآمد داشته باشید ، می توانید اسکناس 3 3 تریلیون دلاری کمتر تهیه کنید. به مردم کمک می کند و غیره. چرا ما واقعاً باید در مورد ماده آن صحبت کنیم. ”

وی گفت که برنامه “پیشرفت بهتر” بایدن و “Pre-K” ، Universal Pre-K ، کالج های جامعه رایگان جامعه ، Medicare و Medicaid برای گسترش و کاهش انتشار کربن مبارزه می کنند.

برای دستیابی به اهداف خود ، AOC پیشنهاد کوتاه کردن برنامه های بودجه را داد تا پذیرفته نشوند.

وی گفت: “من فکر می کنم یکی از ایده هایی است که ما می توانیم به طور کامل از آن حمایت مالی کنیم ، اما شاید به جای انجام آن به مدت 10 سال ، شما به طور کامل آن را به مدت 5 سال تأمین کنید.”

سدریک ریچموند ، مشاور کاخ سفید ، اظهارات بایدن را پس از صحبت با دموکرات ها در کنگره در هیل کاپ جمعه گذشته تکرار کرد و گفت که مهم نیست شش دقیقه ، شش روز یا شش هفته باشد.

نیویورک درو.  اسکندریه اوکاسیو کارتز
الکساندریا اوکاسیو-کارتز ، نماینده پیشنهاد کرد که هزینه هزینه های اجتماعی رئیس جمهور جو بایدن تا زمانی که برنامه های “بازسازی بهتر” را تامین کند ، کاهش می یابد.
عکس AP / پاتریک سمانسکی

“ما مهلت نداریم. این فقط در مورد ارائه و اطمینان از این است که ما هر دو صورتحساب را به مردم آمریکا تحویل می دهیم زیرا نیازهای آنها را برآورده می کند. بنابراین ، ما از یک جدول زمانی مصنوعی استفاده نمی کنیم و نگران روند نیستیم. ریچموند روز یکشنبه به فاکس نیوز گفت: “ما نگران تحویل هستیم.”

وی همچنین گفت که رئیس جمهور امیدوار است هر دو صورتحساب تصویب شود.

رئیس جمهور هر دو صورتحساب را می خواهد و امیدوار است آنها را دریافت کند. نانسی پلوسی ، سخنگو ، گفته است که هر دو این لایحه را تصویب می کنند و ما معتقدیم که چون می دانیم که هر دو صورتحساب بسیار محبوب هستند و هر دو در حال حاضر نیازهای مردم را برآورده می کنند. “

ریچموند گفت: “و بنابراین ما به کار روی هر دو ادامه می دهیم ، سر خود را پایین نگه دارید و مطمئن شوید که تحویل می دهیم.”

شان برنی سندرز (I-Vt.) از مجری برنامه Chuck Todd در Meet the Press از NBC س Wasال کرد که آیا او فکر می کند هفته گذشته وقت تلف شده است زیرا مذاکرات به هم خورد. شماره بالا را می دانست.

“خوب ، نه ، این درست نیست. منظورم این است که ماه ها بحث های جدی زیادی در جریان بوده است. و ناامیدی این است که این مدت طولانی به طول انجامیده است. من به لایحه اساسی رای دادم. من فکر می کنم این مهم است که ما جاده ها و پل ها و سیستم های آب خود را بازسازی کنیم. “

اما ضروری است که ما یک لایحه آشتی قوی و جامع داشته باشیم که در نهایت نیازهای خانواده های کارگر را برآورده کند. بنابراین ، می دانید ، کار ما در حال حاضر این است که مردم آمریکا را برای ادامه گفتگو دور هم جمع کنیم. و من فکر می کنم در پایان روز ، ما هر دو قانون را تصویب می کنیم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *