پلنگ ها با شو پسران می جنگند تا نشان دهند معامله واقعی کدام تیم است


مسابقه پلنگ ها در روز یکشنبه در کاکلوی در آرلینگتون ، تگزاس ، یک بازی “نشان دادن من” برای هر دو تیم است.

آیا Panthers مدعی واقعی است یا رکورد 3-0 آنها محصول ترکیب نسبتاً ساده آنها است؟ آیا سام دارنولد ، مهاجم وسط واقعاً بازیکن متفاوتی در تغییر چشم انداز خود است یا بیشتر در استعدادهای اطراف خود پیشرفت کرده است؟

برای کابوی ها (2-1) ، آیا عقاب ها روز دوشنبه یک مسابقه خانگی داشتند تا مشخص شود چه کسی هستند؟ آیا Cowboys یک کرم برش در NFC East است؟

این بازی حداقل برای هر دو تیم پاسخ می دهد.

دارنولد ، پس از سه سال ناامیدکننده با جتز ، در این فصل افشاگری کرد و 68 درصد پاس های 888 یاردی خود را با سه تاچ تاون و یک رهگیری تکمیل کرد. او همچنین برای سه TD عجله داشت و NFL را رهبری می کرد. این بیش از هر سه فصل حضورش در جت ها و کابوی ها پس از ازکیل الیوت و تایتان ها بود.

تخلف دارنولد و پلنگ ها این هفته هنگامی که ستاره مسیحی مک کافری با فشار همسترینگ رانده می شود ، به چالش کشیده می شود.

مک کافری جایگزین روکی چوبا هوبارد می شود که انتظار می رود وقت بگذراند و با رایس فریمن به اشتراک بگذارد. هابارد 11 حامل و 52 یارد پس از مجروح شدن مک کافری در اواخر هفته گذشته در سه ماهه اول در هابستون دوید.

دک پرسکات
گتی ایماژ

پلنگ ها در NFL در حمله دهم هستند (هشتم در پاس و چهاردهم در عجله). او در خط دفاعی پاس پاس و عجله شماره 1 لیگ است و در گلزنی دفاع شماره 2 است.

جرم دالاس در مجموع در رتبه 5 (چهارم در عجله و دهم در پاس) و ششم در گلزنی قرار دارد. دفاع کابوی ها در رده 26 (31 در مقابل پاس و 6 در مقابل فرار) قرار دارد.

الیوت به اندازه دارنولد بازیکن پلنگ ها یک بازیکن کابوی است. او بهترین بازی فصل خود را ارائه می دهد (95 یارد و دو TD).

آن بازی نمایانگر تغییر ظاهری فلسفه تهاجمی برای کابوی ها بود که 391 یارد رفتند و در 60 اوور افتتاحیه مقابل تامپا بی شکست خوردند. از آن زمان ، در پیروزی مقابل ایگلز و چارجرز ، کابوی ها 22 سینه ، 221 یارد و 179 دویدن جمع کردند.

پلنگ ها 14 سیو پیشرو در لیگ دفاعی – به رهبری مدافع خط ، حسن ردیک ، که 4.5 دارد. پلنگ ها در هر سه بازی خود حداقل چهار گول زده اند. برایان برنز در دفاع دفاعی کارولینا در 5 بازی اخیر خود 6 اخراج داشت. این یک چالش برای ترنس استیل ، رقیب مناسب برای دالاس ، شروع برای لول کالینز معلق خواهد بود.

سام دارنولد
گتی ایماژ

شروع سریع پلنگ ها یکی از مواردی است که مانع از دست دادن پسران می شود ، آنها در نیمه اول 40-6 حریف خود را شکست دادند و 734 تا 255 یارد آنها را شکست دادند.

پس از بازگشت از ناحیه مچ پا پس از هفته پنجم سال گذشته ، دک پرسکات مدافع C-Boys فصل فوق العاده ای را تا به امروز پشت سر گذاشته است و بهترین بازی NFL خود را با 77.5 درصد با شش TD و دو INT انجام داده است.

پرسکات اولین بازی خود را در ورزشگاه AT&T دوشنبه گذشته پس از شکستگی ترک خوردگی و دررفتگی مچ پای راست خود در اکتبر 2020 انجام داد و 21 پاس از 26 پاس را برای 238 یارد و سه TD انجام داد.

پرسکات پس از بازی به خبرنگاران گفت: “جالب بود.” “من واقعاً سپاسگزارم که او آزاد شد و از کسانی که برای آزادی او تلاش زیادی کردند تشکر می کنم و ما خوشحالیم که او زنده است.

“من فکر می کنم این فقط بازتاب جامعه ای است که ما می سازیم و فرهنگی که در این تیم ایجاد می کنیم. این فقط یک و آن یک قدم است و این یک گام بزرگ و یک بلوک سازنده برای رسیدن به جایی بود که ما در حال تلاش برای رسیدن به آن هستیم. ”

در جنبه دفاعی ، کابوی ها با هشت بازی پیشرو در NFL پیشرو هستند و قدیسین با فاصله 5 تا 5 در گردش برای اولین بار مساوی کردند.

توجه: از زمان بازی دوشنبه شب ، کابوی ها هشت بازی از 9 بازی اخیر خود در هفته را باخته اند.

همچنین شایان ذکر است: پلنگ ها به دنبال اولین شروع 4-0 خود از فصل 2015 هستند ، زمانی که 14 بر صفر شروع کردند و در سوپر بول به برونکوس باختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *