پیروزی پیش فصل نتز در جعبه تنها اشتیاق به خصومت دارد


پیروزی 119-115 ناتی مقابل باکس در شب جمعه یک بازی تدارکاتی خالص بود ، نزدیک به دیدار مجدد سری کلاسیک پلی آف آنها در ژوئن گذشته. اما تیم ها در حال توسعه بهترین خصومت در کنفرانس شرق و یکی از بهترین در کل NBA هستند.

زمان سازان این را می دانند. به همین دلیل است که نت ها فصل 19 را در میلواکی در 19 اکتبر آغاز می کنند و قهرمانان فعلی باکس در مقابل تیم به نفع حذف آنها هستند. و این بازی پیش فصل باعث شد باکس برای اولین بار پس از شکست سخت 7-وقت اضافه خود در Nets Barclays Center در نیمه نهایی کنفرانس بازی کند.

استیو نش سرمربی نیت قبل از بازی گفت: “احتمال خصومت وجود دارد.” “بعد از بازی در مرحله حذفی ، معمولاً دانه هایی از نوعی خصومت وجود دارد ، مهم نیست که سریال چگونه پیش می رود. اما به نظر می رسد که این سری را بسیار نزدیک نگه دارید ، سپس قهرمانی NBA ، دو تیم برتر شرق را بدست آورید ، فکر می کنم برای توسعه خصومت پاهای زیادی دارید. اما من فکر نمی کنم شما شاهد خصومت زیاد باشید [Friday]به ”

نه با شبکه مفقود شده کری ایروینگ به دلیل دستورات واکسیناسیون و نه پل میلساپ به دلیل پروتکل های بهداشتی و ایمنی. میلواکی بدون 9 بازیکن بازی می کرد – از جمله جیانیس آنتتوکانامپو ، ژارو هالیدی و کریس میدلتون.

تله
کوین دورانت جمعه شب در جریان پیروزی پیش فصل نت ها ، Thanasis Antetoconampo را متوقف کرد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

بازی پلی آف فصل گذشته یک بازی کلاسیک فوری بود که بذرها را برای دشمنی کاشت. تعامل پایدار دورانت با Entertoconampo (هر دو MVP سابق) این دانه ها را سیراب کرد ، زیرا فصل ایروینگ به پایان رسید وقتی که او در طول بازی 4 این سری مچ پای خود را در حالی که به پای یک عجیب و غریب یونانی فرود آمد ، پیچ خورد.

جمعه شب ، دورانت در 23 دقیقه ابتدایی در پیش فصل خود 18 امتیاز ، 6 ریباند و 3 پاس گل دریافت کرد. جیمز هاردن-که در دور دوم از ناحیه همسترینگ درجه 2 مصدوم شد ، بخش زیادی از این سری را از دست داد و زمان زیادی را در توانبخشی خارج از فصل گذراند-در اولین اقدام پیش فصل خود زنگ زد.

هاردن ، که از پیروزی تدارکاتی یکشنبه خود در لیکرز خارج بود ، در تیراندازی سه به 9 با چهار پاس گل و سه مقابل باکس هشت امتیاز کسب کرد.

اما به همان اندازه که بانک های تغییر یافته با توپ خود (20 گردش مالی) کار می کردند ، تله ها با چرخش آنها بدتر هم می شدند. او سرقتهای سریعی را در دست گرفت تا بر سرقت و راه اندازی نوار جیپ کارتر 23-11 برتری پیدا کند. اما ارتباط آنها کم بود و نجات آنها یک گام کندتر بود.

جردن نوا با 30 امتیاز در میلواکی پیش افتاد ، در حالی که ایلیا برایانت و محصول ستون هال ساندرو ماموکلاشویلی 20 امتیاز به دست آوردند.

نیت با پیروزی 98-95 زمانی که نش واحد دوم کهنه کار خود را بیرون کشید. میلواکی با نتیجه 109-102 با نتیجه 14 بر 4 پیش افتاد ، اما نت ها تشویق کننده بودند.

تله
لامارکس آلدریج شوت جورجیوس کلیتزاکیس را مهار کرد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

گام 19 تومانی کام توماس با یک دقیقه مانده به پایان 112-111 دروازه را پیش انداخت و هنگامی که 3 امتیاز ماموکهلاشویلی از دست رفت ، توماس خود را برای یک بالشتک چهار امتیازی در سمت چپ نیم دقیقه حفر کرد. نیت دیگر هرگز عقب نشینی نکرد.

نشانه های آن دشمنی نوظهور؟ در آنجا ، Thanasis Antetokonampo (برادر جیانیس) از میلواکی در حال فرستادن Dandre ‘Bembry به دادگاه با نیش در حال گریز بود. تاناسیس سعی کرد به او کمک کند ، اما بمبری این حرکت را رد کرد و هنگام عذرخواهی دست باکس را برداشت.

“من هم اینچنین فکر میکنم [the rivalry] نسبتا جدید. دیدار فوق العاده ای برای ما در مرحله حذفی بود. مایک بودن هولزر ، سرمربی تیم بوکس گفت: “در بازی 7 ، هر دو تیم به وقت اضافه می روند تا همه چیز را واگذار کنند.” “احترام زیادی برای بازیکنان ، مربیان و کل سازمان است. ما مشتاقانه منتظر تیمی هستیم که برای بهترین در شرق و بهترین در NBA رقابت می کند و من می دانم که این انتظارات از بروکلین نیز یکسان است.

“همانطور که شما در فصل عادی بازی می کنید ، احتمالاً این بازی ها برای بازیکنان آنها ، بازیکنان ما ، هواداران ما و همه بیشتر اهمیت دارد. اما به محض اینکه آنها آمدند باید آنها را ببرید. آنقدرها هم تغییر نمی کند اما در اینجا فقط یک مقدار احترام وجود دارد. خصومت ها معمولاً با این نوع احترام آغاز می شود. ما انتظار داریم آنها بازی کنند … آنها به استعداد خود و کاری که انجام می دهند احترام زیادی قائل هستند. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *