پیش بینی ها ، پیشگویی ها ، آنچه را باید جستجو کرد


نگاهی اجمالی به مسابقه هفته 5 جتز فالکونز در ورزشگاه تاتنهام:

مسابقه مارکی

جت ویلسون QB و هماهنگ کننده دفاعی فالکونز Dean Peace

ویلسون هفته گذشته بهترین بازی خود را انجام داد و دو تاچ تاون را پرتاب کرد و دو پرتاب 50 یاردی یا بیشتر را انجام داد. او استعدادی را نشان داد که او را در مجموع شماره 2 در پیش نویس قرار داد. حالا ، او باید دوباره این کار را انجام دهد.

دفاع Falcons بیشتر از هر تیم NFL که وارد هفته 5 می شود امتیاز بیشتری دارد ، آنها ستاره زیادی در آن سمت توپ ندارند و کارکنان آنها نباید جت ها را بترسانند. اما صلح 47 سال سابقه مربیگری دارد و می تواند بازیکنان جوان مدافع را گیج کند.

روبرت صالح ، مربی جتز گفت ویلسون تمام تلاش خود را برای افزایش کار خود علیه تایتان ها در این هفته انجام داده است.

صالح گفت: “در آنجا من فکر می کنم او درخشان است ، روند او.” “او با خوب ها با بد رفتار می کند و برعکس ، و همیشه سعی می کند راه هایی برای بهتر شدن پیدا کند. بنابراین ، او یک هفته تمرین عالی را جشن گرفت. این که ، دوباره ، هر هفته ، برای او تأکید بر روی پا ، چشم ها ، پیشرفت است. کار پا ، چشم ، پیشرفت. و تا زمانی که بتواند با آن ارتباط برقرار کند ، به بهبود خود ادامه می دهد. چیزهایی که ما دیدیم ، شما واقعاً نمی توانید برخی از کارهایی را که او در حال حاضر انجام می دهد آموزش دهید ، او این کار را به طور طبیعی ، به راحتی انجام می دهد. اما ، حرکت پا ، چشم به راه پیشرفت ، آنجاست که او بهتر می شود. ”

تماس کاستلو

تعیین آن دشوار است. هیچکدام از تیم ها خوب نیستند. جت ها برنده هستند بازی در لندن است. من فکر می کنم دفاع جت ها یک امر کلیشه ای است ، به ویژه در بازی هفته گذشته که 100 بازی از تایتان ها را شامل می شد. مت رایان آنها را دریافت می کند.

شاهین 33 ، جت 17

کوین ویلیامز
کوین ویلیامز و جتز روز یکشنبه در لندن به مصاف شاهین می روند.
AP

4 رقصیدن

مرا راه اندازی کن: جت ها در کوارتر اول این فصل گل نخوردند. آنها در نیمه اول با نتیجه 55 بر 10 مغلوب شدند. به همین دلیل او در بیشتر فصل از پشت بازی می کرد. آنها هفته گذشته اولین رکورد خود را در فصل اول مقابل تایتان ها در کوارتر سوم بردند. جت ها در مورد شروع سریع صحبت می کنند.

جک ویلسون ، مدافع می گوید: “شما هرگز نمی خواهید از پشت بازی کنید.” “اما این ذهنیت نیز وجود دارد که گاهی اوقات ما همیشه سریع شروع نمی کنیم و شما ممکن است به این نتیجه برسید. شما باید بتوانید به مبارزه ادامه دهید. بنابراین ، شما می توانید آن را از دو جهت ببینید. اما مطمئناً شما آن را تبلیغ می کنید ، ما می خواهیم سریع شروع کنیم ، می خواهیم زود بیرون بیاییم و به آنها بگوییم تیم ما چگونه است. ”

هدف از دست رفته: جت ها با حریفان خود یک مسابقه فوق العاده از شانس مصدومیت دارند. Falcons بدون گیرنده اصلی Calvin Ridley خواهد بود که به دلایل شخصی بیرون آمده است. آنها همچنین دلشان برای راسل گیج تنگ خواهد شد. هفته گذشته ، Titans هیچ گیرنده AJ Brawn یا Julio Jones نداشت. دو هفته پیش ، Broncos بدون دریافت کننده اصلی Jerry JD بود. آیا Jets می تواند از No Ridley استفاده کند؟

“ما می توانیم چند گروه مختلف از کارکنان را ببینیم که واقعاً بر برنامه بازی ما تأثیر نمی گذارد. خیلی دیر آمد. روبرت صالح ، مربی تیم گفت: “همه چیز در حال حاضر در داخل است.” “در مورد فراخوانی بازی ، این محتوایی خواهد بود که در چند روز آینده در مورد آن صحبت خواهید کرد. اما ریدلی یک بازیکن فوتبال است. ”

SAC Exchange II: خط دفاعی جتز به عنوان بهترین واحد تیم ظاهر شده است. او هفته گذشته در بازی مقابل تایتان ها 7 گل زد و از بازیکنان مختلف کمک می گیرد. کوین ویلیامز (3.5) ، جان فرانکلین مایرز (3) و برایس هاف (2) همه چند کیسه دارند.

ویلیامز گفت: “این فقط محصول چیزی است که می توانیم باشیم.” “این همان چیزی است که ما می خواهیم باشیم و به عنوان یک خط دفاعی در مسیر درستی حرکت می کنیم ، معمولاً به عنوان دفاعی در برابر ایجاد فشار ، گرفتن مهاجم دفاعی از پرتاب او و مواردی از این دست. شما می توانید مواد شیمیایی زیادی را ببینید که در خط دفاعی ما گرد هم آمده اند. ”

نرده باهوش: فالکون ها ممکن است گیرنده های خود را از دست بدهند ، اما سلاح مخفی آنها در این فصل Cordrell Patterson بوده است ، که هنگام استفاده از گیرنده های عقب و عقب از آن استفاده می کنند. پترسون امسال پنج تاچ تاون انجام داده است – چهار دریافت کننده و یکی عجله.

جف اولبریچ ، هماهنگ کننده دفاع جت ها می گوید: “من حتی نمی دانم چه بگویم.” “بله ، این به نظر من خیلی بد می آید ، به نظر می رسد BT برای من نیز مناسب نیست ، به نظر می رسد BT برای من نیز مناسب نیست ، به نظر می رسد BT نیز برای من نیست ، و به نظر می رسد BT نیز برای من نیست. او قطعاً به دنبال روشهای جالب ، منحصر به فرد و خلاق بسیاری برای استفاده از مجموعه مهارتهای خود است. او قد بلندی دارد و سرعتی دارد و از نظر بدنی نیز سخت بازی می کند. این یک چالش بزرگ خواهد بود. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *